Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iOS 14 ile Gelmesi Beklenen Muhteşem Özellik

iOS 14 ile Gelmesi Beklenen Muhteşem Özellik

Ios 14 Ile Gelmesi Beklenen Muhteşem Özellik

iOS 14 ile Gelmesi Beklenen Muhteşem Özellik , iOS 14 Sızıntıları, yazımızda heyacan yaratan iOS 14 özelliği. Coronavirus dünyayı tahrip ederken, teknoloji faaliyetleri tek tek iptal ediliyor. Ancak yine de Apple, yeni işletim sistemi iOS 14’ü kullanıcılarına zamanında teslim edecek. İOS 14’ün özellikleri hakkında zaten çok sayıda sızıntı var. İOS 14 ile gelmesini bekliyoruz ve iOS 14 özelliğini sizinle paylaşmaktan çok heyecanlıyız.

Apple iOS 14 İle Mi Gelecek ?

iOS 14 ile Gelmesi Beklenen Muhteşem Özellik, Apple, iOS 14 ile gelebilir. Apple genellikle güncellemelerle performans odaklı çalışır (bazen cihazları yavaşlatmasına rağmen). iOS 14 güncellemesinde başrolde yine performans iyileştirmeleri olsa da, bu sefer kullanıcıları özgürleştirecek yeni özelliklerin gelmesi bekleniyor. İOS 14’ün beklenen yeni özelliklerine bakalım.

Uygulamalar için Liste Görünümü

Apple Watch kullanıcısıysanız, uygulamaların listede nasıl göründüğünü öğreneceksiniz. iOS 14 ile uygulamalara hızlı bir şekilde erişme seçeneğinin liste görünümü’nden gelmesi bekleniyor. Alfabetik sıralama, uygulama kategorisi, bildirim gelen uygulamalar gibi filtrelerle istediğiniz uygulamaya hızla erişebilirsiniz.

3. Parti Duvar Kağıdı Uygulama Desteği

Yeni iOS güncellemeleri her zaman göz alıcı duvar kağıtları ile birlikte gelir. Ancak, daha az etkileyici iOS duvar kağıtları, bu duvar kağıtları belirli bir süre sonra sıkıcı olmaya başlayan bir sorun hakkında.

3. parti duvar kağıdı uygulamaları maalesef iOS’un ayarlar bölümünde desteklenmemektedir. Gelen sızıntılara göre, iOS 14, ayarlar bölümünde üçüncü taraf duvar kağıdı uygulamalarını destekleyecektir.

Fitness App

Söylentilere göre Apple, Apple Watch, iPhone ve Apple TV için tam teşekküllü bir fitness uygulaması geliştiriyor. Fitness ile ilgili videolarla dolu olan uygulamanın, kullanıcılar tarafından belirlenen hedeflere göre çeşitli antrenmanlar yapan kişisel bir koç gibi çalıştığı söyleniyor. Apple fitness uygulaması yoga, bisiklet, germe, koşu, kürek çekme, çekirdek eğitimi, vücut geliştirme, açık hava yürüyüşü ve dans gibi çeşitli egzersiz türlerine sahip olacak.

İlginizi Çekebilir: Samsung Not 10 Plus iPhone XS Max

Tamamen Yeni Artırılmış Gerçeklik Uygulaması

Apple, iOS 11’in tanıtımında ARKit’i iPhone ve iPad’de artırılmış gerçeklik deneyimini geliştireceğini duyurdu. O zamanlar 2017’de ileriye doğru büyük bir adım gibi görünen bu özellik, zamanla bir şekilde unutuldu. Ancak,iOS14’te işler önemli ölçüde değişebilir.

Bazı raporlara göre, Apple, kullanıcıların çevrelerindeki dünya hakkında bilgi edinmelerini sağlayacak yeni bir artırılmış gerçeklik uygulaması hazırlanıyor. Apple Store, Starbucks ve diğer desteklenen servislerle entegrasyona sahip olan uygulamanın, iPhone sahiplerinin belirli alanlardaki ürünlerle ilgili bilgilere hızlı bir şekilde erişmesini sağladığı söyleniyor.

Uyku Takibi

Piyasada gerçekten oldukça iyi uyku takip uygulaması bulunuyor ama yine de insanlar Apple tarafından sunulan ve iOS’la birlikte gelecek bir uyku takip uygulaması bekliyorlar.

Ios 14 Ile Gelmesi Beklenen Muhteşem Özellik

Gelen sızıntılara göre iOS 14 ile birlikte Sağlık uygulamasına entegre edilmiş bir uyku takip uygulaması gelecek. Tahmin edebileceğiniz gibi uyku takip uygulaması, kişiselleştirilmiş bir uyku hedefi belirlemenize izin verecek ve sağlık uygulaması uykunuzu iyileştirmek için öneriler sunacaktır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; ios 14 güncellemesi beklene özelik.