Huawei Y9 Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran Değişimi / 1 Yorum / 3937 Görüntülenme

Huawei Y9 Ekran Değişimi

Huawei Y9 Ekran Değişimi; Servisimize gelen cihazınız öncelikle tecrübeli ustamız tarafından test edilir ve saptanan problemler size belirtilir. Cihazın sorunlarının tespit edilmesinin ardından fiyat bilgisi verilir. Ardından cihaz tamir edilmesi için spesifik aşamalardan geçilir: ekran sökülür ve içinde toz, cam parçacığı ya da partiküller varsa temizlenir. Ekran değişimi işlemi yapıldıktan yeni ekran önce değişim yapan ustamız tarafından test edilir. Dokunmatik ve performans testleri yapılır. Ekran değişim işlemi yapılan Huawei Y9 2019 telefonunuzda herhangi bir problem olmaması halinde incelemeniz için size verilir.

Huawei Y9 2019 satışı devam etmeyen uygun fiyatlı Android telefonlar arasında bulunuyor. Cihaz orta seviye bir çipsete ve 4000 mAh gibi devasa bir batarya kapasitesine sahip. Telefonun ekranı 6.5 inç büyüklüğünde ve Huawei Y9 2019 ekran değişimi fiyatı bu anlamda merak edilmektedir.

Huawei Y9 2019 Ekran Değişimi

Huawei Y9 2019 ekran / vücut oranı 81.34 % ile çok iddialı değil. Ancak, telefon sadece 173 gram ağırlığındadır ve hafif taraftadır. Ekran Gorilla Glass tarafından korunmaktadır ve en çizilmeye dayanıklı versiyonu değildir. Cihaz 8.05 mm kalınlığında bir gövdeye sahiptir. ekran IPS LCD’ye sahiptir ve 396 PPİ piksel yoğunluğu sunar. Huawei Y9 2019 ekran FHD + çözünürlüğü destekler ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. CepMarket ile, Huawei Y9 2019 ekran değiştirme sadece 1 saat içinde tamamlanır. Ekran değiştirme fiyatı uzman kadromuz tarafından 499TL olarak belirlenmiştir.

Telefon Calısıyor Ama Ekran Karanlık

Y9 2019 LCD Yenileme 8 Ekim 2019

Y9 Prime 2019, geniş, çentikli bir ekrana sahip uygun fiyatlı bir üründür. İddialı özellikleri onu en çok satın alınan Huawei telefonlarından biri haline getiriyor. Bu nedenle, ekran değiştirme tarafında merak edilmesi gereken birçok şey var. Cep Hastanesi olarak, kırık LCD yenilemeden önce cihazın tüm verilerini yedekliyoruz.

LCD’DEN çizikler veya çatlaklar çıkarırken çeşitli gelişmiş ekipmanlar yardımımıza gelir. Bu noktada ortaya çıkabilecek herhangi bir teknik hata tamamen ortadan kaldırılmıştır. Kaldırılan parça ile takılı parça arasında performans farkı yoktur.

Huawei Y9 2019 Ekran Değişimi Hakkında

2007 yılında Kadıköy’de hizmet hayatına başlayan Cep Hastanesi işinde fazlasıyla tecrübeli bir teknik servistir. Ekran değişimi işleminde teknisyenlerimiz önce verilerinizi yedekler. Bunu yaparken cihazınızın ana menüsünü dahi açmadan doğrudan sıfırlar. Böylece verileriniz güvenle saklanır. Huawei yedek parça satmaz. Değiştirilen ekran dünyanın diğer her yerinde olduğu gibi orijinal ekranın muadili parçalardır. Dileyenler 311748961 Yurtiçi sözleşme numarasıyla ürünlerini bize ücretsiz bir şekilde gönderebilirler.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu
Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=LU4tEf7OmCo&t=668s

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir