iPad Teknik Servis
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPad / 1 Yorum / 351 Görüntülenme

iPad Teknik Servis

iPad Teknik Servis Apple iPad tablet ekranı zemine düşme, üzerine baskı uygulama, sert bir yüzeye vurma veya istemsiz hataların bir sonucu olarak kırılabilir. Böyle bir durumda, ekran değiştirme gereklidir. iPad ekran değiştirme fiyatları tablet modeline göre değişir. Bununla birlikte, yalnızca dokunmatik ön camı değiştirip değiştirmeyeceğine veya ekranı tamamen değiştirip değiştirmeyeceğine karar vermek önemlidir.

Apple iPad ekran değiştirme fiyatlarını aşağıda paylaşacağız, ancak yalnızca dokunmatik ekran ön camını veya tam ekran değiştirmeyi değiştirip değiştirmeyeceğine nasıl karar vereceğimiz hakkında konuşalım. iPad tabletinizin ekranı ekran kırıldıktan sonra kırılırsa ve Dahili ekranda herhangi bir kırılma (örneğin renk değişiklikleri) yoksa, sadece dokunmatik ekran ön cam değişimi yeterlidir. Aksi takdirde, tam ekran değiştirme gereklidir.

Apple iPad Ekran Değişimi Fiyat Listesi

iPad ekran değiştirme özel ekipman kullanılarak nitelikli ve deneyimli bir teknisyen tarafından yapılmalıdır. Ekran değiştirmenin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmeli ve statik elektrikten arındırılmalıdır. Ayrıca 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetlenmelidir. Tüm bu değişikliklerden sonra, cihazınızı istediğiniz kadar kontrol etmenize izin verilmelidir.

ModelFiyat
iPad Mini 4 Ekran Cam Değişimi350 TL
iPad Mini Ekran Cam Değişimi190 TL
iPad Air 2 Ekran Cam Değişimi Fiyatı900 TL
iPad Air Ekran Cam Değişimi Fiyatı200 TL
iPad Mini 3 Ekran Cam Değişimi Fiyatı220 TL
iPad Mini 2 Ekran Cam Değişimi Fiyatı220 TL
iPad 2 Ekran Cam Değişimi Fiyatı200 TL
iPad 3 Ekran Cam Değişimi Fiyatı220 TL
iPad 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı200 TL

Apple iPad Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPad ekran veya dokunmatik ekran cam değiştirme, teknik servis odamızdaki uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 24/7 güvenlik kamerasıyla gözetim altında tutulan özel ekipmanlarla gerçekleştirilir. Bu şekilde, ekran değiştirme aşamalarında tablette bulunan bilgiler silinmez. Tabletin performansında herhangi bir değişiklik yok, yani dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekran parlaklığı.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde teknik servisimize gelirseniz iPad ekran değiştirme süresi 45 dakika ile 2 saat arasındadır. İstanbul’da yaşıyorsanız, ancak teknik servisimize gelemiyorsanız veya İstanbul dışında yaşıyorsanız, Ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Apple Yetkili Servis Ekran Değişimi

Bu yeni öğreniyor olabilirsiniz, ancak Apple iPad onarımı yapmaz. iPhone tamir etmez, aslında, iPhone’lar, kırık ekran kaldırmak ve yeni bir tane yüklemek, ekran ve pil değiştirme başka bir onarım olduğunu.

ipad dokunmatik değişimi

Onarım denilen sürece! iPad cam değişimi deneyim ve zaman isteyen bir iştir. Apple yetkili servislerinin böyle bir iş yapması mümkün değildir. iPad’inizin ön camı kırıldığında Apple’a giderseniz size yeni bir cihaz satmaya çalışacaklar. Sözde cihaz değişimi ekonomik bir değişiklik değildir. Kırık bir iPad ile servise gittiğinizde, minimum 900 TL’den başlayarak yeni bir cihaz satıyorlar.

iPad Ön Cam (Dokunmatik) Değişimi

iPad tabletiniz yere düşerse ve ekranın önündeki cam kırılırsa, ön camı değiştirerek tüm ekranı değiştirmeden maliyeti en aza indirebilirsiniz. Dokunmatik (ön cam) değiştirme, LCD ekranınızı değiştirmez. Sadece ön taraftaki dokunmatik ekran değişir ve iPad ilk gün görünümünü geri kazanır. Ön cam değiştirme profesyonel işçilik gerektirir. Bu işlem sadece ön camı değiştirilebilen ipad’ler için geçerlidir.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir