Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. IOS 11.3 Bug Sorunu

IOS 11.3 Bug Sorunu

Ios 11.3 Bug Sorunu

IOS 11.3 Bug Sorunu Apple tarafından yakın zamanda piyasaya sürülen yeni uygulama iOS 11.3 hatası ile kusur kavgalarına düştü ve tekrar gündeme geldi. Şimdi yeni güncelleme ile alakalı yazımıza neden olan bu iOS 11.3 hata sorunu nedir ve nasıl ortaya çıkıyor? Bildiğiniz ve bildiğiniz gibi, Apple yeni güncellenmesi yayınladı, iOS 11.3, ve bir hayli sorun hemen sonra gündeme getirilmiştir. IOS 11.3 hata sorunu, bu defa ekran görüntüleri alma meseleyi ile güncellendi.

Normalde, iOS 11.3’te bir ekran görüntüsü almak istiyorsanız, ekranın kenarında ince bir beyaz çizgi görünmeli ve yakalanan görüntünün önizleme çerçevesi köşede olmalıdır. Bununla beraber, buna açık veya hata denirse, ekranın belirli bir bölümünde kararsız bir beyaz alanın kaplanmasına ve kaplanmasına sebep olur. Ne yazık ki, beklenmedik ve bulunamayan iOS 11.3 hata sorunu için mümkün bir çözüm bulunamıyor.

Hata Nasıl Düzeltiliyor?

Bu konuda çok Çok bilgi yoktur. Apple’ın güncellemelerden sonra sorunu çözeceğinden eminiz, ancak şu an için net bir çözüm yok. Cihazınızı açıp kapattığınızda Mesele bir müddet kaybolur. gerçekte, sorunun ne zaman ortaya çıkacağı açık değildir. Sürekli tekrar eden ya da yaşadığınızda kapatıp açıp sürekli sorunun çözebileceğiniz kesin değil.

iOS 11.3 Bug Sorunu için Önerilen Çözüm Ne?

sosyal medya ya da oldukça Çok yorum sayfasında kullanıcıların isyan çığlığı, sorun ve şikayetçi olan kullanıcılara önerilebilecek tek çözüm telefonu kapatmaktır, ancak sorun tekrar tekrar karşılaşırsınız. Forum sayfalarında oldukça çok şikayet ve karara İlave olarak, Apple da bu özelliği özellikle iddialar arasında yaptı.Ayrıca, yeni güncellemeyle hataları düzeltti bu yüzden Apple’ın kendisi için yeni bir güncelleme yaptığı haberi için bir PR çalışması olabileceğini iddia ediyor. En küçük bir hata durumunda cihazın ücreti de özellikle altı çizilen unsurlar arasında tabii.

İlginizi Çekebilir: iPhone 11 Pro Max Batarya Fiyatı ve Değişim Süreci

Kritik iOS 11.3 Bug sorunu!

Ios 11 Ekran Bugı
Ios 11 Ekran Bugı

Bilindiği gibi, Apple Yepyeni iOS güncellemesini yayınladı, iOS 11.3, yaklasık 15 gün önce. Güncellemede ortaya çıkan oldukça birçok sorunun yayınlanmasından sonra, bu sefer ekran görüntülerini almada bug hatası ortaya çıktı.

Normalde, iOS 11.3’te bir ekran görüntüsü aldığınızda, ekranın kenarlarında ince bir beyaz cizgi görünmeli ve görüntünün önizlemesi köşede görünmelidir. Bununla beraber, Yepyeni ortaya çıkan bir yanılgı (bug – on), ekranın kararsız bir beyaz alanla kaplanmasına sebep olur.

Bu soruna hala beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabilecek net bir çözüm yoktur. Sorundan muzdarip kullanıcılar için tek çözüm, telefonlarını kapatıp açmaktır. fakat aynı sorun gelecekte tekrarlayabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.