Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone 5S Wifi Entegresi Değişimi

iPhone 5S Wifi Entegresi Değişimi

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

Iphone 5S Wifi Entegresi Değişimi

iPhone 5S Wifi Entegresi Değişimi; iPhone 5S wifi anten değiştirme  Wifi anten değişimi, özel araç gereç ve orijinal ürün kullanarak uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Değişiklikten sonra, cihazınızın WiFi’sizlere bilgi vereceğiz problemsiz bir biçimde çalışmaya devam eder. İşlemden sonra telefonunuz sıfırlanmaz, bu sebeple bilgileriniz sizlere bilgi vereceğizlinmez.

iPhone 5S Wifi Entegresi Değişimi; 3 ay sonra, telefonunuz size bir Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile teslimi yapılır, böylelikle kullanıcı hatası dışında karşılaşılan tüm teknik ve donanım problemleri ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 5S Wifi Entegre Tamiri- Değişimi Nasıl Yapılır

 • Hizmetimize getirdiğiniz veya kargo ile gönderdiğiniz cihazınız önce uzman arkadaşlarımız tarafından manuel olarak incelenir. Telefonunuzda bir donanım sorunu algılanırsa, ilk inceleme neticesinde size bildirilir.
 • Donanım sorunu ve hata tespiti yapıldıktan sonra, telefonunuz açılır ve anakart telefondan ayrılır.
 • Daha sonra anakart üstünde uzmanlaşmış meslektaşlarımız anakart üstünde özel çalışmalar yaparlar. Yapılan çalışmalar neticesinde sorunlar çözülür ve anakart tekrar çalışır duruma getirilir.
 • Son testlerden sonra, test etmeniz için cihaz verilir. Yapılan işten memnunsanız, işlem tamamlanır. iPhone 5s WiFi entegre onarım işlemi tamamlandı.

iPhone 5S Wifi Anteni Değişimi

iPhone 5S wifi anteni değişimi fiyatı 3 ay teknik servis garantisi ile beraber Wifi anteni tamiri konusunda uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından özel kullanım ve orjinal ürününüzde 30 dakika yapılmaktadır. 3 (üç) iş günüdür. Wifi anteni değişimi yapılan teknik servis odası periyodik bir biçimde sterilize ediliyor. Statik elektrikten tamamen arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur ve sigortalıdır.

 • Değişim sonrasında telefonunuzun wifisi sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.
 • Orjinal ürün kullanılmaktadır.
 • Cihazınız sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez.
 • Cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

iPhone 5S wifi anten değişikliğinden sonra, cihazınız size 3 ay boyunca Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile teslimi yapılır, bu süre zarfında kullanıcı hatası dışındaki wifi anteni ile alakalı teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

İlginizi Çekebilir: iPhone 5s Dokunmatik Entegresi Değişimi

Iphone 5S Wifi Entegresi Değişimi
Iphone 5S Wifi Entegresi Değişimi

iPhone Wifi Sorunu Çözümü

Telefonunuz aniden wifi’yi açamıyorsa, muhtemel sorun anakarttaki entegre wifi’den kaynaklanabilir. Bu durumda, yazılımı telefona atmanın bir anlamı yoktur. Bir probleminiz yoksa, telefonunuzu 1 saat kadar yeniden başlatmayı deneyin ve telefonunuzdaki wifi düğmesi hala pasif ise, tekrar wifi’yi tekrar açmayı deneyin, mutlak wifi entegrasyon değişikliği gereklidir.

iPhone 5S Wi-Fi Anten Değişimi Servis Süresi

Yeterli teknik tecrübe ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servise götürün. Hizmetimizde yapacağımız iPhone 5s wi-fi anten değişikliği (değişim sonrası testler dahil) ortalama 40 dakika sürüyor. Teknik servisimiz uzmanlardan oluşmaktadır. 40 dakika bekleyerek ürünün teslimatına devam edebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 5s wifi entegresi fiyatı , iphone 5s wifi entegresi değişim fiyatı , iphone 5s wifi entegresi , iphone 6s wifi entegresi değişimi , iphone 6 s wifi entegresi değişimi , iphone 4s wifi entegresi değişimi , iphone 7 wifi entegresi değişimi , iphone 7 wifi entegresi değişimi fiyatı.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar