/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 793 Görüntülenme

P Smart 2018 Orjinal Ekran Değişimi

P Smart 2018 Orjinal Ekran Değişimi ,fiyatı 1 ay Huawei teknik servis ile şu demek oluyor ki dahili ekran + ön cam + dokunmatik alan + orijinal üründen oluşan harici açık oturum. Bilgileriniz silinmeyecek ve telefon performansında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Ekran değişiklik yapma süresi 60 dakika, 3 (üç) iş günü kargo sevk edildiğinde (ücretsiz). Meydana getirdiğimiz ekranlar tüm testlere ve düşük ışık sızıntısına maruz kalmaktadır.

P Smart 2018 Orjinal Ekran Değişimi Ücreti

Huawei P Smart Ekran kırıldığında, dokunmatik etkinin bir sonucu olarak basmaz veya görüntü görüntülenmez, ekran değiştirilmelidir. Ekranı değiştirirken aşağıdaki öğelere dikkat etmek çok önemlidir.

 • Ekran değişiklik yapma uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafından yapılmalıdır,
 • Teknik servis odası tüm gereksinimleri karşılamalıdır,
 • Kullanılan ekran orijinal olmalıdır,
 • Ekranın onarılmasından 1 ay sonra teknik servis garantisi sunabilmelidir.

Huawei Teknik Servis, Türkiye rekorunu elinde tutan döviz ekranıyla bir oldukça ayrıcalığın yanı sıra yukarıdaki malzemelerle size teknik bir hizmet sunuyor. Ekran değişiklik yapma kaydı, Cep Hastanesi Youtube kanalımızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımız tarafından kanıtlanmıştır.

Huawei P Smart Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Cep hastanesi adı altında teknik servis, tamir- onarım- bakım hizmetleri veren firmamız yukarıda yer alan tüm koşulları sağlamaktadır. Firmamızda alanında uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenleri tarafından ekran değişimi işlemi gerçekleştirilir. Akıllı cihazınızın ekran değişiminin yapılacağı teknik servis odası statik elektrikten arındırılmış ve tamamen sterilize edilmiştir.

Aynı zamanda teknik servis odası 7/24 kamera sistemiyle izlendiğinden dolayı her şey kayıt altında tutulmaktadır. Firmamızda yapılacak ekran değişim süresi maksimum 60 dakikadır. Telefonunuzun ekran değişimi yapılırken aşağıda yer alan hususlar göz önünde bulundurulur.

 • P Smart 2018 Orjinal Ekran Değişimi yapılırken dokunmatik alan, ön cam, iç ekran, dış panel değişiminde tamamen orijinal parçalar kullanılır.
 • Telefonunuzun içerisinde yer alan bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Fakat isteğe bağlı olarak yedek alınabilir.
 • Telefonunuzun ekran değişimi yapıldıktan sonra ekran kalitesi ilk gün ki haline geri döner. Ekran kalitesinin yanı sıra ekranın performansı, dokunmatik hızı, ekran parlaklığı, hassasiyeti, ekran çözünürlüğünde herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Fakat telefonunuz teslim edilmeden önce gerekli kontrollerin tamamı yapılır.
 • Telefonunuzu teslim aldıktan sonra firmamızda istediğiniz kadar inceleme işlemi yapabilirsiniz.
 • Huawei P Smart cihazınızın tekrar kırılma, çatlama işlemi olmaması için firmamız tarafından hediye olarak kırılmaz ekran koruyucu takılır.
 • Aynı zamanda firmamızın müşterilerine sunduğu 6 aylık garanti kartı sayesinde bu süre zarfında telefonunuzun ekranı ile ilgili yaşadığınız sıkıntılarda firmamızda ücretsiz işlem yaptırabilirsiniz.
Şarj Soketi Oksitlenmesi

Akıllı cihazınızı firmamıza getirdiğinizde maksimum 60 dakika içerisinde gerekli işlemler yapılmaktadır.

Huawei P Smart Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Huawei P Akıllı Ekran değişiklik yapma, telefonunuz için özel olarak geliştirilmiş cihazların yardımıyla profesyonel Huawei teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Sadece, 24/7 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

P Smart 2018 Orjinal Ekran Değişimi

Bundan derhal sonrasında, bir 6 ay Huawei Teknik Servis garanti Belgesi hazırlanmış olur. Garanti belgeniz sayesinde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşmış olduğunuz problemler Huawei teknisyenlerimiz tarafından çözülür.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;P Smart 2018 Orjinal Ekran Değişimi, huawei p smart 2018 ekran değişimi fiyatı, huawei p smart orjinal ekran, huawei p smart ekran garantisi, huawei p smart ön cam değişimi, huawei p smart ekran camı değişimi, huawei p smart 2019 ekran değişimi fiyatı, huawei p smart anakart fiyatı, huawei p smart dış ekran fiyatı

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir