IPhone 5 ekran cam değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 375 Görüntülenme

iPhone 5 5S ve 5C tamir İşlemleri Ve Fiyatları

iPhone 5 5S ve 5C tamir işlemleri ve fiyatları Akıllı telefonlar hem ihtiyaç karşılama unsuru bununla birlikte önemli bir yatırım haline gelmiş durumda. Makul fiyatlarla birlikte onarım konusunda alacağınız destek sunar burada hem tercihinizi doğruluğunu hem de bunun olumlu neticelarını göstermeye devam etmektedir. Bir çok farklı serisi ile birlikte telefon piyasasını tutmaya idame eden iPhone serisi telefonlar, ihtiyaç sahipleri için gerçek bir fırsat olma özelliğini sürdürmeye devam ediyor. iPhone 5 5S ve 5C tamir işlemleri ve fiyatları bu alanda insanoğluın ilgi duyduğu bir başka mevzu olarak dikkat çekmektedir.

 

iPhone 5 5S ve 5C tamir işlemleri ve fiyatları
iPhone 5 5S ve 5C tamir işlemleri ve fiyatları

Birbirinden farklı bir çok arıza için profesyonel bir destek ve bunun pozitif karşılığını gözden geçirmek çok önemlidir. Onarım mevzusunda kendini geliştirmiş güvenli bir şirket ile birlikte zaruri ihtiyaçları en sağlıklı koşullarda karşılama şansına sahip olabilirsiniz. Normal olarak ki burada öncelikli olarak işlemler ve bu işlemlerin fiyatları bütçenize uyumlu olmak zorundadır. iPhone 5 5S ve 5C tamir işlemleri ve fiyatları tam da sizin aradığınız fırsatı gösterirken, özellikle iPhone markasının bu serisinde doğru tercihler daha uzun bir kullanım için size avantaj sağlamaya devam ediyor.


iPhone 5 ve 5S Fiyatları

Her türlü arıza giderme noktasında ustalaşmış ve olumlu firmaların çok önemli çalışmaları mevcut bulunuyor. Güçlü ve nitelikli tedarik noktasında senelerden beri insanlara güven vermiş olan markalar, tamirat ve bakımı konusunda ihtiyaçları karşılamak durumundadır. iPhone 5 ve 5s tamiri yine bu mevzuda çok özenli bir çalışmanın karşılığı. Böylelikle hem tedarik bununla beraber arıza yok etme noktasında sizin için yapılan profesyonel çalışmaların karşılığını görmek ümit vermeye devam ediyor.

Burada tamirat mevzusunda öncelikli olarak orijinal parça değişimi telefon kullanıcılar için muhteşem bir fırsatı ortaya dercetmek durumundadır. Değişen parçanın eski performansa sağladığı katkı ile birlikte daha verimli bir halde kullanım şansı size yardımcı olacaktır.

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone XS Max Ekran Değişimi2.950,00 ₺
iPhone XS Ekran Değişimi2.850,00 ₺
iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı2.900,00 ₺
iPhone X Ekran Değişimi2.099,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı229,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺


iPhone 5 5s ve 5c tamir işlemleri aşamaları

Piyasada bugün hakkaten gereksinimları karşılayacak çok önemli çözümler ortaya çıkmış durumda. iPhone 5 5S ve 5C tamir işlemleri ve fiyatları bu koşullarla beraber uyumlu bir yapı gösteriyor ve telefon avantajlarını değerlendirmek isteyen insanlara hakkaten muhteşem bir fırsat veriyor. Makul fiyatlar ve avantajlı seçenekler için burada rağmenıza çıkan alternatifleri gözden geçirmek elbet ki önemli olacaktır.
iPhone 5 5S ve 5C onarım işlemleri ve fiyatları ödenebilir bir sayı gösteriyor.

Bununla birlikte bakımdan geçmiş bir telefon maddi olarak değerini korumaya devam ediyor. Hem de kullanışlı yapısı ile beraber işlevselliğini kurulmuş olan kaliteli telefon kullanıcılar için her zaman önemli bir ayrıcalık ortaya koymaya devam ediyor. Hem tedarik emre tamirat noktasındaki çalışmalarla birlikte, uzman desteğinin önemini burada çok iyi anlamak ve unutmamak gerekiyor.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0850 840 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


iPhone 5 5S ve 5C tamir İşlemleri Ve Fiyatları
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir