Huawei Mate 10 Lite Ekranım Kırıldı

Huawei Mate 10 Lite Ekranım Kırıldı Fiyatı

Huawei Mate10 Lite Ekranım Kırıldı Fiyatı ekranı bir darbe ile kırılmışsa ve ekran hiç görünmüyorsa, ekranın içinde tamamen değiştirilmesi gerekir. Huawei Mate 10 Lite ekran değişikliği 300 TL ve 6 ay Cep Hastanesi imzalı garanti belgesi verilmektedir.

Huawei Mate10 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Cep Hastanesi ekran değişimi 13 yıllık sektör tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından orjinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık olan ekran itinalı bir şekilde sökülerek yerine orjinali takılır.

 1. Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 45 dakikadır.
 2. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz
 3. Ekran değişimi öncesi ve sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Cihaza format atılmaz yani bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
 4. Ekran değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 5. Kesinlikle cihazın ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 6. Ekran görüntü kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
 7. Ekran kırılması, ön cam çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla telefona temperli kırılmaz cam koruyucu takılır.
 8. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi garanti verilmektedir.

Akıllı telefonların ekranlarında parmak ve kalem dokunuşlarını sağlayan alanın dokunma alanıdır. Bu alan, ön cam ile ekranın dışını kaplayan iç ekran arasında bulunur. Dokunmatik bölgenin hasar görmesi, telefonun kullanılamaz hale gelmesine neden olur. Genellikle dokunma dokunmayın, bazı veya tüm dokunmatik alanı sık karşılaşılan sorunlar duyulur yazdırmaz.

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Fiyatı

Huawei Mate10 Lite ekran değiştirme , kazalardan ve garantili bir işlemden kaynaklanan kırık veya kırık ekranlara uygulanan orijinal parçadır. Orijinal ekranı kullanarak Huawei Mate 10 Lite ekranını değiştiriyoruz. Sadece camı değiştirmiyoruz. Dokunmatik ekranda ve telefonun pil ömründe sadece cam değişiklikleri belirgin şekilde bozulur. Bu nedenle, hizmetimiz sadece cam değişimini veya alt Sanayi ekranını değiştirmez. İstanbul’da ikamet ediyorsanız, hizmetimizi bulunduğunuz yere arayabilir ve önünüzde 20 ila 40 dakika arasında ekran değişikliği yapabilirsiniz.

Telefon Ekranı Nasıl Kırılır

huawei mate 10 lite ekran değişimi

Aslında bu sorunun cevabını “ huawei mate10 ekran değişimi ” olarak değiştirebilirsek daha uygun olur. Çünkü dokunmatik alan ekran ile bitişik tek parça haline olmasından dolayı arızalandığı taktirde tamiri mümkün değildir. Değişimi yapılması gerekmektedir. Dokunmatik ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  huawei mate 10 lite ekran değişimi garanti, huawei mate 10 lite ekran değişimi ankara, huawei mate 10 lite ekran değişimi fiyat, huawei mate10 lite ekran fiyatı servis, huawei mate 10 lite orjinal ekran fiyatı, huawei mate 10 lite ekran orjinal, huawei mate 10 lite ekran kırılması garanti, huawei mate 10 lite cam değişimi fiyatı, huawei mate 10 lite ekran fiyatı servis, huawei mate 10 lite orjinal ekran fiyatı, Huawei Mate 10 Lite Ekranım Kırıldı Fiyatı, huawei mate 10 lite ekran orjinal, huawei mate 10 lite ekran kırılması garanti, huawei mate 10 lite cam değişimi fiyatı, huawei mate 10 lite ekran değişimi fiyatı, huawei mate 10 lite ön cam fiyatı, huawei mate 10 lite dokunmatik ekran

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir