Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Huawei Share Nasıl Kullanılır

Huawei Share Nasıl Kullanılır

Huawei Share Nasıl Kullanılır

Huawei Share Nasıl Kullanılır ? Akıllı telefonlar hayatımıza girdiği günden bu yana sunduğu özellikleri ile hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Telefonlar sürekli değişip gelişirken, özellikleri de artık kendi sınırları dışına çıkmaya başladı. Huawei Share uygulaması özelliği de bu tanıma uyan detaylar arasında yer alıyor. 

Çoklu Ekran Paylaşımı

Huawei Share Nasıl Kullanılır ? Huawei Share ile birlikte sunulan Çoklu Ekran Paylaşımı özelliğiyle dizüstü bilgisayar ve Huawei akıllı telefon arasında dosya paylaşımının yanı sıra telefonunuzun ekranını bilgisayarınızda görüntülemek de mümkün. Peki Huawei Share ile Çoklu Ekran Paylaşımı nasıl yapılır gelin birlikte bakalım.

Huawei Share, Huawei akıllı telefonlar arasında ya da masaüstü bilgisayara hızlı şekilde veri aktarımı yapmaya yarayan bir uygulamadır. Uygulama sayesinde herhangi bir ek program veya uygulama yüklenmeden, doğrudan ortak Wi-Fi Direct ağı kullanarak dosya paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için iki cihazın da aynı Wi-Fi ağına bağlanması yeterlidir.

Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar arasında dosya paylaşımı yapmak sizin de bildiğiniz gibi yeni bir teknoloji değil. Ancak akıllı telefonunuzun ekranını bilgisayarınıza yansıtmak ve telefonunuzda yüklü uygulamaları bilgisayarınızın ekranından kullanabilmek, bilgisayar ve akıllı telefon kullanımını kökten değiştiriyor. Huawei, Windows ve Android işletim sistemleri arasındaki engelleri ortadan kaldırarak cihazların kesintisiz bir şekilde birbirlerine bağlanmasını sağlıyor. Üstelik bilgisayarınızın klavye, Mouse, kamera ve mikrofon gibi donanımlarını Huawei akıllı telefonunuzun çevre birimi gibi kullanarak eşsiz bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir: iPhone İçindeki Uygulama Simgelerini Değiştirme

Huawei Share İle Çoklu Ekran Paylaşımı

Çoklu Ekran Paylaşımı için öncelikle bilgisayarınızdan PC Manager uygulamasını açmanız gerekiyor. Uygulama ilk açıldığında otomatik olarak kapsama alanındaki Huawei akıllı telefonları Bluetooth’u üzerinden tarıyor ve telefonunuza bağlantı için onay bildirimi geliyor. Telefonunuzdan gelen bildirimi onayladıktan sonra telefonunuzun ekranı bilgisayarınıza yansıyor ve telefonunuzdaki tüm özellikleri bilgisayarınızdan kontrol edebiliyorsunuz. Aynı şekilde telefonunuzda yaptığınız tüm işlemleri de bilgisayarınızın ekranında görüntülemek de mümkün.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; huawei mirror share nasıl kullanılır , huawei share pc nasıl kullanılır , huawei share kullanımı , huawei share nedir , huawei share ne demek , huawei share ne işe yarar , huawei share kapatma , huawei share.