Huawei P9 Lite Arka Cam Değişimi

129 TL

Huawei P9 Lite Arka Cam 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Açıklama

Huawei P9 Lite Arka Cam Değişimi. Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte, özellikle cep telefonu piyasalarında oldukça bir hareketlilik hakim oldu. Ancak teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün yeni cep telefonu modellerinin piyasaya sürülüyor olması nedeni ile cep telefonu fiyatlarında da her geçen gün artış görülmektedir. Şu an cep telefonu piyasasının en çok satışı yapılan cep telefonu P9 Lite Arka Cam Değişimi cep telefonu serileridir.


Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli tek servis elemanlarıyla sizlere en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Eğer P9 Lite Arka Cam Değişimi ile ilgili bir sorununuz olursa adresiniz kesinlikle biz olmalıyız. En uygun ödeme şekilleri ve fiyat garantili hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek, sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

İlginizi Çekebilir: Sony Xperia L2 Ekran Değişimi

Huawei P9 Lite Arka Cam Değişimi Fiyatları

Piyasanın en iyi ve en kaliteli cep telefonlarından biri olan Huawei P9 Lite cep telefonlarının arka camı ile ilgili yaşanılabilecek sorunlardan biri olan, arka cam kırılmaları ve arka cam çizilmeleri sorununu firmamız en hızlı ve en uygun fiyatlarla tamir ve değişimi yapmaktadır. Firmamız cep telefonu tamiri piyasasında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle sonsuz güven içerisinde telefonlarınızı bize teslim edebilir ve en iyi şekilde tekrar alabilirsiniz.

Huawei p9 Lite Arka Kapak Değişimi 129 TL

P9 Lite Arka Cam Değişimi İşçilik ve Teslim SüresiP9 Lite Arka Cam Değişimi Fiyatları yaklaşık olarak 129 TL karşılığında değiştirilerek, sizlere teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra firmamızda arka kapak değişimi, ön cam değişimi LCD ekran değişimi ve bir çok teknik arıza tamiri de yapılmaktadır.

Huawei P9 Lite Arka Kapak Cam Değişimi İşçilik ve Teslim Süresi

Huawei P9 Lite Arka Kapak Değişimi yedek parçası piyasada bir çok tedarikçide orijinal ve orijinale yakın olarak bulunmaktadır.
Firmamızda değişim yapılacak parçanın kesinlikle orijinali kullanılarak değişim yapılmaktadır.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Bir çok firma, Huawei P9 Lite Plus cep telefonunun tamirin, parça değişimini, yazılımsa ya da donanımsal sorunlarını çözmektedir. Fakat yapılan işlemlere ve değiştirilen parçalara garanti süresi veren firmalarda tamirat ya da değişim işlemlerini yaptırmak yararınıza olacaktır.

Huawei P9 Lite Arka Kapak Değişim

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei P9 Lite Arka Cam Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir