Huawei Mate 10 Lite Batarya Değişim Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Huawei Mate 10 Lite Batarya Değişim Fiyatı

Huawei Mate10 Lite Batarya Değişim Fiyatı , pili değiştirirken neler yapıldığını izleyebilmeniz için özel bir video paylaşımı yapıldı ve aynı zamanda onarım işleminin Cep Hastanesi teknik servis odamızda nasıl çalıştığını görebiliyoruz.

Huawei pil değiştirme, uzman ve deneyimli HUAWEİ teknisyenleri tarafından özel üretim teknisyeni ekipman kullanarak teknik servis koşulları alanında yapılır.

Huawei Batarya Değişimi Nasıl Yapıyoruz ?

Huawei mate 10 lite batarya değişimi periyodik bir şekilde sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile donatılmış ve cihaz güvenliği için sigortalanmış teknik servis odasında yapılır.

  1. Batarya (pil) değişiminde telefon modeline uygun orjinal ürün kullanılır.
  2. Huawei batarya değişiminin ardından bilgileriniz silinmez.
  3. Batarya şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Pil değişimi gerektiren en önemli konu ekranın boşalmasıdır. Cihazınız %20 oranında kapatılırsa, pili değiştirmeniz gerekir. Bu gibi durumlarda, piller hızlı çalışır ve tükenir. Ayrıca pilinizin şişmesi sonucu pili değiştirmeniz gerekebilir.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy Parmak İzi Kilidi Çalışmıyor

Huawei Mate10 Lite Bataryaların Tükenmesine Sebep Olan Faktörler

Bir araba içinde şarj etmek , pilin şişmesine neden olan en büyük faktördür. Bu şişlik, pilin ekrana değişmesine neden olur. Ekranın kırılmasına neden olabilir. Daha da önemlisi, patlama riski vardır.

  1. Her bataryanın doğal bir ömrü vardır ve tükenir.
  2. Araç şarjı kullanmak bataryanıza zarar verir.
  3. Cihaz şarjda iken oyun oynama
  4. Sıvı teması

Huawei Mate 10 Lite Batarya Değişimi

Huawei Mate10 Lite Batarya Sorunu

Huawei akıllı telefonlar 2 sorunları olabilir. Bu sorunların tek çözümü, orijinal pilin profesyonel HUAWEİ teknisyenleri tarafından değiştirilmesidir.

  • Zamanla, pil ömrü sona başlamış olabilir. Örneğin, 300 kez telefon şarj edildikten ve boşaldıktan sonra, pil süresi de etkilenecektir.
  • Pil şişmesi problemiyle karşılaşılmış olabilir. Bu mümkün olan en kısa sürede çözülmelidir.

Huawei pil sorunları sorabilirsiniz, pil değiştirme ve diğer sorular arayarak olabilir bizim müşteri temsilcisi hattı veya yazarak yorum alanı ve alabilirsiniz bizim Huawei teknisyenleri istişare cevap.

Huawei Mate 10 Lite batarya kaç mAh

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Huawei Mate10 Lite Batarya Değişim Fiyatı , huawei batarya değişimi fiyatı, huawei batarya değişimi garantiye girer mi, huawei p9 lite batarya değişimi, huawei p9 lite 2017 batarya değişimi, huawei p20 lite batarya değişimi, huawei mate 20 lite batarya değişimi, huawei p10 lite batarya değişimi, huawei servis