Huawei P30 Pro Arka Kapak Kirildi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Huawei P30 Pro Arka Kapak Kırıldı

Huawei P30 Pro Arka Kapak Kırıldı, arkası camdan yapılmıştır. Bu nedenle, darbe ve sıkıştırma sırasında kırık veya çatlama meydana gelebilir. Huawei P30 Pro arka cam kapak değişimi Cep Hastanesi ‘nde  profesyonelce yapılır.

P30 Pro arka camının değiştirilmesi deneyim ve bilgi gerektirir. Daha önce Huawei p30 Pro (VOG-L29) arka cam değişimi Cep Hastanesi tarafından Türkiye’de İlk değişimi yapılmıştır.  Arka cam düzgün şekilde çıkarılmamışsa, parmak izi sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden deneyimli ve profesyonel ekibimizle çalışıyoruz.

Huawei P30 Pro Arka Cam Değişimi

Huawei cep telefonumuzun arka kapağı zamanla yıpranmış veya çizilmiştir. Cam kapaklar düşme ve çatlama nedeniyle kırılır. Tüm bu sorunlar için, arka kapak değiştirme hizmetimizde yapılır. Uzman HUAWEİ teknisyenlerimiz ilk gün ki orijinaliği ile arka kapağı size sunar.

Telefonunuzu kırık bir arka kapakla kullanırsanız, göründüğü kadar güzel görünmüyor ve görüntü açısından sizi rahatsız ediyor. Kapak cam ise, telefonu tutarken elimizi kırık bir kapakla kesebiliriz. Bunları önlemek için, arka kapak değişimi hizmetimizde değiştirilir. Huawei arka kapak değiştirildikten sonra verileriniz hiçbir şekilde silinmeyecektir.

Cihazınızın ekranı kırılırsa, servisimiz tarafından değiştirilmesini de sağlayabilirsiniz. Ekran fiyatı için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

İlginizi Çekebilir: Asus Zenfone Yakınlık Sensörü Çalışmıyor

Huawei P30 Pro tamiri zor olan cihazlar listesine alındı!

İFixit ekibi tarafından demonte edilen Huawei P30 Pro, sökülmesi ve onarılması zor olan cihazlar listesine eklendi. Ancak, takımın yorumuna göre, p30 Pro’nun onarımı muhtemelen pahalı olacak. Bildiğiniz gibi, p30 Pro metal ve cam bir yapıya sahiptir. Ifixit ekibine göre, model zarif bir tasarıma sahiptir.

Huawei P30 Pro Arka Cam Kapak Kırıldı

Huawei cep telefonu günlük yaşamda biz kullanım ezilmiş geri kasalar talihsiz kazalar sonucu orijinal şekilde hizmet değişiklikleri. Huawei P30 Pro cep telefonu kılıfı değiştirme: mağazamızda tüm model cep telefonu orijinal arka kapak ve kılıf değiştirme, siz değerli müşterilerimize, orijinal kutudan çıkmış gibi bir zamanda teslim edilir.

Huawei P30 Pro Arka Cam Kapak Değişimi

Taşıma sırasında cebinde zaman zaman, anahtar ile çizilebilir ve benzer nesneler darbe görünümünü etkisi sırasında düşebilir çirkin bi yapabilirsiniz. Böyle bir duruma maruz kalmış olan cep telefonlarınızın durumunu, orijinal servis kutusunu sıfır ile değiştirerek ilk günün orijinal sürümüne değiştirdik. Bizim tarafımızdan yapılan tüm ürünler Mağazamız tarafından garanti edilmektedir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; huawei p30 pro arka kapak , p30 pro arka kapak , huawei arka kapak kırıldı , huawei p30 arka kapak , huawei p30 arka kapak değişimi

Huawei P30 Pro Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır ?

Cep Hastanesi uzman teknisyenler tarafından Türkyie İlk Huawei P30 Pro Arka Kapak Değişimini sizler için gösterilmiştir.

Firmamız P30 Pro Arka Cam Değişimi işçilik ve teslim süresini piyasada ki bir çok teknik servise kıyasla çok daha kısa sürede ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. P30 Pro Arka Cam Değişimi yedek parçası piyasada bir çok tedarikçide orijinal ve orjinale yakın olarak bulunmaktadır.

Huawei P30 Pro Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatları

Piyasanın en iyi ve en kaliteli cep telefonlarından biri olan Huawei P30 Pro cep telefonlarının arka camı ile ilgili yaşanılabilecek sorunlardan biri olan, arka cam kırılmaları ve arka cam çizilmeleri sorununu firmamız en hızlı ve en uygun fiyatlarla tamir ve değişimi yapmaktadır. Firmamız cep telefonu tamiri piyasasında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle sonsuz güven içerisinde telefonlarınızı bize teslim edebilir ve en iyi şekilde tekrar alabilirsiniz.

Huawei P30 Pro Arka Cam Kapak Değişim Fiyatı 250 TL

Huawei P30 Pro Arka Cam Değişimi Fiyatları yaklaşık olarak 250 TL karşılığında değiştirilerek, sizlere teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra firmamızda arka kapak değişimi, ön cam değişimi, lcd ekran değişimi ve bir çok teknik arıza tamiri de yapılmaktadır.