Huawei P30 Pro
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Huawei P30 Pro Tanıtıldı

Huawei P30 Pro Tanıtıldı ,Henüz yeni bir marka olmasına rağmen sunduğu özelliklerle büyük bir popülarite kazanmış olan Huawei markasını yeni telefon modellerinden bir tanesi olan Huawei P30 Pro tanıtıldı. Tanıtımı yakın zamanda yapılan bu yeni telefonun genel özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Merkezi Çin olan ve modellerinin üstün özellikleri ile teknoloji devi haline gelmiş bir marka olan Huawei, bugünlerde yeni modellerinden bir tanesi olan Huawei P30 Pro üzerinde çalışma sürdürüyor. Bununla birlikte şirkete yakın olan kaynaklar söz konusu cihaz ile alakalı olarak önemli ipuçlarını paylaşarak tanıtımda bulundular.

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Kamera

Yine şirkete yakın olan kaynakların aktarmış olduğu bilgiler; P30’un 3 farklı kamera özelliğine sahip olacağını ortaya koyuyor. Cihaza ait bu kamera özelliklerine değinecek olursak; ana kamera 38 MP çözünürlük değerine sahip olup ikinci kamera 20 MP ve geniş açık kamera ise 12 MP sensöre sahip olacağı öngörülüyor.

Huawei P30 Pro  Özellikleri

Bütün bunların dışında markanın yapay zekası ile dikkatleri üzerine çekmiş olan Kirin 980 işlemcisi ile satışa sunulacağına kesin olarak bakılan Huawei P30 modelinin, 8 GB RAM kapasitesine sahip olacağı paylaşılan bilgiler arasında karşımıza çıkıyor. Tıpkı bunun gibi yine 7 nm Kirin 980 işlemcisinden gücünü alan P30 Pro modelinin ise 10 ya da 12 GB değerinde RAM seçeneğine sahip olacağı ifade ediliyor.

İlginizi Çekebilir: Huawei Nova 4 Tanıtıldı

Huawei cep telefonlarınız için; hangi modele sahip olduğu fark etmeksizin gerek uygulamalar ile ilgili yaşamış olduğunuz problemlerde, gerekse bakım, onarım ve arıza gibi sorunlarınızda sizlere en iyi şekilde yardımda bulunmak için alanında önemli bir deneyim kazanmış olan ekibimiz ile her daim yardıma hazır olarak sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Huawei P30 Pro Tanıtıldı
Huawei P30 Pro Tanıtıldı

İşini en iyi şekilde icra etmekte olan bir şirket olarak herhangi problem gidermek üzere firmamıza teslim etmiş olduğunuz cihazlarınız alınıyor. Alanında en iyi şekilde eğitilerek uzmanlaşmış olan çalışanlarımız tarafından en kısa süre içerisinde büyük bir titizlikle problem ortadan kaldırıldıktan sonra yeniden tarafınıza teslim edilir.

Huawei P30 Pro İncelemesi

Huawei’nin yıl boyunca piyasaya sürdüğü amiral gemisi telefonlarına baktık. Yılın ilk yarısının P serisine ve ikinci yarısına Mate serisine ayrıldığını görüyoruz. Huawei, bu serilerle yeni teknolojileri ve özellikleri paylaşıyor. Diğer performans ve verimlilik odaklı yeniliklerin Mate serisi ile tanıtıldığını görüyoruz. Altı ay önce, üç arka kamera ilk defa P20 Pro ile geldi. Bugüne gelince, p serisinin en son üyelerinin, çılgın fotoğraf Birliği kelimesinden sonra, kamera tarafında ilginç yeniliklerle tanıtıldığını görüyoruz. Muhtemelen bu kamera özelliklerini ve teknolojilerini sonbaharda beklediğimiz mate 30 serisinde göreceğiz.
  • Kirin 980 işlemci
  •   Kablosuz ters şarj

Huawei P30 Pro Tasarımı

Huawei P20 Pro incelemesinde belirttiğimiz gibi, şimdiye kadar yaşadığımız en etkileyici tasarım Android telefonlarından biriydi. Huawei P20 Pro’dan altı ay sonra tanıştığımız Mate 20 Pro, Huawei için birinci sınıf bir tasarıma sahipti. Kavisli ekran, simetrik ön ve arka gibi unsurlarla Huawei için bir ilk oldu ancak piyasadaki diğer telefonları bulmak mümkün oldu. Bununla birlikte, Huawei Mate 20 Pro şık bir cihazdı ve kullanımı çok pratikti.