Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPad Sorunları

iPad Sorunları

Ipad Sorunları

iPad Sorunları, cihazları her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşıyor. Kullanıcı sayısı arttıkça, cihazlardaki problemler daha belirgin hale gelir. Son olarak, iPad kullanıcıları sorunlarını Apple şikayetler kanalı vesilesiyle bildirdi. Bu şikayetlere nazaran, sizin için en yaygın iPad problemlerini ve çözümlerini inceleyeceğiz.

Eğer bir iPad kullanıyorsanız, geçmişte iPad sorunları bazı yada başka tür karşı karşıya gerektiğini şansı vardır. Örneğin, iPad’imi ilk aldığımda iPad için yazılımı indirirken bir sorun vardı. Yine de, bu sorunu çok fazla mesele yaşamadan çözebildim. Bir iPad kullanıcısı farklı türde sorunlara gidebilir. Bu iPad Air yada iPad Pro sorunlardan bazıları şunlardır:

* Kablosuz ağa bağlanılamıyor
* Aygıt donmuş ve duyarlı değil
* iPad ölüm Siyah / Kırmızı / Mavi ekrana haiz
* Aygıt tekrar başlatma döngüsü girildi
* Sen Kurtarma modunda iPad koyamazsınız
* iPad Pil şarj etmez
* İPad ve iTunes içinde bir senkronizasyon sorunu var
* iPad dokunmatik ekran çalışmıyor
* İPad ve daha fazlası için yazılım indirirken bir sorun vardı
Bu sizi şaşırtabilir, ancak bu problemlerin çoğu bir avuç çözüm izleyerek çözülebilir. Ne tür bir sorunla karşılaşmış olduğunuz önemli değil, Bu çözümleri uyguladıktan sonra Apple iPad sorunlarını çözebileceğinizden eminiz.

iPad İmleç Sorunları

Twitter gibi sosyal medya siteleri, ortaya çıkmayı beklerken anahtar imlecine yanıt vermek için tıklanacak. Ancak, iPad ile bu olasılığı yaşayamazsınız. Bu sorunu çözmek için, sorunu çözmek için bir 3. parti klavye uygulaması yeterlidir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Wifi Bağlanmıyor

Düzgün Gösterilmeyen Sayfa Sorunu

Önemli sayıda iPad kullanıcısı, web sayfalarının muntazam görünmediğinden şikayet ediyor. Metin ve görüntülerin istenmeyen yerlerde görünmesinden sonrasında en büyük mesele facebook Widget görünümleri oldu.

Ne yazık ki, bu sorunu tarayıcınızdan veya cihazınızdan çözmek için yapabileceğiniz asla bir işlem yoktur. Sadece Apple, bu problem için bir güncelleme yayınlayacağını açıkladı. Bu güncelleme gelene kadar iPad’inizi kullanmadan önce Chrome tarayıcısının kurulumunu kontrol ettik.

Uygulamaların Düzeni Değişiyor

Ekranda kullananların yaşadığı İPad sorunları durumunda 4 veya 5 uygulamanın kaybolması durumunda görüldü. Buna ek olarak, uygulamaların konumu da problemleri değiştiriyor. Bu soruna bir çözüm olarak, bu yolları telefonunuzdan izlemeniz gerekir;

  • Ayarlar bölümünde genel bölümü açın,
  • Görünen ekrandan, bir Erişilebilirlik bölümünü açın ve Geçiş denetim kısmını buradanda ayarlayın.
  • O vakit problem çözülecek. İOS aygıtının bu özelliği ile menü sırası sistemi arka planda çakışarak menülerin tertipli olarak hareket etmesine neden olur.

Ancak, yeni bir güncelleştirme kullanılabilir sonra bu özelliği geri yükleyebilirsiniz.

iWork Ayarları Bulamıyorum

Sayfalar, sayılar ve Keynote benzer biçimde Microsoft Office uygulamalarına alternatif olarak, iWork uygulamaları iOS aletindaki ayarlara erişim sunmaz. Bu problemi çözmek için, iwork’ün önceki sürümünü internetten indirebilirsiniz.

Ipad Sorunları

Bu iPad problemleri, bu 4 sorunları en yaygın olanıdır. Bununla beraber, sorunlara karşı önerdiğimiz öneriler, yalnızca Apple tarafınca çözülene kadar sorunu yönetmenize izin verecek yöntemlerdir. Bu sorun, şirket tarafınca yayınlanacak güncellemelerden sonra kaybolacak, sadece şimdiye kadar aletinizi kullanmak için kullandığımız yöntemlerle bazı tavizler vermeniz gerekiyor.

iPad Ekranımın Dokumatiği Çalışmıyor

iPad ekran veya dokunmatik ekran cam değişiklik yapma, teknik servis odamızdaki uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 24/7 güvenlik kamerasıyla gözetim altında tutulan özel ekipmanlarla gerçekleştirilir. Bu şekilde, ekran değişiklik yapma aşamalarında tablette bulunan bilgiler silinmez. Tabletin performansında herhangi bir değişim yok, kısaca dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekran parlaklığı.

İstanbul’un Pendik ilçesinde teknik servisimize gelirseniz iPad ekran değişiklik yapma süresi 45 dakika ile 2 saat arasındadır. İstanbul’da yaşıyorsanız, ancak teknik servisimize gelemiyorsanız yada İstanbul haricinde yaşıyorsanız, iki taraflı Cep Hastanesi Ücretsiz nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kargo sevkiyatı için ekran değişiklik yapma süresi 3 (üç) iş günüdür.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; ipad ekran sorunları , ipad pro sorunları , ipad 2 sorunları , ipad mini sorunları , ipad air 4 sorunları , ipad air 3 sorunları , ipad sorunu , ipad açılmama sorunu , ipad airdrop sorunu , ipad bağlantı sorunu.