Huawei P30 Lite Arka Cam Değişimi

199 TL

Huawei P30 Lite Arka Cam Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte, özellikle cep telefonu piyasalarında oldukça bir hareketlilik hakim oldu. Ancak teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün yeni cep telefonu modellerinin piyasaya sürülüyor olması nedeni ile cep telefonu fiyatlarında da her geçen gün artış görülmektedir.

Stok kodu: TWKRSBLS Kategoriler:

Açıklama

HUAWEİ P30 Lite Arka Cam Değişimi Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte, özellikle cep telefonu piyasalarında oldukça bir hareketlilik hakim oldu. Ancak teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün yeni cep telefonu modellerinin piyasaya sürülüyor olması nedeni ile cep telefonu fiyatlarında da her geçen gün artış görülmektedir.


Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli tek servis elemanlarıyla sizlere en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Eğer ki P30 Lite Arka Cam Değişimi ile ilgili bir sorununuz olursa adresiniz kesinlikle biz olmalıyız.

HUAWEİ P30 Lite Arka Cam Değişimi Fiyatları

Piyasanın en iyi ve en kaliteli cep telefonlarından biri olan P30 Lite cep telefonlarının arka camı ile ilgili yaşanılabilecek sorunlardan biri olan, arka cam kırılmaları ve arka cam çizilmeleri sorununu firmamız en hızlı ve en uygun fiyatlarla tamir ve değişimi yapmaktadır. Firmamız cep telefonu tamiri piyasasında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle sonsuz güven içerisinde telefonlarınızı bize teslim edebilir ve en iyi şekilde tekrar alabilirsiniz.

HUAWEİ P30 Lite Arka Cam Kapak Değişim Fiyatı199 TL

HUAWEİ P30 Lite Arka Cam Değişimi Fiyatları yaklaşık olarak 199 TL karşılığında değiştirilerek, sizlere teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra firmamızda arka kapak değişimi, ön cam değişimi, LCD ekran değişimi ve bir çok teknik arıza tamiri de yapılmaktadır.

Huawei P30 Lite Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır ?

P30 Lite Arka Cam Değişimi İşçilik ve Teslim Süresi

Firmamız P30 Lite Arka Cam Değişimi işçilik ve teslim süresini piyasada ki bir çok teknik servise kıyasla çok daha kısa sürede ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. P30 Lite Arka Cam Değişimi yedek parçası piyasada bir çok tedarikçide orijinal ve orijinale yakın olarak bulunmaktadır.
Firmamızda değişim yapılacak parçanın kesinlikle orijinali kullanılarak değişim yapılmaktadır. Bir çok firma, HUAWEİ P30 Lite cep telefonunun tamirin, parça değişimini, yazılımsa ya da donanımsal sorunlarını çözmektedir. Fakat yapılan işlemlere ve değiştirilen parçalara garanti süresi veren firmalarda tamirat ya da değişim işlemlerini yaptırmak yararınıza olacaktır.

Ek bilgi

Marka

Huawei

Model

P30 Lite

İncelemeler

 1. Cep Hastanesi

  Merhaba Huawei P30 Lite Arka Cam Kapak Değişim Fiyatı 199 TL dir.

 2. Cep Hastanesi

  Merhaba Huawei P30 Lite Arka Cam Kapak Değişim Fiyatı 199 TL dir.

 3. ÜLKÜHAN ARARAT

  Selamlar telefonumda arka kapak kırıldı değişimini istiyorum elinizde arkacam varmıdır ve ücreti nedir.

 4. ORKUN AVŞAR

  Kolay gelsin telefonumun arka kapağı kırıldı değişimin ücretini sorabilirmiyim.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir