s6 edge ekran fiyatı en ucuz
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 47 Görüntülenme

Huawei P9 Lite Orjinal Ekran

Huawei P9 Lite Orjinal Ekran , Telefon ekranınız bozulduğunda, Dokunmatik Ekranın bir kısmı ya da tamamı basılamıyor, bu da ekranın kırılmasına neden oluyor. Kesin bilgileriniz mağazanızda silinmeyecek ve telefon performansında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Huawei P9 Lite ekranı değiştirildikten sonra, kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak monte edilir. Cihaz size teslim edildiğinde, 6 aylık bir Cep Hastanesi imzalı bir garanti kartı ve teknik servis garantisi hazırlanır. Garanti kartınızın ekranındaki en ufak sorun bile anında çözüldü.

Huawei P9 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor

Huawei P9 ekran değiştirme , kazaların neden olduğu kırık veya kırık ekranlara uygulanan gerçek bir parça ve garantili bir işlemdir. Huawei p9 ekran değiştirme orijinal ekran kullanarak. Sadece camı değiştirmeyiz. Sadece cam değil, aynı zamanda telefonun dokunuşu ve pil süresi de performansı belirgin bir şekilde azalttı. Bu nedenle, hizmetimiz sadece cam veya alt Sanayi ekran değiştirme değiştirmez. İstanbul’da yaşıyorsanız, hizmetimizi bulunduğunuz yere arayabilir ve gözlerinizin önünde 20 ila 40 dakika arasında ekran değişikliği yapabilirsiniz. Hizmetimiz tamamen orijinal parçaları kullanır ve iki yıllık garanti sağlar. İstanbul dışından gönderecekseniz, iki taraflı ücretsiz gönderim seçeneğini kullanarak ekranınızı değiştirebilirsiniz.

 1. Ekran değişimi sırasında bilgileriniz silinmez.
 2. Orijinal ürün kullanılmaktadır.
 3. Telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran kırılmasını önlemek amacıyla telefona kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılır.
 5. Telefonunuz 6 ay boyunca Cep Hastanesi’nde garantisinde olur.
 6. Ayrıca tamir işleminden sonra telefonunuz için koruma paketi satın alabilirsiniz.

P9 lite 2017 ön cam cep telefonunuzun cam değişimi yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve cam değişimi sonrası kontrol testleri dâhildir.


Huawei P9 Lite Ekran Değişimi

Huawei ürün sayfamızı ziyaret ederek tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Teknik servisimizde iPhone ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

Teknik servisimizde çekilen ekran ve diğer parça değişimi videoları Cep Hastanesi resmi Youtube Kanalı‘mıza yüklenmektedir.


Huawei P9 Lite Ekran Kırıldı

Huawei P9 Lite Ekran Değişimi teknik servis’imizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler yardımıyla kırık olan ekranınızı orijinal olarak değişimini yapıyoruz.

huawei p9 lite ekrna değişimi fiyatı en ucuz

Ekran değişimi işlemi sonrası telefonunuzun dokunmatik hassasiyeti, LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Ekran değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmede olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Huawei P9 Lite Orjinal Ekran huawei p9 lite 2017 ekran orjinal, huawei p9 lite 2017 ekran camı fiyatı, huawei p9 lite ekran değişimi fiyatı, huawei p9 lite 2017 ekran değişimi fiyatı, huawei p9 lite 2017 orjinal ekran fiyatı, huawei p9 lite camı kırıldı, huawei p9 ekran değişimi fiyatı, huawei p9 ekran camı fiyatı


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Huawei P9 Lite Orjinal Ekran
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir