Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Huawei Wifi’e Bağlanmıyor Hatası

Huawei Wifi’e Bağlanmıyor Hatası

Huawei Wifi'E Bağlanmıyor Hatası

Huawei Wifi’e Bağlanmıyor HatasıHuawei ile ilgili ortak sorunlardan biri. Bazen, Huawei Telefonunuz Wifi’e bağlantı kurmaz veya Wifi ağına bağlanmak için çok zaman alır ve bu yalnızca iki cihazla olmaz. Huawei cihazlarında epeyce oluyor. Ancak kontrol edip düzeltmek ve düzenlemek için izlenebilecek bazı adımlar var ve işte bunlardan bazıları:

Adım 1: Sorunu kontrol etmek için ilk adım olarak, Uçak modunun açık olmadığından emin olun.

2. Adım: Kimlik Doğrulama Başarısız Oldu

Girilen şifre yanlış olduğunda “Doğrulama Başarısız” mesajları görünüyor. Yani, şifre tekrar doğru olup olmadığını kontrol edin. Sonra şifre doğruysa, wifi ve mobil verileri kapatın ve uçak modunu açın ve etkinken, wifi tekrar açın ve wifi ağına bağlanın. Wifi bağlanıp bağlanmadığını kontrol edin

Huawei Wifi'E Bağlanmıyor Hatası

Adım 3: Kullanılabilir ağın bağlanıp bağlanamadığını kontrol edin. Verilen wifi ağına başka bir cihaz bağlamayı deneyin. Diğer cihaz da bağlanmıyorsa, yönlendiriciye danışın. Bağlı olan cihazların toplam sayısını ve bağlanabilecek kullanıcı sayısını kontrol edin. Yönelticiyi yeniden başlatın ve tekrar açın.

4. Adım: “Wifi ağına bağlı ancak internetsiz” mesajını bulursanız, telefonu ve yönlendiriciyi yeniden başlatın. Bu internet ile bağlantı sorunu çözecektir.

Adım 5: Ağın yazılımdan sıfırlanması bazen işe yarar. Bunu yapmak için, kabloyu yönlendiriciden çıkarın ve bir dakika kadar 30 saniye içinde tekrar takın.

Adım 6: Eğer sıfırlama işe yaramadıysa, Huawei cihazını sıfırlayın. Yeniden başlatma seçeneğini seçerek telefonu yeniden başlatmayı deneyin ve cihazın wifi bağlantısına bağlı olup olmadığını kontrol edin. Bu amaca hizmet etmiyorsa, cihazı sıfırlamayı deneyin.

7. Adım: Telefondaki wifi ağını unutun, telefonu ve yönlendiriciyi yeniden başlatın ve tekrar ağa giriş yapın.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6S Plus Batarya Değişimi

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;   huawei p10 sorunları, huawei p20 sorunları, huawei p9 sorunları, huawei p8 sorunları, huawei aux sorunu, huawei arama sorunu, huawei alarm sorunu, huawei ahize sorunu, Huawei Wifi’e Bağlanmıyor Hatası, huawei açılmama sorunu, huawei anakart sorunu, huawei bildirim sorunu, huawei bluetooth sorunu, huawei bulut sorunu, huawei batarya sorunu, huawei bellek sorunu, huawei bölge sorunu, huawei bağlantı sorunu, huawei cloud sorunu, huawei çekim sorunu, huawei şebeke sorunu çözümü, huawei gmail sorunu çözümü, huawei wifi sorunu çözümü.