Ipad Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPad Batarya Değişimi

iPad Batarya Değişimi , özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak gerekli teknik servis ortam koşullarının yerine getirildiği alanda uzman ve deneyimli İPAD teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakika içinde gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü bizim ücretsiz PTT Kargo hizmeti kullandığınızda.

Telefonun şarjı çabuk bitiyor ise ya da batarya şişmesi sorunu ile karşılaşılmış ise 3 ay Cep Hastanesi onaylı kaşeli batarya garanti kartı verilerek sorunlu olan bataryanın değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

iPad Batarya Değişimi Fiyat Listesi

iPad batarya değişim fiyat listesi aşağıdaki tablo ile paylaşılır. Tablonun sol sütunundaki pil değişimini ve ters sütundaki pil (pil) değiştirme fiyatını bulabilirsiniz.
Telefon modeli tabloda yoksa ya da fiyatı mevcut değil ise stok açılıp açılamayacağını öğrenebilmek için teknik servisimizi arayabilirsiniz.

iPad Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

iPad batarya değişimi  uzman ve deneyimli Apple teknisyenlerimiz tarafından özel olarak geliştirilmiş ekipmanlarla üretilmiştir. Teknik servisimize gelirseniz pil değiştirme süresi 45 dakikadır ve ücretsiz 2 yönlü nakliye hizmetimizi kullandığınızda 3 (üç) iş günü.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ses Var Görüntü Yok Sorunu

  1. Orijinal Ürün Sony Xperia pil değiştirme kullanılır.
  2. Değişiklikten sonra bilgileriniz silinmez.
  3. Pilin değiştirildiği teknik servis odası, statik elektrikten arındırılmış olarak tamamen sterilize edilir. Aynı zamanda, 24/7 gözetim kameraları kontrol altında tutulur.
  4. Değişiklikten sonra, bunu sevmediğim ya da tereddütlü iseniz, istediğiniz gibi birçok kez telefonunuzu test etme hakkına sahiptir.

iPad pil değiştirildikten sonra, telefonunuz 3 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir, böylece garanti süresi boyunca kullanıcı hatası dışında karşılaşılan herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözülür.

Hangi Durumlarda Batarya Değişimi Yapılmalı

iPad pillerin her pilde olduğu gibi bir ömrü vardır. Örneğin, 500 kullanımdan sonra, şarjın ilk günlerinde birkaç gün saatlik olarak azaltılabilir. Pil ömrünün sonuna ulaştığında, değiştirilmesi gerekir. Şarjınız çok hızlı sona ermeye başladığından, telefonla konuşurken cihazı kapatabilirsiniz.

Yukarıdaki problemlerle birlikte, pil şişmesi problemiyle karşılaşılırsa, mümkün olan en kısa sürede değişiklik yapılmalıdır. Çünkü şişmiş pil anakart ve ekranda kırılmaya neden olabilir.

Sony Xperia pil değiştirme hakkında herhangi bir sorunuz varsa, teknik Servisimizi arayabilir veya yorumlar alanına yazarak sorabilirsiniz. Tüm sorularınız uzman ve deneyimli SONY teknisyenleri tarafından cevaplandırılacaktır.

iPad Batarya Değişim Süresi

iPad Batarya Değişimi, yoğunluğu bağlı olarak 1-2 saat arasında sürebilmektedir.

  1. Batarya değişimi tamamlanan cihazınız gün içinde kargoya teslim edilir
  2. Ücret hakkında sizler ile iletişime geçip bilgilendiriyoruz.
  3. İstanbul dışındaysanız cihazınızı kargo ile gönderip batarya değişimi yaptırabilirsiniz
  4. PTTn kargo ile gönderi ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.
  5. Dilerseniz Şubemize gelip cihazınızı tamiri yapılırken izleyebilir testleri yapılan cihazınızı kontrol edip teslim alabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;    ipad ekran değişimi kadıköy, ipad ekran değişimi fiyat, ipad ekran değişimi apple, ipad ekran değişimi ankara, ipad ekran değişimi ankara fiyat, ipad ekran değişimi izmir, ipad ekran değişimi bursa, ipad ekran değişimi ne kadar, ipad ekran degisimi antalya, ipad ekran tamiri ankara, ipad ekran tamiri antalya, ipad ekran değişimi fiyatı, ipad mini ekran değişimi ankara, ipad ekran tamiri bakırköy, ipad ekran tamiri beylikdüzü, ipad ekran tamiri bostancı, ipad air ekran değişimi bursa, ipad ekran değişimi cekmekoy, ipad ekran camı değişimi, ipad ekran camı kırıldı, ipad mini ekran camı değişimi, ipad ekran cam değişimi, ipad 3 ekran cam değişimi, ipad ekran çözünürlüğü değiştirme, ipad dokunmatik ekran değişimi, ipad mini dokunmatik ekran değişimi.