iPhone 11 Pro Max Tamiri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 651 Görüntülenme

iPhone 11 Pro Max Tamiri

iPhone 11 Pro Max Tamiri ve teknik servis olarak, tüm iPhone modellerinin onarımını sağlıyoruz. Sektördeki en profesyonel markalardan biri olan firmamız, telefonların kullanıcıları için ne kadar önemli olduğunu biliyor. Bu bağlamda, iPhone 11 Pro Max telefonlarınızın arızalanması durumunda size teknik ve profesyonel destek de sunuyoruz. Telefonlar hayatımıza girdiğinden ve akıllı olduklarından beri, aynı zamanda bizim için çok fazla iş yapıyorlar. Bu da bizi tüm çalışmalarımızı telefonlarımıza bağlamaya yönlendirdi.

iPhone 11 Pro Max Tamiri, aşağıdaki arızalardan biri meydana gelirse ve onarım sırasında kullanılmayacak hale gelirse, bu telefonların tamire ihtiyacı olacaktır. Bunun bilincinde olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında telefonun kısa sürede teslim edilmesi de söz konusudur. Telefonlarınız arızalanırsa hemen bizimle iletişime geçin! Arızanın boyutuna göre en geç 3 gün içinde telefonlarınızın onarılması ve ilk alındığı gibi teslim edilir.

iPhone 11 Pro Max Şarj Soketi Değişimi

iPhone kullanıcılarının yarısından fazlası, iPhone şarj soket arızasıyla karşılaşmıştır. iPhone şarj soket arızaları ne yazık ki büyük sorunlara sebebiyet verebileceği ve işlerinizin aksamasına sebep olabileceği için kısa süre içerisinde tamir edilmesi gerekmektedir. Bizler de iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi olarak bunun bilincinde çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Şarj soket arızası kendini aşağıda ki yollarla belli eder.

Eğer telefonunuz yavaş şarj oluyorsa, telefonunuz şarj olmazsa, telefonunuzu şarja takarken temassızlık sorunu ile karşılaşırsanız, telefonunuz belli bir günden sonra şarj olmazsa, telefonunuz şarj olurken ısınırsa ve bu gibi durumlarla karşılaşırsanız bilin ki iPhone telefonunuzun şarj soketi değişimi gelmiştir.

iPhone 11 Pro Max Kulaklık Soketi Değişimi

Tıpkı şarj soketleri gibi, kulaklık soketi arızaları da bir şekilde belirgindir. Kulaklık soketi arızalarıyla karşılaştığınızda, başlangıçta en önemli sorunlara dikkat etmelisiniz, kesinlikle kulaklık soketlerine kendi başınıza müdahale etmemelisiniz. Bu, kulaklık soketlerinin ciddi şekilde arızalanmasına neden olur. iPhone 11 Pro Max onarım ve teknik servis olarak, kulaklık soketi arızalarının belirtilerini aşağıdaki gibi ifade edebiliriz.

iPhone iTunesi Görmüyor Tanımıyor

Zaman zaman kulaklıktan ses gelmemesi, kulaklığınızı takarken temassızlık olması, kulaklıkla müzik dinlerken veya konuşma yaparken cızırtılı bir sesin ortaya çıkması, kulaklığın sadece tekinin çalışması, belirtilen tüm kriterler ve daha fazlası, kulaklık arızalarına işaret göstermektedir.

iPhone 11 Pro Max Ön Kamera Değişimi

Kamera arızalarının her türlüsü çok can sıkıcı olabiliyor. Ancak ön kamera arızası diğer arızalara göre sizi biraz daha üzebilir. Peki, bu durumda ne yapacaksınız veya ne yapabiliriz ? iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi ile ön kamera arızalarından kısa süre içerisinde kurtulmak istemez misiniz ? Ön kamera arızalarının en temel belirtilerini şu şekilde ifade edebiliriz.

Kamera puslu çekim yapmaya başlaması, kamera uygulamanızın kendi kendine silinmesi, kamerayı açtığınız zaman siyah bir ekran olarak karşınıza çıkması, kameranız açılsa bile çekim yapmaması veya kameranızın netlemeden çekim yapması durumunda ön kameranızın değişim vakti gelmiştir.

iPhone 11 Pro Max Home Tuş Değişimi

iPhone telefonlarını diğer telefonlardan ayıran en önemli özelliklerin başında home tuşu gelmektedir. Diğer andorid telefon modellerinde ekrandaki orta tuşunun yanında bir de geri ve menü tuşları bulunmaktadır. Ancak iPhone 11 Pro Max başta olmak üzere diğer tüm iPhone modellerinde sadece tek home tuşu bulunmaktadır. Bu home tuşlarının bozulması ciddi sıkıntılara sebebiyet vereceği için mutlaka sorun büyümeden Cep Hastanesi (iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi) ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Home tuşu değişimleri sizin için en uygun fiyatlardan tamir edilmektedir. Hatta firmamızın bulunduğu şehirdeyseniz, aynı gün içerisinde telefonunuz tamir edilip, sizlere ulaştırılacaktır. Eğer aynı şehirde değilseniz, tamir edildikten sonra ürününüz kargoya verilecektir. Bu şekilde elinize ulaşması ortalama birkaç iş günü bulacaktır.

Cep Telefonu Tamiri Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone Ekran Tamiri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir