Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPad Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

iPad Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Ipad Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

iPad Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır, Şarj kablosu yukarı ve aşağı şarj ise, bu sorun USB şarj kablosu veya şarj soketi neden olabilir. iPad 2 Şarj girişi; orijinal olmayan bir USB şarj kablosuyla şarj ederek de hasar görebilir. iPad’inizi orijinal şarj kablosu ve orijinal şarj adaptörü ile şarj ederseniz, şarj soketinin arızalanması pek olası değildir.

iPad 2 Şarj soketi; sıvı temas, nem, tozlama ve Soket üzerinde gerginlik. Şarj kablosu şarj soketine düzgün oturmazsa, şarj soketi hasar görebilir. Tozlu şarj soketini temizlemek için, bir cımbız veya diğer sivri nesneyle temizlemeye çalışmayın ve içine üflemeyin. Bu işlemler iPad 2 Şarj soketine zarar verebilir. iPad 2 Şarj soketi temizliği için hizmetimizden destek alabilirsiniz.

Ipad Sarj Soketi Değişimi
Ipad Sarj Soketi Değişimi

iPad Şarj Soketin’de Temassızlık Neden O lur?

Bunun birçok sebebi olabilir. En yaygın iki nedeni şunlardır:

  1. iPad şarj soketi tozlu, kirli veya yağlanmış olabilir.
  2. Şarj soketi arızalı olabilir.
  3. Cihaz tamamen şarj etmeyi bıraktıysa ve herhangi bir şekilde şarj edilmiyorsa, farklı bir şarj cihazı ile denediğinizde şarj edilmezse iPad’inizde şarj girişi çok yüksektir.
  4. iPad bazen şarj veya bazen değil ise, o tahsil ya da değilse kirlenmiş olması daha olasıdır.

İlginizi Çekebilir: Samsung Tablet Şarj Sorunu

iPad Şarj Soketi Sorunu Çözümü

Şarj soketinde temassızlık olması, kullanıcıyı çileden çıkarabilecek bir sorun. Çoğu zaman da bu sorun çok basit bir şekilde çözülebiliyor. Sitemize bu konuda sık sık soru geliyor.Bu konuyu okuduğunuza göre siz de iPhone, iPad’in hatta başka bir akıllı cihasın şarj soketiyle ilgili sorun yaşıyorsunuz demektir.

Ipad Sarj Soketi
Ipad Sarj Soketi

iPad Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Müşterilerimizde birkaç ay önce böyle bir sorunla karşılaştığını dile getirmişlerdi. iPad’inizi şarja taktığımda algılamıyordur. Bağlantının sağlanması için ters çevirip yeniden takıyordum. Hatta bunu 4-5 sefer tekrar etmek zorunda kalıyordum. Telefona dokunur dokunmaz da şarj olma işlemi duruyordu. Cihazı Apple yetkili servisine götürdüm ve dakikalar içinde sorunum çözüldü. Soketin içinde yağlanma olmuş. Temizlediler ve şimdi en ufak bir sorun kalmadı.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; ipad şarj soketi değişimi,ipad şarj soketi değişimi fiyat, ipad şarj soketi fiyat, ipad şarj soketi değişimi ankara, ipad air şarj soketi değişimi, ipad mini şarj soketi değişimi, iPad Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır ,ipad 2 şarj soketi değişimi, ipad 2 şarj soketi, ipad air 2 şarj soketi, ipad şarj girişi kırıldı, ipad mini 2 şarj soketi değişimi, ipad mini 2 şarj soketi, ipad şarj girişi temizleme, iphone şarj soketi fiyatı, iphone şarj soketi nasıl temizlenir, iphone şarj soketi yandı, iphone şarj soketi adı, iphone şarj soketi apple, iphone şarj soketi oksitlendi, iphone şarj soketi arızası, iphone şarj soketi garanti kapsamında mı, iphone şarj soketi tutmuyor, iphone şarj soketi arıza.