iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu (1 Metre Orijinal Kutulu Ürün)

75 

iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu ürününe web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bu ürünün içeriğinde şarj etme işlevi bulunan data kablosu yer almaktadır. Bu ürünün fiyatı 75 TL’dir. Ürünü web sitemizden satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu data kablosunu iPhone 6 ve iPhone 6S Plus telefonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Stok kodu: PXVSFKVS Kategoriler:

Açıklama

iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu ürününe web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bu ürünün içeriğinde şarj etme işlevi bulunan data kablosu yer almaktadır. Bu ürünün fiyatı 75 TL’dir. Ürünü web sitemizden satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu data kablosunu iPhone 6 ve iPhone 6S Plus telefonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu şarj ve data kablosu 1 metre uzunluğundadır. Bu da kişiye cihaz şarj olurken de rahat bir kullanım sunar.

iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu ürünü orijinal kutusunda gelir. Bu tür ürünleri satın alırken ürünlerin orijinalliğini mutlaka dikkate almak gerekir. Orijinal olmayan ürünlerin cihaza zarar verme ihtimali bulunmaktadır.
iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu satın aldığınızda ürün, faturası ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir. Kargoyla gönderimi yapılan ürünün paketlemesi de özenle yapılır. Böylece ürünün zarar görme olasılığı ortadan kalkar. iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu telefonunuzun sorunsuz bir şekilde şarj olmasını sağlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün iPhone 6 ve iPhone 6S Plus telefonunuza uyum sağlamaktadır. Bu ürünü uzun yıllar kullanabilmek için kablonun bakımını doğru yapmak gerekir. Bunun için kabloyu fazla büküp kırmamaya özen göstermek gerekir. Bu tür detaylara dikkat ederek uzun yıllar kullanımını sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6S Plus Ekran Değişimi

iPhone 6S Batarya Ve Ekran Değişimi Vidosu

iPhone Batarya Değişimi Ne Zaman Değişim Yapmalıyım

Çok çabuk bataryanın şarjı bitiyor olabilir. Sürekli iPhone cihazlarınızın pilini doldurmaktan sizlerde sıkılmış olabilirsiniz. Gün içerisinde pil ömrünü daha uzun süreli şekilde koruması adına mutlaka batarya değişimi yapılmalıdır. Bu sayede cihazınızın normalden kat ve kat verimli şekilde bir performans göstermeye başladığına şahit olacaksınız. Şarjın çabuk bitmesinin haricinde, batarya şişmesi gibi sorunlarda oluşabilir. Özellikle bazı telefon kullanıcıları bu konuya çok fazla dikkatle yaklaşmıyor.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Şişmiş bataryaların kesinlikle kullanılmaması gerekiyor. Eğer kullanmaya devam ederseniz cihazın işlevlerine ister istemez zarar vermeye başlayacaksınız. Onun içindir ki bunlardan tamamen vazgeçmeniz gerekiyor. iPhone cihazlarında kullanılan bataryanın şişmesi durumunda hemen orijinal bataryayla değişme sağlıyoruz. Bu sayede uzun süreli şekilde iPhone cihazlarınızın korunmasını sağlamış oluyoruz. Bataryanın arıza olduğu zamanlar sorunlar sadece bu kadarla sınırlı kalmıyor. Oyun oynarken ya da telefonunuzla konuşma sırasında aniden telefonunuzun kapandığı durumlar olabilir. Eğer sizlerde bu tarz sorunları yaşıyorsanız bataryanın artık değişme zamanı gelmeye başlamıştır.

iPhone Batarya Değişimi konusunda kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Sektörde bu işi en iyi yapan ekiplerden biriyiz. Bu yüzden teknisyenlerimiz den hemen sizlerde yardım alarak iPhone cihazlarınızın batarya sorunlarını çözüme kavuşturmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle cihazınız aniden kapanmayacak ve ısınma gibi sorunlar ortaya çıkarmayacaktır. Telefonunuzun şarj yüzdesi yüksekken birden düşmeye başlayabilir. Bu durumda şarjınız da arıza olduğunun en büyük kanıtlarından birisidir.

iPhone markalı cihazları severek kullanıyoruz. Fakat tonlarca para harcamış olduğumuz bu cihazları çöpe atmamak adına mutlaka ara ara kontrol edilmesi gerekir. iPhone telefonunuzla ilgili şarj sorunlarınız varsa ve iPhone batarya değişimi istiyorsanız hemen firmamıza yönelebilirsiniz.