iPhone 6/6S Nano Ekran Koruyucu

60 

iPhone 6/6S Nano Ekran Koruyucu ürününü web sitemiz üzerinden satın almanız mümkündür. Bu ürünü 60 TL’ye satın alarak iPhone cihazınızın ekranını çiziklerden korumanız mümkündür. Nano ekran koruyucu ile cihazınızı çantanıza rahatlıkla koymanız mümkündür…

Stok kodu: SZJL33EX Kategoriler:

Açıklama

iPhone 6/6S Nano Ekran Koruyucu ürününü web sitemiz üzerinden satın almanız mümkündür. Bu ürünü 60 TL’ye satın alarak iPhone cihazınızın ekranını çiziklerden korumanız mümkündür. Nano ekran koruyucu ile cihazınızı çantanıza rahatlıkla koymanız mümkündür. Herhangi bir çizilme veya kırılma söz konusu olmaz. iPhone 6/6S Nano Ekran Koruyucu ürününe sahip olmak için kaliteli ürünler satışı yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

iPhone 6/6S Nano Ekran Koruyucu

Web sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz bu ekran koruyucu, kısa bir zaman içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu sayede iPhone rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. iPhone 6/6S Nano Ekran Koruyucu iPhone telefonu uzun süre hasar almadan kullanmanızı sağlar. Bu sayede iPhone 6 ve iPhone 6S telefonun ekranı çatlamadan ve çizilmeden uzun süre kullanılır. Ürün, tarafınıza faturası ile birlikte gönderilir. Kargo ile gönderimi yapılan ürünlerin paketlemesi de zarar görmeyecekleri şekilde yapılır.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6S Plus Ekran Değişimi

Bu ürünün temizliği de oldukça kolaydır. Bu ekran koruyucu ürünü ve telefonun ekranını, bu iş için özel üretilmiş ekran temizleme sıvısı ile temizlemek gerekir. Bu sayede ürünün kullanım ömrü uzamış olur. Ancak ekran koruyucu ürününü dilerseniz kadife ve kuru bir bez parçasıyla da kısa sürede temizleyebilirsiniz. Telefonun parlaklığını, görüntü kalitesini ve renklerini etkilemez. Bu nedenle gözleri yormaz ve oldukça rahat bir kullanım sunar.

iPhone 6S Batarya Ve Ekran Değişimi Vidosu

iPhone Batarya Değişimi Ne Zaman Değişim Yapmalıyım

Çok çabuk bataryanın şarjı bitiyor olabilir. Sürekli iPhone cihazlarınızın pilini doldurmaktan sizlerde sıkılmış olabilirsiniz. Gün içerisinde pil ömrünü daha uzun süreli şekilde koruması adına mutlaka batarya değişimi yapılmalıdır. Bu sayede cihazınızın normalden kat ve kat verimli şekilde bir performans göstermeye başladığına şahit olacaksınız. Şarjın çabuk bitmesinin haricinde, batarya şişmesi gibi sorunlarda oluşabilir. Özellikle bazı telefon kullanıcıları bu konuya çok fazla dikkatle yaklaşmıyor.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Şişmiş bataryaların kesinlikle kullanılmaması gerekiyor. Eğer kullanmaya devam ederseniz cihazın işlevlerine ister istemez zarar vermeye başlayacaksınız. Onun içindir ki bunlardan tamamen vazgeçmeniz gerekiyor. iPhone cihazlarında kullanılan bataryanın şişmesi durumunda hemen orijinal bataryayla değişme sağlıyoruz. Bu sayede uzun süreli şekilde iPhone cihazlarınızın korunmasını sağlamış oluyoruz. Bataryanın arıza olduğu zamanlar sorunlar sadece bu kadarla sınırlı kalmıyor. Oyun oynarken ya da telefonunuzla konuşma sırasında aniden telefonunuzun kapandığı durumlar olabilir. Eğer sizlerde bu tarz sorunları yaşıyorsanız bataryanın artık değişme zamanı gelmeye başlamıştır.

iPhone Batarya Değişimi konusunda kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Sektörde bu işi en iyi yapan ekiplerden biriyiz. Bu yüzden teknisyenlerimiz den hemen sizlerde yardım alarak iPhone cihazlarınızın batarya sorunlarını çözüme kavuşturmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle cihazınız aniden kapanmayacak ve ısınma gibi sorunlar ortaya çıkarmayacaktır. Telefonunuzun şarj yüzdesi yüksekken birden düşmeye başlayabilir. Bu durumda şarjınız da arıza olduğunun en büyük kanıtlarından birisidir.

iPhone markalı cihazları severek kullanıyoruz. Fakat tonlarca para harcamış olduğumuz bu cihazları çöpe atmamak adına mutlaka ara ara kontrol edilmesi gerekir. iPhone telefonunuzla ilgili şarj sorunlarınız varsa ve iPhone batarya değişimi istiyorsanız hemen firmamıza yönelebilirsiniz.