(6 müşteri Yorumu)

iPhone 11 Ekran Değişimi

1.399,00 TL

iPhone 11 ekran değişimi Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile beraber yapılmaktadır. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından yalnız aynı gün yapılmaktadır. Ekran değişiminde topyekün şu demek oluyor ki iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ürün kullanılmaktadır. Değişiklik hemen sonra telefon içinde bulunan bilgileriniz ne olursa olsun silinmez ve aygıt ekran performansında şu demek oluyor ki dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişiklik yaşanmaz.

iPhone 11 amiral gemisi akıllı telefonu performansıyla dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. 6.1 inç ekranlı telefon 812 piksele 1792 piksel gibi bugün standart sayılabilecek bir çözünürlük sunuyor.

Stok kodu: VVGSSVCU Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

iPhone 11 Ekran Değişimi teknik servis’imizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler yardımıyla kırık olan ekranınızı müşterinin isteğine göre orjinal yada muadil olarak değişimini yapıyoruz.


Ekran değişimi işlemi sonrası telefonunuzun dokunmatik hassasiyeti, LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Ekran değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

”iPhone 11 Ekran Değişimi” farklı sebeplere bağlı olarak kırılma, çatlama durumu yaşanabilir. Bu sebepler arasında en çok yaşanan durum iPhone 11 ’ nin yere düşerek kırılması veya sert bir zemine çarpması sonucu ekranın iç camında çatlamalar meydana gelmesidir.
Bu durumların sonucunda iPhone 11 ’ nin dokunmatik alanının bir bölümünde veya tamamında algılama sorunu yaşanabileceğinden basmıyor olabilir. Buna bağlı olarak iç ekran kırılması, ön cam çatlaması gibi durumlar yaşanabilmekte ve aynı zamanda mürekkep akması, siyah ve mor lekeler çıkması, ekrana görüntü gelmemesi durumları yaşanabilmektedir.

iPhone 11 ekranınız da kırılma veya çatlama olduysa bu konuda alanında uzman Apple teknisyenlerden destek almanız çok önemlidir.
iPhone 11 ekranınızda kırılma veya çatlama meydana geldiyse bu durum kullanıcı hatasına girdiğinden dolayı garanti kapsamına girmemektedir. Cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa bu durum karşısında garantiden yararlanamamaktasınız. Buna bağlı olarak iPhone 11 ekranınızı tamir ettirmek istiyorsanız ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız bu konuda alanında uzman, tecrübeli yetkili servisler ile çalışmanız daha doğru olacaktır.
Alanında uzman Apple teknisyenleri tarafından telefonunuz gerekli kontrollerden geçirilip sorununuzun kaynağına inilerek gerekli çözüm yolu bulunarak hemen işlemler başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenleri ile ortak bir çalışma yürüterek iPhone 11 markalı telefonunuzun en kısa sürede sorununun çözülmesi sağlanmaktadır.

Ekran Değişimi yapılacak iPhone 11 marka telefonunuz için gerekli alet ve ekipmanlar hazır edilerek servis odasına dair gerekli koşullar her daim hazır bekletilmektedir. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için tamamen orijinal paçalar kullanılmaktadır.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatları – Eylül Ayı

iPhone 11 Ön Cam Değişimi Fiyatı800 TL
iPhone 11 A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı 1399 TL
iPhone 11 Orjinal Ekran Değişimi FiyatıSorunuz

iPhone 11 Ekran Tamiri Avantajları

 • Firmamız 13 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
 • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre Orijinal yada Oled’dir,
 • Onarım işlemleri veyedek parça 3 AY garanti belgelidir,
 • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
 • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

iPhone 11 Telefonunuzu Nasıl Ulaştırabilirsiniz

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde iPhone 11 Ekran Değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiyenin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz.Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

iPhone 11 Ekran Özellikleri Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone 11 Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.
Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

iPhone 11 Parça Değişimi 2020 Fiyat Listesi

iPhone 11 akıllı telefonlarının ekranının yanı sıra diğer parçalarında da sorun yaşandığında değişimi APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıda tabloda değişim yapılan parçalar ve fiyatları paylaşılmıştır.

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatı 1399 TL
iPhone 11 Batarya Değişimi Fiyatı500 TL
iPhone 11 Kasa Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 11 Power Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 11 Şarj Soketi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 11 Home Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 11 Mikrofon Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 11 Ses Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 11 Sensör Değişimi Fiyatı200 TL
iPhone 11 Wifi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 11 Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı150 TL

iPhone 11 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 11 ekranınızda kırılma veya çatlama meydana geldiyse bu durum kullanıcı hatasına girdiğinden dolayı garanti kapsamına girmemektedir. Cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa bu durum karşısında garantiden yararlanamamak tasınız. Buna bağlı olarak iPhone 11 ekranınızı tamir ettirmek istiyorsanız ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız bu konuda alanında uzman, tecrübeli yetkili servisler ile çalışmanız daha doğru olacaktır.
Alanında uzman Apple teknisyenleri tarafından telefonunuz gerekli kontrollerden geçirilip sorununuzun kaynağına inilerek gerekli çözüm yolu bulunarak hemen işlemler başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenleri ile ortak bir çalışma yürüterek iPhone 11 markalı telefonunuzun en kısa sürede sorununun çözülmesi sağlanmaktadır.
Ekran Değişimi yapılacak iPhone 11 marka telefonunuz için gerekli alet ve ekipmanlar hazır edilerek servis odasına dair gerekli koşullar her daim hazır bekletilmektedir. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için tamamen orijinal paçalar kullanılmaktadır.

iPhone 11 Kırık Ekran Tamiri

iPhone 11 Ekran Değişimi için belirli bir çalışma planı yürütülerek tamamen statik elektrikten arındırılmış, sterilize edilmiş, 7/24 güvenlik sistemi ile kontrol altında tutulan özel oda telefonunuza ait özel alet ve ekipmanlar kullanılarak değişim gerçekleştirilmektedir. iPhone 11 marka telefonunuza dair herhangi bir sıfırlama işlemi yapılmadığı için bilgileriniz herhangi bir kayıp yaşanmaz.
Fakat tedbir almak isterseniz sizin izniniz dahilinde verileriniz yedeklenebilir. iPhone 11 Ekran Değişim süresi firmamızda maksimum 60 dakikadır. iPhone 11 marka telefonunuz için dokunmatik alan, ön cam, iç ekran, dış panel değişimi yapılır ve bu parçaların değişimi için tamamen orijinal parçalar kullanılmaktadır.

iPhone 11 Ekran Değişimi

Telefonunuzun ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuzun dokunmatik hızı, ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti, ekran çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Firmamızda ekran değişiminiz tamamlandıktan sonra cihazınızı istediğiniz kadar test edebilirsiniz. Telefonunuza dair işçilik veya parça değişimi konusunda beğenmediğiniz bir nokta meydana gelirse yeniden işlem veya ücret iadesi talep edebilirsiniz.
iPhone 11 Ekran Değişimi için ilk önce kırılan ön camı Özel Endüstriyel Makineler yardımı ile kolay bir şekilde sökülmektedir. Ön cam sökme işlemi tamamlandıktan sonra ekranınıza özel olan solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapmaya hazır hale getirilmektedir.

Sonrasında elimizde bulunan orijinal iPhone 11 ön camını kullanarak cam üzerine OCA maddesini uyguluyoruz. Bu madde fabrikalarda kullanılmakta olup ekran ve camın birleştirilmesini sağlamaktadır. Sonrasında fabrikalarda kullanılan makineler yardımıyla ekran ve ön camın birleştirilme işlemi yapılmaktadır.

Ekran değişim işlemi tamamlandıktan sonra firmamız çalışanları telefonunuza dair gerekli kontrolleri yaparak sizlere teslim etmektedir. Yetkili servisimizde ekran değişiminin yanı sıra arka kapak değişimi, batarya değişimi, şarj soket değişimi, şarj kablosu değişimi, kamera değişimi vb. konularda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Garanti kapsamı dışında ki tüm işlemleriniz için güvenilir bir firma olan yetkili servisimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.
Apple iPhone 11 Ekran Değişimi ve cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz derhal müşteri yorumları alanından sorabilir ve uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca detayları ile beraber cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 11 Ekran Hakkında Merak Edilenler

 • iPhone 11 kaç inç?
 • Ekran: 6,1 inç LCD Liquid Retine Display (1792 x 828 piksel 326 ppi) İşlemci: A13 Bionic. RAM: 4 GB. Hafıza: 64 GB, 256 GB, 512 GB.
 • iPhone 11 Suya dayanıklı mı?
 • iPhone 11 sıvı sıçramasına, suya ve toza karşı dayanıklıdır ve kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiştir ve IEC standardı 60529 kapsamında IP68 derecesine sahiptir (maksimum 2 metre derinlikte 30 dakikaya kadar).
 • iPhone 11 Kaç kamerası var?
 • Ayrıca bu panel 1200 nit parlaklığa erişebilecek. iPhone 11‘de olduğu gibi A13 Bionic işlemcisinden güç alan model, 6 GB RAM ile birlikte gelecek ve 128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere üç farklı depolama seçeneğine sahip. Arka kamerada 3 adet 12 Megapiksellik kamera, ön tarafta da 12 Megapiksellik bir kameraya sahip.
 • iPhone 11 de portre modu var mı?
 • Bir fotoğraf çektikten sonra, kırpma ve otomatik iyileştirme gibi işlemler gerçekleştirmek için yerleşik düzenleme özelliklerini kullanabilirsiniz. iPhone 11 Pro veya iPhone 11 Pro Max modellerinden birini kullanıyorsanız Portre modu, Telefoto kamerasıyla açılır.

Ayrıca buradan iPhone 11 ve üst modellerini kamera camı değişimine göz atabilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

Apple

Model

iPhone 11, iPhone XI

iPhone 11 Ekran Değişimi için 6 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

 1. SONER SAKA

  Selamun aleyküm iPhone 11 Ekran Değişimi yapıyormusunuz ücret bilgisi verirmisiniz.

  • Cep Hastanesi

   Aleyküm Selam Soner bey;
   iPhone 11 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı: 1899 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu