Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 12 Şarj Olmuyor

iPhone 12 Şarj Olmuyor

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

Iphone 12 Şarj Olmuyor

iPhone 12 Şarj Olmuyor ,iPhone 12 akıllı telefonunuz şarj olmuyorsa sorun sizin tarafınızdan da çözülebilir teknisyen müdahalesi gerekebilir. Bu yazıda eşyalar söz konusu olduğunda iPhone 12’nin neden şarj olmadığını ve çözümün ne olduğunu paylaşıyoruz.

Şarj Aleti Arızası

Şarj soketi arızası, telefonun şarj bağlantısının sık kullanılması sebebiyle ortaya çıkabilir. Şarj yuvası kirli veya yabancı madde ile dolu ise, temizlemek için hala profesyonel yardıma ihtiyacınız olabilir. Her iki durumda da, Cep Hastanesi ücretsiz hasar tespit ederek cihazınızda sorunun kaynağı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Şarj Yuvasının Tıkanması

iPhone 12 Şarj Olmuyor ,Şarj cihazının ucunun girdiği şarj yuvası, kir, toz, pamuklu giysiler veya benzeri parçacıklarla tıkanmış olabilir. Sonuç olarak, pile elektrik akımı sağlanamaz. Herhangi bir ışıkla şarj yuvası deliğine bakın. Belirtilen bir tıkanıklık varsa, birikintileri bir kürdan ve kullanılmayan kuru bir diş fırçası ile temizleyin

Şarj Soketinin Bozulması

En çok karşılaştığımız durum bu. Şarj soketi aşağıdaki nedenlerle arızalanabilir. Çözüm, şarj soketini profesyonel bir Cep Hastanesi teknisyeni tarafından değiştirmektir.

  1. Sıvı-nem temasından sonra şarj soketinin oksidasyonu
  2. Alınan darbelerle şarj soketi parçasının kırılması
  3. Kısa devre sonucu şarj soketi girişi yanıyor

Cep Hastanesi haberleşme teknik servis odasındaki şarj prizi nasıl değiştirilir detaylı bir ürün sayfası hazırladık. Bakınız: iPhone şarj soketinin değiştirilmesi listesi

Şarj Soketinin Değişimi Nasıl Yapılır

Teknik servisimizde akıllı telefon şarj soketinin değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Telefon şarj soketinin değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saattir. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz silinmez.
  2. Orijinal şarj soketinin kullanılır.
  3. Sesin kendine kendine kısılması sorunu ortadan kalkar.
  4. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi İletişim onaylı şarj soketinin garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Şarj Soket Değişimi

Garanti süresi içerisinde şarj soketinin ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 12 şarj sorunu , iphone 12 şarj etmiyor , iOS 12 şarj sorunu , iphone 12 pro Max şarj olmuyor , iphone 12 nasıl şarj oluyor , iphone 12 kablosuz şarj sorunu , iphone 12 pro şarj sorunu , iphone 12 mini şarj sorunu , iphone 12 pro şarj olmuyor , iphone şarj olmuyor 6 , iphone şarj olmuyor 7.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar