Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 11 Serisi Kamera Camı Değişimi

iPhone 11 Serisi Kamera Camı Değişimi

Iphone 11 Kamera Camı Değişimi

iPhone 11 Serisi Kamera Camı Değişimi Kamera mercekleri genellikle cihaz düştükten sonra kırılır. Ancak değişen sıcaklık nedeniyle lenslerinin çatladığını iddia edenler bile oldu. Peki iPhone kamera penceresi bozulursa ne yapılabilir?

Arka kameradaki gibi, iPhone 11 ön kamerasının çekim kalitesi zaman içinde düşebilir. Ancak, alınan darbeler nedeniyle ön kamera arızalanabilir. Genellikle ekran kırılırsa ön kamera da zarar görebilir. Bu arada, eğer ekranınız bozulursa, bakınız: iPhone 11 ekran değişimi.

DİKKAT: iPhone 11 ve üst modellerinde kamera camı değişimi Arka Kapak ile birlikte değişmektedir.

iPhone 11 Serisi Arka Kamera Camı Değişimi

Arka kameranın kötü ya da bulanık olmasının sebeplerinden biri, arka kamerayı kasada koruyan camın çizilmesidir. Elbette, zamanla, bu cam çatlayabilir veya kırılabilir. Bu camı (kamera lensi olarak da bilinir) kamerayı değiştirmeden camı değiştirmek yeterlidir.

iPhone 11 Kamera Camı Değişimi FiyatıSorunuz…
iPhone 11 Pro Kamera Camı Değişimi FiyatıSorunuz…
iPhone 11 Pro Max Kamera Camı Değişimi FiyatıSorunuz…

Cep Hastanesi iPhone kamera cam değişiminde için sadece orijinal parçalar kullanır. iPhone lens camı değiştirme 30 dakika kadar kısa sürede tamamlanır. Geleneksel mağazalar aksine, gün veya hafta için bile cihazdan uzak olmak zorunda değilsin.

Iphone 11 Kamera Camı
Iphone 11 Kamera Camı

iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max Kamera Camı Nasıl Korumaya Alınabilir?

iPhone 11, 11 pro, 11 pro max arka kamera kasanın biraz dışında olarak üretilmiştir. Bu nedenle, bir masaya yerleştirildiğinde, zemine düştüğünde veya benzer durumlarda hasar görür. Çünkü cam dış ile doğrudan temas halindedir. Bunu önlemek için, yeni bir koruma metali ilavesi yapılır. Arka kamerayı korumak için bu lensi internette bulabilirsiniz. En azından tekrar kırılmasını önlemek için bir önlem alabilirsin. Herhangi bir akıllı telefonun kamerasında olduğu gibi, iPhone’un kamerasının kalitesi zamanla özelliklerini kaybeder ve ilk günün kalitesinden ayrılır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Sarı Leke Beyaz Nokta Neden Olur?

Iphone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, Cam Koruyucu

Bunun ilk nedeni, çekim hayatının belirli bir sayıya ulaşması ve tamamlanmaya yaklaşmasıdır. Telefonu ilk satın aldığınızda çekilen resim ile yaklaşık 10.000 inci resim arasında kalite açısından büyük bir fark var. Bu durumda, iPhone kamera tamir edilmelidir. Buna ek olarak, iPhone kamera camı iPhone kamera üzerindeki sokete etkileri sonucu kırılabilir. iPhone kamera camı kırılırsa, kamera lensi de kırılır. Buna ek olarak, toz kamera merceğinin konumuna kaçmış olabilir ve lensin çizilmesine neden olabilir. Sonuç olarak, iPhone onarımı gereklidir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 11 kamera camı değişimi , iphone 11 kamera camı değişimi apple , iphone 11 kamera cam değişimi , iphone 11 pro kamera camı değişimi , iphone 11 kamera camı kırıldı , iphone 11 kamera camı fiyatı , iphone 11 kamera camı değişimi fiyatı , iphone 11 pro arka kamera , iphone 11 kamera camı.