Huawei Y7 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 2 Yorum / 2035 Görüntülenme

Huawei Y7 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Huawei Y7 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır işlemi basit bir işlemdir. Ama bu işlem için Huawei telefonlarda 3 farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birisinde tuşlar kullanılırken diğer yöntemde bildirim çubuğunu kullanabilirsiniz. Son yöntem ise 3 parmak kaydırma yöntemi. Şimdi bunlara sırası ile bakalım.

Tuşları Kullanarak Ekran Görüntüsü Alma

İlk olarak Huawei Mate 10 Lite telefonunuzda görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın.
Daha sonra “Ses kısma” ve “Güç” aynı anda basıp birkaç saniye bekleyin.

Huawei Y7 2018 Ekran Görüntüsü Alma

Huawei Y7 2018 ekran görüntüsü kolay bir süreçtir. Ancak bu işlem Huawei telefonları için 3 farklı metot var. diğer metot anahtarları kullanırken bildirim çubuğunu bu yöntemlerden birinde kullanabilirsiniz. son yöntem 3 parmak kaydırma yöntemidir. Şimdi sırayla bunlara bakalım.
huawei y7 ekran görüntüsü

  1. Ekran görüntüsü alındığında ekranda bir hareketlilik göreceksiniz.
  2. Huawei Mate 10 Lite telefonunuzda almış olduğunuz ekran görüntülerini ana ekrandaki bildirimler bölümünde görebileceğiniz gibi Huawei Mate 10 Lite telefonunuzun “Galeri”bölümüne giderek de görebilirsiniz.
Telefonunuzu Kendiniz Tamir Edin

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Huawei Y7 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır, huawei ekran görüntüsü alma mate 20 lite, huawei ekran görüntüsü alma p20, huawei ekran görüntüsü alma mate 10 lite, huawei ekran görüntüsü alma p smart, huawei ekran görüntüsü alma y7, huawei ekran görüntüsü alma mate 10, huawei ekran görüntüsü alma p10, huawei ekran görüntüsü alma p9, huawei ekran görüntüsü alma nasıl alınır, huawei ascend ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü aktarma, huawei ekran görüntüsü alınamadı, huawei ekran görüntüsü almıyor, huawei ascend g7 ekran görüntüsü alma, huawei ascend y200 ekran görüntüsü alma, huawei ascend g301 ekran görüntüsü alma, huawei de ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü alma mate 20, huawei ekran görüntüsü bulanık, huawei com ekran görüntüsü alma, huawei cep telefonu ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü çekme, huawei den ekran görüntüsü alma.

2 Yorum

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; BİLGİMİZ YOK MALESEF

 • ERDOĞAN H.

  huawei watch gt 2 nasıl bir saattir

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir