Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi; Huawei ön ve arka kameranın değiştirilmesi birkaç nedenden dolayı gerekebilir. Telefonların kameraları zamanla yıpranır ve size istediğiniz performansı vermez. Kamera açıkken bunun belirtileri karartma olabilir. Ayrıca, açılan bir sorun sebebiyle kameralarınız hasar görmüş olabilir.

Kameranın önündeki koruyucu cam çizildiğinde, görüntü de net olmayabilir. Bunun sebebi, telefonların anahtarla aynı cepte olması olabilir. Bu gibi durumlarda, parçaların değiştirilmesi gerekebilir.

Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi; Ön ve arka kamera değiştirme, kendi başımıza yapabileceğimiz bir süreç değildir. Yetkili servislere veya özel telefon servislerine başvurmanız gerekir.

Bu hizmetlerden biriyseniz, önce hatayı teşhis etmeli ve sorunun kaynağını bulmalısınız. Telefonu çıkarmadan önce sim ve hafıza kartı yuvası çıkarılmalıdır. Ön kamerayı değiştirmenin ilk aşaması, daha sonra modele göre sökülmesi gerekli olan telefonu sökmektir.

Huawei Arka Kamera Değişimi

Huawei arka kamera değişimi, profesyonel ekipman kullanan profesyonel HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakikada gerçekleştirilir. Hizmetimize gelemiyorsanız, 3 (üç) iş günü içinde ekranda değişiklik yapmak için tek taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  • Kamera değişiminde orjinal ürün kullanılmaktadır.
  • Kamera çekim kalitesi ilk günkü haline geri dönmektedir.
  • Kameranızı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir.
  • Değişim sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmez.

Huawei arka kamera değişikliğinden sonra, telefonunuz size bir Cep Hastanesi imzalı ve mühürlü kamera garanti kartı ile 3 ay boyunca teslimi yapılır, bu sırada kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

Ön Kamera Değişimi

Huawei cihazlarının ön yüzü camdır, ekran kırılırsa kamera da bozulmaya neden olur. Değişikliğin bir başka sebebi, kullanım hatasından kaynaklanan kamera çizikleri. Çekilen kamera merceği görüntü kalitesinin düşmesine neden olur. Bu sorun ön kamera değiştirilerek giderilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Batarya Değişimi Pendik

Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei ön ve arka kamera değişimi söz konusu olduğunda dikkate alınması gerekli olan hususlar vardır. Bazı modeller ısıtılarak çıkarılırken, bazı modellerde vidalar bulunur. Daha sonra, cımbız ve tornavidalar yardımı ile vidalar bir yerde toplanır. Bunu yapmak için eldiven kullanmak işinizi kolaylaştırabilir.

Daha sonra, batarya arayüzleri gibi anakart kasadan boşaltılmalıdır. Ön kamera genelde ekrandadır ve dikkatli bir şekilde çıkarılıp takılmalıdır. Elektronik işinde yaptığınız herhangi bir yanlış, telefonu kullanılamaz hale getirebilir. Bu sebeple prosedürler dikkatle yapılmalıdır. Sorun ön kamerada ise.

Telefon sökülmeli ve aynı şekilde değiştirilmelidir. Ancak, arka kameranın yeri farklı olduğu için anakartı çıkarmak yeterli olabilir. Ardından telefonun modeliyle uyumlu kamerayı seçin ve montaj aşamasına geçin. Bundan sonra, telefon doğru biçimde toplanmalıdır.

Arka Kamera Camı

Bazı telefonlardaki kameralar çok hassastır. Bu sebeple, telefonun arka kamerasının camı, sert yüzeye düşme, sürtünme gibi durumlarda kırılabilir ve çizilebilir. Bu durumda, istenmeyen durumlar yaşanılabilir gibi cam çatlakları ve siyah noktaların fotoğraflarını çekeceksiniz.

Arka kamera camını sadece arka kamerayı tamamen değiştirmeden değiştirebilirsiniz. Bu size daha fazla para kazandıracak ve telefonunuzun kamerasını fabrikadan kullanmaya devam edeceksiniz.

Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Servis Garanti Süresi Nedir

Servisimizde cihazınız için kullanılan parçalar altı ay garantilidir. Çatlama, kırılma, indirme, sıvı teması vb. Kullanıcı hataları garanti kapsamında değildir. Değişiklik yapıldıktan sonra, garanti süresi içerisinde kullanılan parça ile alakalı olarak belirtilen kullanıcı hataları dışındaki teknik sorunlar teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülmektedir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; huawei arka kamera değişimi , huawei ön kamera değişimi , huawei arka kamera fiyat.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.