iPad Tablet Ekranı Kırıldı
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 0 Yorum / 3271 Görüntülenme

iPad Tablet Ekranı Kırıldı

iPad Tablet Ekranı Kırıldı, Dokunmatik ekran, zemine düşme, üzerine baskı uygulayarak, sert bir zemine çarpma veya istemsiz olarak kırılabilir. Böyle bir durumda, ekran değiştirme gereklidir. iPad ekran değişim fiyatları tablet modeline göre değişir. Bununla birlikte, dokunmatik ekranın değiştirilmesi veya ekranın tamamen değiştirilmesi önemlidir.

Apple iPad ekran değişim fiyatlarını aşağıda paylaşacağız, ancak dokunmatik ekran değişikliğinin nasıl yapılacağı veya tam ekran değişikliğinin nasıl yapılacağı hakkında konuşalım. iPad tabletinizi kırdıktan sonra görüntüyü görürseniz ve iç ekranda kopma (örneğin renk değişiklikleri) yoksa, yalnızca ön cam değişikliğine dokunun yeterlidir. Ancak, tam bir ekran değişikliği gereklidir.

ipad ekran değişmi nasıl yapılır
ipad ekran değişmi nasıl yapılır

Apple iPad Tablet Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPad ekran veya dokunmatik cam değişimi tamamen özel ekipman kullanarak sterilize olan teknik servis salonumuz uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır tamamen steril ve 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol edilir. Bu şekilde, ekranın değişimi sırasında ekrandaki bilgiler silinmez. Tabletin performansında herhangi bir değişiklik yoktur, yani dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekran parlaklığı.

Maske Takarken Yüz Okuma İle Telefon Kilidi Açma
ipad ekran değişmi fiyatları
ipad ekran değişmi fiyatları

Pendik , İstanbul Teknik servisimize gelirseniz iPad ekran değiştirme süresi 45 dakika ile 2 saat arasındadır. İstanbul’da yaşıyorsanız, teknik servisimize gelemezsiniz veya İstanbul dışında ikamet ediyorsanız, iki yönlü Cep Hastanesi ile iletişime geçmelisiniz.

iPad Ekranı Kırıldı Değişim Fiyatı

iPad ekran değişimi fiyat listesinin hemen altında paylaşılır. Bu durumda iPad  dokunmatik ön cam değişimi yapılması yeterlidir ve ücreti 150 TL‘dir. Ancak ekran kırıldıktan sonra hiç görüntü gelmiyorsa, ekranda renk değişimleri yaşandı ise ya da iç ekranda kırılmalar ile karşı karşıya kalınmış ise komple ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 280 TL‘dir.

ModelDokunmatik DeğişimiEkran DeğişimiDeğişim Süresi
iPad 2150 TL320 TL1 Saat
iPad 3150 TL280 TL1 Saat
iPad 4150 TL280 TL1 Saat
iPad Mini190 TL290 TL1 Saat
iPad Mini 2190 TL320 TL1 Saat
iPad Mini 3260 TL350 TL1 Saat
iPad Mini 4Ekran Değişim Yapılır.590 TL1 Saat
iPad Air190 TL380 TL1 Saat
iPad Air 2Full değişim yapılır.590 TL1 Saat
iPad ProFiyat sorunuz.Fiyat sorunuz.1 Saat

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir