Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. İkinci El Telefon Fiyatları

İkinci El Telefon Fiyatları

İkinci El Telefon Fiyatları

İkinci El Telefon Fiyatları, Birkaç araştırma ile göreceğiniz şeklinde, kullanılmayan, sıfır akıllı telefonlar fazlaca pahalıdır. Kısa sürede aynı anda piyasaya sürülen garantili bir telefon almak istiyorsanız, sizin için en iyi seçenek yenilenmiş bir telefon almaktır.

Yenilenmiş telefonlarda en önemli şey güven. Türkiye’de güvenilir ve kurumsal yenilenmiş telefon hizmeti Cep Hastanesi ‘ nde sunulmaktadır. Hiç kimsenin satın almış olduğunuz veya sattığınız telefonlardaki verilerinize erişemeyeceği garantilidir.

Cep Hastanesi ek olarak sattığı her yenilenmiş telefon için 12 aylık güvence sunar. Telefonlar, piyasaya sürülmeden önce yazılım ve donanımda tamamen test edilir ve tüm işlevler güvence edilir.

Yenilenmiş telefonlar kozmetik koşullarında neredeyse sıfırdır. Tüm telefon kılıfları sıfır ile değiştirilir ve çizik yoktur. Yenilenmiş telefonunuzu bütçenize bakılırsa herhangi bir kategoriden alabilirsiniz.

Cep Hastanesi, telefonların satış tutarlarını özel bir algoritma ile hesaplar ve müşterilerine en iyi fiyatı sunar. Telefon almak senin yenilenmiş telefon piyasada yaygın olarak değişmiş olur fiyatları ile karıştırmayın zorunda kalmadan en iyi fiyata garantili.

İlginizi Çekebilir: Telefon Yazılım Güncellemesi

İkinci El Telefon Alınır Mı ?

Akıllı telefonlar büyümeye ve inanılmaz bir hızla geliştirmeye devam ediyor. Bugün satın almış olduğumız bir cep telefonu modeli eskimiş ve bir yıl sonrasında yerini yeni bir yere bırakıyor. Bu hıza ayak uydurmak ve akıllı telefonlarımızı yenilemek maddi olarak mümkün değildir.

Apple ve Samsung benzer biçimde pazar liderleri yeni modellerini 3,500 TL altında satmıyorlar. Bu durumda, kullanıcılar isteksizce daha uygun bir fiyat sunan ikinci el telefon pazarına yöneliyorlar. Tabii ki, ikinci el telefon birçok soru işareti anlamına gelir. Çalıntı, ses, bozulmaya, Kısacası, bir ikinci el cep telefonu gibi sorular ile geliyor olsun.

Aklınızdaki tüm bu soruları ele almak ve ikinci el bir telefon satın alırken birazcık almanıza yardımcı olmak için ikinci el bir telefon alma rehberi hazırladık. Kullanılmış bir telefon satın alırken aşağıdaki adımları izleyerek riskleri azaltabilirsiniz. Hepsini tamamen yapsanız bile, %100 güvenli alışveriş olmayacaktır. Sadece gene de uygun fiyatlı bir ikinci el telefon bulmanıza yardımcı olacaktır.

Almak İstediğin Telefonu Belirle

İkinci El Telefon Fiyatları, satın almaya karar verdiğinizde belirlemeniz ihtiyaç duyulan ilk kriter, nasıl bir telefon istediğinizdir. Çünkü senden önce gelen yüzlerce seçenek içinde yitmek ve zaten yanlış seçim ile sınırlı bütçenizi harcamak istemiyorum. İkinci El bir telefon satın almaya karar verdikten sonra, aşağıdaki soruları yanıtlayın ve bu cevaplara bakılırsa cep telefonu seçenekler aramaya adım atar.

 • iOS veya Android? Hangi işletim sistemi bulunuyor?
 • Telefonun boyutu sizin için ne kadar önemli?
 • Kamera performansı ve kalitesi ne kadar önemli?
 • Güçlü pil performansına ihtiyacınız var mı?
 • SD kart genişletilebilir bir bellek telefonu mu yoksa standart sizin için yeterli mi?
 • En ses kalitesi nedir?

Bu soruları ihtiyaçlarınıza göre çeşitlendirebilirsiniz. Sonunda, seçeneklerinizi daraltmak ve belirli telefonlara daha fazla odaklanmak için fırsat olacak. Şimdi tanımladığınız telefonlardan kısa bir liste ve pazar araştırması yapmanın vakti geldi.

Seçtiğin Telefonu Araştır

Kısa listelenen telefon modelleri için sıfır fiyatlar arayarak başlayın. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom fiyatları bu telefonlara üç veya beşe bakarak bir fikir edinebilirsiniz. Şimdi ikinci el pazarına bakmanın vakitı geldi. Bunun için iki seçenek var;

 • Sahibinden.Com, gittigidiyor.Com, gibi web sitelerine bakın.
 • Mahalli cep telefonu mağazaları gezin Fiyatlar hasara göre değişecektir.

Sadece, temiz, garantili bir cep telefonunun ne kadar satıldığını kolayca anlayabilirsiniz.

Telefonu Nerden Alacağınıza Karar Verin

Aslında, bu mevzu, bütçenize uygun ikinci el telefonunuzu bulduğunuz özelliklere bağlı olarak biraz değişecektir.

Herhangi bir web sitesinde bulduysanız ve satıcı sizinle aynı şehirde değilse; kapıda. Bu şekilde, size ulaştığında cep telefonunu inceleyebilir ve buna göre ödeme yapabilirsiniz.

Biliyorsunuz, siteleriniz için bazı mağazalar ve satıcılar var gittigidiyor.com. Alışveriş yapacağınız dükkanın ortalama puanına ve önceki satın alımlarda meydana getirilen yorumlara bakmayı ihmal etmeyin.

Müşterilerin olumsuz yorumları hakkında agresif yorumlar varsa, başka bir satıcı bulmaya çalışın. Bu dükkanlarda satılan ürünlerin belirli bir süre güvence edilip edilmediğini de sorabilirsiniz.

Şimdi bulduğunuz ikinci el telefonun iyi mi yoksa kötü mü bulunduğunu anlamanın vakti geldi. Bunun için; görsel, donanım ve yazılım test aşamalarını sırayla yazmaya başlamış olalım. Sadece ikinci el cep telefonunuzu kontrol etmeden önce, yanınızda olması ihtiyaç duyulan birkaç şey var, onları yazalım;

Telefonu Test Ederken Yanında Bulunması Gerekenler

 • Şarj durumunu denetim etmek için powerbank, laptop, şarj kablosu
 • Yeri var ise MicroSD kart
 • Kulaklık
 • aktif sim kart
 • Fener
 • Bluetooth çalışan hoparlör gibi bir alet

İkinci El Telefon Fiyatları Ve Pazarlık

İkinci El Telefon Fiyatları, İçine sığan telefonu bulursunuz ve her şey istediğiniz gibi çalışır. O zaman derhal satın aldığını düşünme. Birazcık daha çok indirim isteyebilirsiniz ve almış olduğunuz indirim ile, cep telefonunuz için kılıf, pencere filmi şeklinde birkaç aksesuar satın alabilirsiniz.

Son kere, internetten satın almak arzu ettiğiniz telefon pazarına bakın ve modellerin fiyatını satın almak istediğiniz koşulla karşılaştırın. Çok fazla fark var ise, biraz daha indirim isteyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; İkinci El Telefon Fiyatları, ikinci el telefon alırken sözleşme, ikinci el iphone alırken nelere dikkat edilmeli, ikinci el telefon alırken nelere dikkat edilmeli webtekno, ikinci el telefon alırken imei sorgulama, 2 el alınabilecek telefonlar, 2.el telefon almak tehlikeli mi, 2 el telefon zararları, spot telefon alırken dikkat edilmesi gerekenler