(1 müşteri Yorumu)

iPhone 6/6S – 6/6S Plus – 7/7S Plus Renkli 3D Komple Kavisli Kırılmaz Cam

60,00 TL

iPhone 6/6S – 6/6S Plus – 7/7S Plus Renkli 3D Komple Kavisli Kırılmaz Cam

  • Orjinal  ürün
  • Aynı gün kargo (Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde)
  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Uyarı: Bu üründe şarj başlığı bulunmamaktadır.

İşinizi şansa bırakmayın.  Apple aksesuarlarınızı Cep hastanesi ‘nden alın.

Stok kodu: VCVG3ERS Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 6/6S – 6/6S Plus – 7/7S Plus Renkli 3D Komple Kavisli Kırılmaz Cam

Renkli 3D Komple Kavisli Kırılmaz Cam birçok iPhone modeli için bulunmaktadır. Bunlar arasında iPhone 6/6S, iPhone 6/6S Plus ve iPhone 7/7S Plus yer alır. Siz de iPhone 6/6S, 6/6S Plus veya 7/7S Plus telefonunuza Renkli 3D Komple Kavisli Kırılmaz Cam satın almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden alım yapabilirsiniz.

Satın alacağınız iPhone 6/6S – 6/6S Plus – 7/7S Plus Renkli 3D Komple Kavisli Kırılmaz Cam ürünü ile telefonununuz ekran ömrünü uzatmanız mümkün. Bu sayede ekranın çizilmesi, kırılması ya da çatlaması gibi kötü ihtimalleri rafa kaldırmış olacaksınız. Böylece iPhone cihazınızın kullanım ömrünü uzatmanız mümkün olacaktır.
iPhone 6/6S – 6/6S Plus – 7/7S Plus Renkli 3D Komple Kavisli Kırılmaz Cam ürünü, iPhone cihazların görüntü kalitesini hiçbir şekilde etkilememektedir. Renklerin canlılığı, parlaklığı ve kalitesi aynen olduğu gibi kalır. Bu da kişiye rahat bir kullanım sunar. Böylece gözlerin yorulmasını da önlenmiş olur.
Renkli 3D Komple Kavisli Kırılmaz Cam ürününü cihaza monte ettikten sonra herhangi bir kötü görüntü oluşmaz. Aynı şekilde kullanımı da engellemez. Bu ürün kullanıcıya pek çok avantaj sağlarken herhangi bir olumsuz görüntü veya işlevi engelleme durumu da oluşturmamaktadır.
iPhone 6/6S – 6/6S Plus – 7/7S Plus Renkli 3D Komple Kavisli Kırılmaz Cam ürününü satın almak için kaliteli ürünlerin satışını yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

iPhone 6/6S – 6/6S Plus – 7/7S Plus Renkli 3D Komple Kavisli Kırılmaz Cam için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu