Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 6 Açma Kapama Sorunu Çözümü

iPhone 6 Açma Kapama Sorunu Çözümü

Iphone 6 Üst Tuşu Bozuldu, Değişim Fiyatı Ne Kadar

iPhone 6 Açma Kapama Sorunu Çözümü kullanmaktan memnun olduğumuz, kendine özgü tasarım özellikleri ve kullanım rahatlığı ile bizi cezbetmiş iPhone telefonumuzun genellikle başına gelebilecek arızalardan biri üst tuşunun, yani açma/kapama veya uyku/uyanıklık tuşunun arıza yapabilmesidir.

iPhone 6 Üst Tuşu Bozuldu, Değişim Fiyatı Ne Kadar ?

Bu tüm telefonların başına gelebilecek bir sorundur ve merak etmeyin, çözümünü bizim için oldukça basittir. iPhone 6 Üst Tuşu Bozuldu, Değişim Fiyatı Ne Kadar, diye merak edenler için öncelikle üst tuşu sorunlarından bahsederek, sizi biraz bilgilendirelim istiyoruz.

Iphone 6 Kapalı Düğmesi

iPhone 6 tasarımından memnun kalan kullanıcılar telefonlarının parça değişimi işlemleri veya onarım işlemleri sonrası ilk günkü gibi görünmesini isterler. Bu keyfi ve ayrıcalığı sürdürmek için, size orijinal Apple ürünleri ile hizmet sunan Cep Hastanesi ayrıcalığını deneyebilir, memnun kullanıcılarımızdan biri de siz olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: LG G2 Şarjı Çabuk Bitiyor İse Dikkat

Üst Tuşu Onarımı Nasıl Yapılıyor ?

Bu sorunun cevabını merak edenler için ilk olarak üst tuş arızasını ele alalım.

Iphone 6 Power Filmi

iPhone 6 Açma Kapama/ Üst Tuşu Sorunlarında Ne Yapmalısınız ?

Üst tuşunuz telefonun üst bölümünde bulunan açma – kapama, uyku – uyanık modu veya kilitleme işlevi gören tuştur.
iPhone 6 üst tuş bölümü bazen işlevini kaybedebilir ve çeşitli sıkıntılara neden olur. iPhone 6 Açma Kapama Sorunu Çözümü Değişim Fiyatı Ne Kadar, diye merak eden kullanıcılar öncelikle değişimin gerekli olup olmadığını merak edebilirler. Apple uzmanı teknisyenlerimiz size bu konuda bilgi verecek ve tavsiyede bulunacaklardır. Yine de size hangi durumlarda değişim gerektiğinden söz etmek istiyoruz. iPhone 6 üst tuşuna bastığınızda içine giriyorsa, kapalıyken basıldığında telefonunuz açılmıyorsa ve sadece şarj takılınca açılıyorsa üst tuş bölümünün geç olmadan incelenmesi gerekmektedir. Zaman içinde işlevini yitirmesi, darbe/düşme gibi kazalar geçirmesi veya içerisine sıvı kaçması/toz kaçması veya nemlenmesi durumlarında böyle arızalar görülebilir. Ancak endişelenecek bir durum yoktur.

Firmamızın bu konuda tecrübeli ekibi çok hızlı bir şekilde telefonunuzu inceleyecek, parça değişimi konusunda sizi bilgilendirecektir. Sizin onayınız olmadan işlem yapılmaz, inceleme için ücret alınmaz. Arıza tespiti ve onarım işlemini kısa sürede çözüme kavuşturan ekibimiz cihazlarınızda kesinlikle orijinal iPhone ürünleri kullanır. Sakın daha ucuza mal olacağını düşünürsek yan sanayi ürünler kullanan servislere telefonunuzu tamir ettirmeyin. Kendiniz açıp düzeltmeye çalışmayın. Çok basit bir işlem gerektiği halde büyük arızalara sahip olmuş cihazlarla her gün karşılaşıyoruz. iPhone 6 Açma Kapama Sorunu Çözümü, diyen kullanıcılara bu işlemi çok uygun fiyatlarla yaptığımızı ve size 3 ay boyunca garanti sunduğumuzu her fırsatta dile getiriyoruz.

Gelin iPhone konusunda uzman kadromuzdan yardım isteyin. Uygun fiyata, garantili ve orijinal tuş değişim hizmetinden yararlanın.