(1 müşteri Yorumu)

iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu (1 Metre Orijinal Kutulu Ürün)

75,00 TL

iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu

  • Orjinal  ürün
  • Aynı gün kargo (Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde)
  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Uyarı: Bu üründe şarj başlığı bulunmamaktadır.

İşinizi şansa bırakmayın.  Apple aksesuarlarınızı Cep hastanesi ‘nden alın.

Stok kodu: PXVSFKVS Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu ürününe web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bu ürünün içeriğinde şarj etme işlevi bulunan data kablosu yer almaktadır. Bu ürünün fiyatı 75 TL’dir. Ürünü web sitemizden satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu data kablosunu iPhone 6 ve iPhone 6S Plus telefonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu şarj ve data kablosu 1 metre uzunluğundadır. Bu da kişiye cihaz şarj olurken de rahat bir kullanım sunar.

iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu ürünü orijinal kutusunda gelir. Bu tür ürünleri satın alırken ürünlerin orijinalliğini mutlaka dikkate almak gerekir. Orijinal olmayan ürünlerin cihaza zarar verme ihtimali bulunmaktadır.
iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu satın aldığınızda ürün, faturası ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir. Kargoyla gönderimi yapılan ürünün paketlemesi de özenle yapılır. Böylece ürünün zarar görme olasılığı ortadan kalkar. iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu telefonunuzun sorunsuz bir şekilde şarj olmasını sağlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün iPhone 6 ve iPhone 6S Plus telefonunuza uyum sağlamaktadır. Bu ürünü uzun yıllar kullanabilmek için kablonun bakımını doğru yapmak gerekir. Bunun için kabloyu fazla büküp kırmamaya özen göstermek gerekir. Bu tür detaylara dikkat ederek uzun yıllar iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu kullanımını sağlayabilirsiniz.

iPhone 6/6S Plus Şarj Ve Data Kablosu (1 Metre Orijinal Kutulu Ürün) için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu