Huawei P30 Pro
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 1234 Görüntülenme

Huawei P30 Pro Tanıtıldı

Huawei P30 Pro Tanıtıldı ,Henüz yeni bir marka olmasına rağmen sunduğu özelliklerle büyük bir popülarite kazanmış olan Huawei markasını yeni telefon modellerinden bir tanesi olan Huawei P30 Pro tanıtıldı. Tanıtımı yakın zamanda yapılan bu yeni telefonun genel özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Huawei P30 Pro

Merkezi Çin olan ve modellerinin üstün özellikleri ile teknoloji devi haline gelmiş bir marka olan Huawei, bugünlerde yeni modellerinden bir tanesi olan Huawei P30 Pro üzerinde çalışma sürdürüyor. Bununla birlikte şirkete yakın olan kaynaklar söz konusu cihaz ile alakalı olarak önemli ipuçlarını paylaşarak tanıtımda bulundular.

P20 Pro modeli ile önemli bir popülarite kazanmış olan dev marka Huawei, böylece bir teknoloji devi haline gelmiş ve bunun ardından şimdi ise P serisine yeni bir halka eklemeye hazırlanmaktadır. Şirkete yakınlığı mevcut olan kaynaklar, Huawei P30 Pro ilgili birtakım bilgiler verip, cihaza ait bazı teknik özellikleri de henüz piyasaya sürülmeden su yüzüne çıkarmışlardır. Huawei markasına ait olan ve ismini yeni duymuş olduğumuz bu cihazı , tıpkı alt modeli olan Mate 20 Pro versiyonunda olduğu gibi kavisli ve aynı zamanda da çentikli bir ekran tasarımı ile karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Bu özelliğinin dışında ise büyük bir merakla beklenmekte olan Huawei P30 Pro’nun ekranını ise, markanın AMOLED ekran tedarikçisi olan BOE tarafından üretileceği ulaştırılan bilgiler arasında bilgimize sunuluyor. Standart P30 modeline ait ekran tasarımı ile ilgili olarak da bazı bilgilerin mevcut olduğu raporda, Huawei P30 un Infinity-O ekran tasarımı ile de çıkacağı yönelik tahminler öne sürülüyor. Huawei, Leica işbirliğiyle, kamera deneyimi ve performansıyla alakalı olarak son derece büyük işler ortaya koymakla beraber, P30 modelleri ile de sektöre damga vurmak hedefinde.

 

Ayrıca Bkz. “Huawei Ekran Değişimi İçin Tıklayınız.”

Yine şirkete yakın olan kaynakların aktarmış olduğu bilgiler; P30’un 3 farklı kamera özelliğine sahip olacağını ortaya koyuyor. Cihaza ait bu kamera özelliklerine değinecek olursak; ana kamera 38 MP çözünürlük değerine sahip olup ikinci kamera 20 MP ve geniş açık kamera ise 12 MP sensöre sahip olacağı öngörülüyor.


Huawei P30 Pro  Özellikleri

Bütün bunların dışında markanın yapay zekası ile dikkatleri üzerine çekmiş olan Kirin 980 işlemcisi ile satışa sunulacağına kesin olarak bakılan Huawei P30 modelinin, 8 GB RAM kapasitesine sahip olacağı paylaşılan bilgiler arasında karşımıza çıkıyor. Tıpkı bunun gibi yine 7 nm Kirin 980 işlemcisinden gücünü alan P30 Pro modelinin ise 10 ya da 12 GB değerinde RAM seçeneğine sahip olacağı ifade ediliyor.

Huawei cep telefonlarınız için; hangi modele sahip olduğu fark etmeksizin gerek uygulamalar ile ilgili yaşamış olduğunuz problemlerde, gerekse bakım, onarım ve arıza gibi sorunlarınızda sizlere en iyi şekilde yardımda bulunmak için alanında önemli bir deneyim kazanmış olan ekibimiz ile her daim yardıma hazır olarak sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Huawei P30 Pro Tanıtıldı
Huawei P30 Pro Tanıtıldı

İşıni en iyi şekilde icra etmekte olan bir şirket olarak arıza ya da herhangi bir problem gidermek üzere firmamıza teslim etmiş olduğunuz cihazlarınız, alanında en iyi şekilde eğitilerek uzmanlasmış olan çalışanlarımız tarafından en kısa süre içerisinde büyük bir titizlikle problem ortadan kaldırıldıktan sonra yeniden tarafınıza teslim edilir.

Sitemiz üzerinden alabileceğiniz telefon numaralarımızı kullanarak bizlere ne zaman isterseniz; dilediğiniz her an ulaşabilir, aynı zamanda da eğer isterseniz önce whatsapp üzerinden fotoğraf göndererek cihazınıza ile ilgili olarak kafanıza takılan sorun ya da arızaya yönelik her turlü bilgi edinebilir, bunlarla birlikte bu şekilde onarım fiyatı ile ilgili olarak da bilgi temin edebilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir