iPad Tablet Ekranı Kırıldı
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 536 Görüntülenme

iPad Tablet Ekranı Kırıldı

iPad Tablet Ekranı Kırıldı ,Dokunmatik ekran, zemine düşme, üzerine baskı uygulayarak, sert bir zemine çarpma veya istemsiz olarak kırılabilir. Böyle bir durumda, ekran değiştirme gereklidir. iPad ekran değişim fiyatları tablet modeline göre değişir. Bununla birlikte, dokunmatik ekranın değiştirilmesi veya ekranın tamamen değiştirilmesi önemlidir.

Apple iPad ekran değişim fiyatlarını aşağıda paylaşacağız, ancak dokunmatik ekran değişikliğinin nasıl yapılacağı veya tam ekran değişikliğinin nasıl yapılacağı hakkında konuşalım. iPad tabletinizi kırdıktan sonra görüntüyü görürseniz ve iç ekranda kopma (örneğin renk değişiklikleri) yoksa, yalnızca ön cam değişikliğine dokunun yeterlidir. Ancak, tam bir ekran değişikliği gereklidir.

ipad ekran değişmi nasıl yapılır
ipad ekran değişmi nasıl yapılır

Apple iPad Tablet Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPad ekran veya dokunmatik cam değişimi tamamen özel ekipman kullanarak sterilize olan teknik servis salonumuz uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır tamamen steril ve 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol edilir. Bu şekilde, ekranın değişimi sırasında ekrandaki bilgiler silinmez. Tabletin performansında herhangi bir değişiklik yoktur, yani dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekran parlaklığı.

ipad ekran değişmi fiyatları
ipad ekran değişmi fiyatları

Pendik , İstanbul Teknik servisimize gelirseniz iPad ekran değiştirme süresi 45 dakika ile 2 saat arasındadır. İstanbul’da yaşıyorsanız, teknik servisimize gelemezsiniz veya İstanbul dışında ikamet ediyorsanız, iki yönlü Cep Hastanesi ile iletişime geçmelisiniz.


iPad Ekranı Kırıldı Değişim Fiyatı

iPad ekran değişimi fiyat listesinin hemen altında paylaşılır. Bu durumda iPad  dokunmatik ön cam değişimi yapılması yeterlidir ve ücreti 150 TL‘dir. Ancak ekran kırıldıktan sonra hiç görüntü gelmiyorsa, ekranda renk değişimleri yaşandı ise ya da iç ekranda kırılmalar ile karşı karşıya kalınmış ise komple ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 280 TL‘dir.

 

Ayrıca Bkz. “iPad Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”

Model Dokunmatik Değişimi Ekran Değişimi Değişim Süresi
iPad 2 150 TL 320 TL 1 Saat
iPad 3 150 TL 280 TL 1 Saat
iPad 4 150 TL 280 TL 1 Saat
iPad Mini 190 TL 290 TL 1 Saat
iPad Mini 2 190 TL 320 TL 1 Saat
iPad Mini 3 260 TL 350 TL 1 Saat
iPad Mini 4 Ekran Değişim Yapılır. 590 TL 1 Saat
iPad Air 190 TL 380 TL 1 Saat
iPad Air 2 Full değişim yapılır. 590 TL 1 Saat
iPad Pro Fiyat sorunuz. Fiyat sorunuz. 1 Saat

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; ipad ekran kırıldı garanti, iPad Tablet Ekranı Kırıldı, ipad iç ekran kırıldı, ipad ekran camı kırıldı, ipad pro ekran kırıldı, apple ipad ekranı kırıldı, ipad mini 2 ekran kırıldı, ipad mini ekran kırılması, ipad ekran değişimi ankara fiyat, ipad ekran değişimi ankara, ipad ekran değişimi apple, ipad ekran tamiri ankara, ipad ekran değişimi adana, ipad ekran değişimi ataşehir, ipad ekran değişimi antalya, ipad ekran tamiri antalya, ipad mini ekran değişimi ankara, ipad ekran değişimi bursa, ipad ekran tamiri bakırköy, ipad ekran değişimi beşiktaş, ipad ekran tamiri beylikdüzü, ipad ekran tamiri beşiktaş, ipad air ekran değişimi bursa, ipad ekran değişimi cekmekoy, ipad ekran camı değişimi, ipad ekran değişimi ekşi, ipad ekran değişimi eskişehir, ipad ekranı kırıldı fiyat, ipad ekran değişimi fiyat ankara, ipad 2 ekran değişimi fiyat, ipad mini ekran değişimi fiyat, ipad pro ekran değişimi fiyat, ipad 4 ekran değişimi fiyatı, ipad 3 ekran değişimi fiyatı, ipad ekran değişimi gaziantep, ipad ekran tamiri gebze, ipad ekran değişimi izmir, ipad ekran tamiri istanbul, ipad ekran değişimi istanbul, ipad ekran tamiri izmir, ipad 4 ekran değişimi izmir, ipad’in ekranı kırıldı, ipad ekran değişimi kadıköy, ipad ekran tamiri kadıköy, ipad ekran değişimi kaç lira, ipad ekran değişimi kartal, ipad ekran değişimi kocaeli, ipad 6 ekran değişimi, ipad 1 ekran değişimi, ipad 2 ekran kırıldı, ipad 2 ekran değişimi, ipad 2 ekran tamiri, ipad 2 ekran değişimi ankara, ipad 4 ekran değişimi, ipad 4 ekran tamiri, ipad 4 ekran değişimi fiyat, ipad 5 ekran değişimi,

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


iPad Tablet Ekranı Kırıldı
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir