Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPad Air 2 Cam Kırıldı Tamiri

iPad Air 2 Cam Kırıldı Tamiri

Ipad Air 2 Cam Değişimi

iPad Air 2 Cam Kırıldı Tamiri, iPad Air 2 ilk olarak Ekim 2014’te piyasaya sürüldü ve şimdiye kadar 5 yıldan fazla oldu. Bir Apple iPad Air 2 alırsanız ve yakın zamanda bu tablet talihsiz bir kazanın kurbanı olduysa, bununla nasıl başa çıkacaksınız ? Korkarım tamir ettirmek veya değiştirmek için ciddi miktarda para harcamanız gerekecek. Bununla birlikte  iPad yedek parçalarını makul bir fiyata değiştirebilirsiniz. Bir onarım atölyesi olarak, en son LCD yenileme talimatlarımızı takip ederek müşterileriniz için iPad makul bir fiyata tamir ederek daha fazla kar elde edebiliyorsunuz.

iPad Air 2 Camı Çatladı

iPad marka tabletiniz yere düştü ve ekranın ön kısmındaki cam çatladıysa, sadece ön cam değişimi yaparak komple ekran değişimi gerekmeksizin fazla masraf etmenizi engelleyebilirsiniz. Dokunmatik (ön cam) değişim işleminde, LCD ekranınız değişmez. Sadece ön kısımdaki dokunmatik cam değişir ve işlem sonrası iPad aldığınız ilk günkü görüntüsüne kavuşur. Ön cam değişim işlemi profesyonel işçilik gerektirir. Bu işlem sadece ön camı değiştirilebilen iPad için geçerlidir.

iPad Air 2 Çatlak Cam Tamiri

iPad düşme sonucu ekranı karardıysa, kırıldıysa, açtığınızda ses geliyor ama görüntü gelmiyorsa, ekranınızın üzerinde lekelenmeler, ölü pikseller oluşmuş veya renklenmeler varsa maalesef LCD ekranınız zarar görmüş, esnemiş veya kırılmıştır. Bu veya benzeri sorunların herhangi biriyle karşılaştıysanız LCD ekranınızın yenisi ile değişmesi gerekmektedir.

iPad Air 2 Nasıl Onarılır ?

iPad Air 2 Cam Kırıldı Tamiri iPad Air 2 nasıl onarılır ?, iPad Air 2 cam onarımında sorunlar yaşar mıyım ?, iPad Air 2 tabletimi kendim onarabilir miyim ? Bu sorunun yanıtı hayır olabilir çünkü her bir telefon teknik servis uzmanları bir sürü elektronik alet bozmuştur. Siz kendi tabletinizi tamir etmek istiyorsanız edebilirsiniz ama içlerinde küçük parçacıklar olduğu için bir tanesi bile bozulsa kırılsa tabletinizi çalışamaz hale getirir.

Öncelikle ekranımızı inceliyoruz, dokunmatik çalışıyor mu ?, LCD ekranda bir zarar var mı gibi incelemeler yapıyoruz. Sonra tamir etmeye başlayabiliriz. LCD’yi anakart plakasına takın, ardından ekranın dokunma işlevselliğinin iyi olup olmadığını test edin. LCD ekranın tüm yüzeyine bir yapışkan bant tabakası yapıştırmamız gerekir.

13 ”LCD Ayırma Makinesi ile ısıtın. Vakum düğmesine basın, ardından altın kesme teli LCD ekranın altına, cam ayrılana kadar sağa ve sola çekin. Koruyucu filmleri sırasıyla yırtın, hizalayın ve ardından Lami atlayın. Bundan sonra, cam merceği yerleştirin. Cam Laminasyon Makinesi OCA ile cam mercek arasındaki hava kabarcıklarının tamamen giderildiğinden emin olmak için 3 dakika bekleyin. Hava kabarcıklarının giderildiğinden emin olana kadar kalsın ve ekranı onaralım.

İlginizi Çekebilir: iPad Pro Bilinmeyen Özellikler

Test Etme İşlemi

Evet her şey bu kadar ama düzgün çalıştığından emin olmak için iPad Air 2 tabletimizin çalıştığından emin olana kadar her şeyini kontrol edelim.

iPad Kargo İle Göndermek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

iPad arızası için servisimize gelemeyen müşterilerimize ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz PTT  Kargo ile tarafımıza iPad ücretsiz gönderebilirsiniz.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ?

PTT Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir PTT Kargo şubesine giderek 104576128 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri tek taraflı olarak CEP HASTANESİ tarafınca karşılanmaktadır. Teknik servisimizden yapılan geri gönderimler ücretlidir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iPad Air 2 cam değişimi , iPad Air 2 cam değişimi fiyatı , iPad Air 2 cam fiyatı.