Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram Hesap Dondurma, süreci kısa bir süre için sosyal medyadan kurtulmak isteyenler için bir yardımcıdır. Bugünün popüler fotoğraf ve video uygulaması, instagram kullanıcılarına hesaplarını dondurma fırsatı veriyor.

Bir süre hesabını donduranlar paylarını ve yorumlarını kaybetmezler. Instagram hesabınızı dondurduktan 24 saat sonrasında yeniden etkinleştirebilirsiniz. Instagram freeze tüm fotoğrafları ve videoları tutar ve gizli sever. Peki bir instagram hesabı nasıl dondurulur? İşte ipuçları…

Bir süre kapatmak için toplumsal ağ sitesi instagram hesabı, takma dondurma fazlaca basittir. Bunu birkaç ufak adımda kolayca yapabilirsiniz. Instagram freeze tüm fotoğrafları ve videoları tutar ve gizli sever. Instagram Ayarları sayfasında “hesap dondur” seçeneğini bulamayan kişiler bunun iyi mi yapılacağını araştırıyor. İşte instagram dondurma için yapmanız gerekenler…

İnstagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır ?

Sadece bir süre Instagram’da olmayacaksanız ve hesabınızın erişilebilir olmasını istemiyorsanız, hesabımı geçici olarak kapatın sadece sizin için;

 1. Instagram hesabınızı masaüstünüzden açın ve ayarlar menüsüne tıklayın
 2. Ardından Düzenle Profili Düzenle.
 3. Hesabımı geçici olarak kapatarak kontrol etmelisiniz.

Neden açılan sayfada hesabınızı kapatıyorsunuz? İlgili öğelerden soruyu cevapladıktan ve şifreyi girdikten sonra, Kapat’ı geçici olarak kapat hesabı ” en altta. Şifreniz ile tekrar girene kadar hesabınız dondurulacaktır.

İnstagram Hesap Dondurma
Instagram Hesap Dondurma

Telefon Üzerinden Instagram Hesap Dondurma

 1. Önce, linke tıklayınız  tarayıcınızdan oturum açın.
 2. Sağ alttaki ufak profil resminize tıklayın ve profil sayfanıza gidin
 3. Profili Düzenle’yi tıklayın
 4. Açılan sayfanın altındaki alanda dokunun hesabımı geçici olarak kapat “
 5. Görünen ekranda, “hesabımı geçici olarak Kapat” düğmesine tıklayın ve tasdik penceresini onaylayın.

İnstagram Hesap Kapatma

Instagram hesabınızı silmeden önce yine düşünün. Bunu yapmak yerine hesabınızı dondurmayı seçerseniz, kimse sizi tekrar görüntüleyemez. Bu, paylaşılan fotoğraflarınıza istediğiniz zaman yeniden erişmenizi sağlar.

Instagram‘ı dondurmak isteyenlere ek olarak, biroldukça kişi hesabı tamamen silmek istiyor. Aşağıdaki bağlantıyı tıkladıktan sonrasında, hesabı niçin silmek istediğinizi belirterek bu işlemi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Bağlantıyı tıkladıktan sonrasında oluşturulan tarayıcıya giriş yapmış olduysanız, devam edebilirsiniz. Eğer oturum açık değilseniz, yine aynı bağlantıya gidin.

İlginizi Çekebilir: İkinci El Telefon Fiyatları

Açmak için hesabı sil sayfasında çoktan seçmeli bir alan görmüş olacaksınız. Burada Instagram hesabınızı neden silmek istediğinizi seçmelisiniz. Seçiminizi yapmış olduktan sonrasında, görünen sayfada görünen boş kutuya şifrenizi girin ve kapat hesabımı kalıcı olarak Kapat ”düğmesini kırmızı olarak tıklayın.

Instagram Hesap Silme

Instagram hesap silme işlemi artık tamamlandı. Burada bilmenizde fayda olan en önemli şey, farklı bir Instagram hesabında sildiğiniz hesaptaki kullanıcı adını kullanamazsınız. Dolayısıyla, bu kullanıcı adını daha sonrasında kullanmak isteyebileceğinizi düşünüyorsanız; Instagram hesabınızı dondurmak daha yararlı olabilir.

Hesabınızı silmek kullanıcı adınızı, fotoğraflarınızı, beğenilerinizi ve yorumlarınızı tamamen siler. Onları yitirmek istemiyorsanız, sadece geçici olarak ınstagram’dan ayrılmak istiyorsanız, hesabınızı dondurabilirsiniz.
Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; İnstagram Hesap Dondurma, instagram hesap dondurma 2019, instagram hesap dondurma 1 hafta beklemeden, instagram hesap dondurma facebook, instagram dondurma 2018, instagram dondurma linki türkçe, instagram dondurma 2019, instagram hesap kapatma, instagram dondurma açma linki