Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iCloud Fotoğraf Arşivi

iCloud Fotoğraf Arşivi

Icloud Fotoğraf Arşivi

iCloud Fotoğraf Arşivi; iCloud ile kullandığınız bilgilerin kopyasını nasıl alacağınızı öğrenin. iCloud’da tuttuğunuz bilgilerin bir kopyasını oluşturmak isteyebilirsiniz. Kazara önemli bir kişiyi, e-postayı veya belgeyi silerseniz iCloud’dan ya da elinizdeki başka bir kopyadan geri yükleyebilirsiniz.

iCloud Fotoğraf Arşivi; iCloud, iPhone, iPad, iPod touch, Mac, Apple TV ve daha fazlası dahil olmak üzere fotoğrafları, fotoğrafları ve videoları iCloud’da güvenli bir biçimde saklar. iCloud.Com güncelliğini korumak için Fotoğraflar uygulamasıyla problemsiz çalışır.

iCloud Drive Dosyaları

Belgeyi PC’den veya PC’den kopyalamak için Mac, iPhone, iPad, iPod touch, iCloud.Com cihazınızdan şu adımları izleyin. iCloud’da depolanan üçüncü taraf verilerle ilgili yardıma ihtiyacınız var ise, direk olarak uygulama geliştiricisine başvurun. Üçüncü taraf verileri, detayları göremeseniz bile iCloud depolamanızı kullanabilir.

iCloud Drive’dan Mac’inize dosya kopyalama

  • Herhangi bir Finder penceresinin kenar çubuğundaki iCloud Drive’ı tıklayın.
  • Option tuşunu basılı tutun ve dosyayı yeni bir konuma sürükleyin.
  • Belgeyi kaydetmek istediğiniz yeri seçin, ardından Kaydet’i tıklayın.

iCloud Fotoğrafları’nı Ayarlama ve Kullanma

Nasıl Çalışır

iCloud, fotoğrafları ve videoları otomatik olarak iCloud’da depolar, böylelikle arşivinize istediğiniz zaman herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Cihazlarınızdan birini kullanarak koleksiyonunuzda yaptığınız tüm değişiklikler diğer cihazlarınız için de geçerli olacaktır.

Fotoğraflarınız ve videolarınız Anlar, Koleksiyonlar ve Yıllar biçiminde düzenlenmiştir. Tüm anılarınız ve kişileriniz her cihazda güncellenir. Böylece aradığınız belleği, aile üyenizi veya arkadaşınızı hızlı bir biçimde bulabilirsiniz.

Piliniz şarj edilirken cihazınız bir Wi-Fi ağına her bağlandığında koleksiyonunuz iCloud’a yüklenir. iOS 11 veya üstünü kullanıyorsanız arşiviniz hücresel ağ üzerinden de güncellenir. İnternet hızınıza bağlı şekilde, fotoğraflarınızı ve videolarınızı tüm cihazlarınızda ve iCloud.Com’u görebilmeniz için gerekli olan süre değişebilir.

Icloud Fotoğraf Arşivi

iCloud Fotoğraflara Erişmek İçin Dört Basit Yolu

Anlık resimler çekmeye gelince, en iyi kamera daima yanınızdadır, bu nedenle bir akıllı telefon kamerasına sahip olun. Akıllı telefonlar günümüzde onları en iyi kameralarla taşıyor ve daima elinizin altında. iOS cihazları var-iOS uygulamaları iPhone, iPad ve iPod touch için nerdeyse her amaca hizmet etmek için çok miktarda geliyor ve resimlera erişildiğinde, en iyi platform Apple iCloud’dur.

İlginizi Çekebilir: iPhone Cep Telefonu Alan Yerler

Veya Windows veya iPhone, iPad veya iPod Touch. iCloud, resimlerinize erişmek için mevcut en iyi seçenektir. Sadece bir Apple ID ile internet bağlantısına ihtiyacınız var ve işiniz bitti! iCloud’un resimlera erişimi son derece basittir ve bunu yapmanın bazı yolları vardır. Bu makalede, iCloud Fotoğraflarına dört basit yolla nasıl erişileceği gösterilmektedir.

iCloud Fotoğraflar Nasıl Kullanılır

iCloud’un standart 5 GB depolama alanı, iCloud Fotoğrafları özelliğini verimli bir biçimde kullanmak için yeterli olmayabilir. Bu sebeple, iPhone> Ayarlar> Profil> iCloud> Depolamayı Yönet> Depolama Planını Değiştir’den ayda 3,99 ABD Doları karşılığında 50 GB alan satın almanızı öneririz. 11,99 TL’ye 200 GB alan ve 39,99 TL’ye 2 TB almak istiyorsanız geniş bir alan satın alabilirsiniz. Kullanım planınızı seçtikten sonra iPhone> Ayarlar> Profil> iCloud’u girin.

Icloud Fotoğraf Arşivi

iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızdaki Dosyalar Uygulamasından Dosya Kopyalama

iCloud Drive’da saklanan dosyaların kopyalarını göndermek için şu adımları izleyin:

  • Dosyalar uygulamasını açın ve iCloud Drive’a dokunun.
  • Açmak istediğiniz klasöre dokunun, ardından dosyaya dokunup dosyayı açın.
  • Sol alt köşedeki Paylaş simgesine dokunun.
  • Dosyanın kopyasını nasıl göndermek istediğinizi seçin.

Belgeler, e-tablolar veya sunular için sağ üst tarafa daha fazla dokunun, Dışa Aktar’ı seçin ve dosyayı nasıl dışa aktarmak istediğinizi seçin.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; icloud fotoğraf arşivi kapatma , icloud fotoğraf arşivi nedir , icloud fotoğraf arşivi nerede
icloud fotoğraf arşivi silme , icloud fotoğraf arşivini kapatırsak ne olur , icloud fotoğraf arşivi nasıl temizlenir , icloud fotoğraf arşivi 1’de kaldı , icloud fotoğraf arşivi güncellenmiyor , icloud fotoğraf arşivi görme , icloud fotoğraf arşivi android , icloud fotoğraf arşivi açıkken fotoğrafların iTunes yoluyla eş zamanlama desteklenmez , icloud fotoğraf arşivi açma , icloud fotoğraf arşivi açılmıyor.