Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 6 Anakart Değişimi Fiyatı

iPhone 6 Anakart Değişimi Fiyatı

Iphone 6 Anakart Değişimi Fiyatı

iPhone 6 Anakart Değişimi Fiyatı; Anakart telefonunuzun temel parçasıdır. Ekran, bağlantı noktaları, pil ve aklınıza gelebilecek tüm diğer parçalar anakartta buluşuyor. Anakart hasar iPhone başına gelebilecek en iyi değil şeylerden birisidir. Nitekim, diğer parçaların arızalanması durumunda, hem onarımı daha kolay hem de daha az maliyetlidir.

iPhone 6 Anakart Değişimi Fiyatı; Anakart başarısız olursa, kartın değiştirilmesi gerekir. Kartın yenilenmesi, cihazınızı yenilemek olarak da ifade edilebilir. Firmamız iPhone anakart onarım işlemini en ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

iPhone Anakart Tamiri ve Değişim Süreci

iPhone 6 Anakart Değişimi Fiyatı; Kullanıcılarımızın sorun yaşamamasını sağlamak amacıyla dahili hizmetimizde büyük bir hızla iPhone anakart onarımı ve işlemleri gerçekleştiriyoruz. Anakart arızaları, akıllı telefonlarda onarılması en zor olan en sinir bozucu arızalardan birisidir. Bu anakart arızaları genelde darbe, elektrik kısa devre, sıvı teması ve pil şişmesi sebebiyle oluşan hasarlardan kaynaklanır.

Cep Hastanesi olarak, anakart arızalarını onarmak ve mümkün olan en kısa zamanda ortalama onarım maliyetini belirlemek ve size bir fiyat teklifi sunmak için cihazınızı ücretsiz nakliye ve kurye servisimizle alıyoruz. Eğer arıza onarım maliyetini kabul, biz en kısa zamanda cihazınızı tamir ve ücretsiz kargo veya kurye ile size teslim.

Anakart arıza tipleri oldukça farklı olduğundan, belirli bir fiyat vermek mümkün değildir. Akıllı telefonunuzun bu en önemli parçasını Cep Hastanesi kalitesiyle tamir ettiğiniz taktirde müşteri memnuniyeti ilkemiz gereği herhangi bir sıkıntı yaşamamanız adına çok detaylı bir tamir işlemi gerçekleştiriyoruz.

Cep Hastanesi olarak ülkemizdeki en hızlı hizmetlerden biri olma iddiamızı devam ettirme ve müşterilerimizin gün geçtikçe memnuniyet düzeyini artırma çabalarımızı sürdürüyoruz. Gözlerinizin önünde iPhone anakart onarımı gibi her çeşit harici onarıma sahip olmak için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Telefon Nerede Üretiliyor

Ekran Yanarsa İçindekiler Kaybolur

Sizlere yeni anakartı taktığımız iPhone 6s cihazınızı teslim ettiğimizde, cihazınızı ilk günkü kadar stabil bir şekilde çalıştığını göreceksiniz. Fakat anakart temel bir parçadır ve tüm veriler bu kartta bulunmaktadır.

Dolayısıyla yanan bir anakartta tüm veriler de kaybolmuş olur. Ancak senkronize edilmiş ve harici hafızada bulunan verileriniz için bu geçerli değildir. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek şey kullanıcı hesabınızla giriş yaparak, senkronize edilmiş olan kişisel verilerinizi geri getirmektir.

Iphone Anakartı Nasıl Yanar
Iphone Anakartı Nasıl Yanar

iPhone Anakartı Nasıl Yanar, Neden Yanar?

iPhone’unuzu düşürürseniz veya su ile temas ederse, anakartın hasar görmesi muhtemeldir. iPhone sıvı ve darbelere dayanıklı bir cihaz olmasına karşın, hasar görmeyeceği garanti edilmez. Anakartın yanmasına neden olabilecek farklı nedenler de vardır. Bununla beraber, iPhone telefon modelleri genelde su ve darbelerle temas halindedir.

Bu cihazların yazılımı ve şarj cihazları istikrarlı bir biçimde çalıştığından, anakart android işletim sistemine kıyasla bu sebeplerden dolayı yanmaz. Cihaz asla açılmadığında iphone’unuzun anakartının yandığını söyleyebilirsiniz.

Açma / kapatma tuşuna uzun süre basarsınız, ancak telefonunuz açılmaz. Bu durumda cihazınızı teknik servis noktamıza götürmelisiniz. Sorunu derhal belirleyeceğiz ve size makul bir fiyat sunacağız. Fiyatı onayladığınızda, kısa zamanda iPhone anakart onarımını gerçekleştireceğiz.

Sıklıkla Karşılaşılan iPhone 6 Anakart Problemleri

Siz de bir iPhone 6 kullanıcısı olarak, telefonunuzun ana kartının bozulma problemiyle karşılaştıysanız, belkide telefonunuzun başına gelebilecek en kötü sorunla karşı karşıya olabilirsiniz.

iPhone 6 anakart sorununun en muhtemel sebebi, cihazınızı düşürürseniz veya su ile temas ederseniz anakartın hasar görmesidir. iPhone sıvı ve darbelere dayanıklı bir cihaz olmasına karşın, hasar görmeyeceği garanti edilmez. Tabii ki, anakartın yanmasına neden olabilecek başka nedenler de var.

Bununla beraber, iPhone telefon modelleri genelde su ve darbelerle temas halindedir. iPhone cihazlarının yazılımı ve Android cihazından daha fazla şarj edilmesi, anakartla karşılaştırıldığında Android işletim sisteminden çok daha kararlı çalışmakta olduğu için yazılım veya şarj problemleri sebebiyle yanmaz.

Bize sıklıkla gelen kullanıcı sorunları şu şekildedir;

  • iPhone 6s anakartım arızalandı
  • Cihazım açılmıyor, ne yapmalıyım
  • iphone cihazımın açma tuşu çalışmıyor
  • Telefonumun ekranına görüntü gelmiyor
  • iPhone 6s anakart tamiri yaptırmak istiyorum
  • iPhone anakartı yandı ne yapmalıyım

iPhone Anakartı Yandı Ne Yapmalıyım?

Kullandığınız iPhone’un anakartı yandığında, şimdi yapacak çok şey yok. Bu cihazı bile açamazsınız. Makalenin başında belirttiğimiz gibi, anakart telefonun beyni gibidir. Bu kart hasarlıysa, cihazınızın çalışması mümkün değildir.

Örneğin, sadece cihazın ekranı veya pili hasar gördüyse, telefonunuz yeniden başlatılabilir ve veri kaybı olmaz. Bu aşamada, firmamız senelerdir iPhone anakart ve genel onarım hizmetleri vermektedir. Biz cihazınız için mümkün olan en makul fiyatlandırma yapmak ve kısa zamanda anakart onarım teslim.

iPhone anakart onarımını gerçekleştirdiğimizde, cihazınızı herhangi bir sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Anakartınız tamamen değiştirileceğinden, telefon belleğindeki bazı bilgiler silinecektir.

Ancak, senkronizasyon ayarlarınız açıksa, yeni anakart setinden sonra cihazınızın hesaplar bölümüne hesabınızı yeniden girdiğinizde eski bilgilerinize erişebilirsiniz. Ancak, söylediğimiz gibi, bu yalnızca senkronize edilmiş veriler için geçerlidir.

Iphone Anakartı Nasıl Tamir Edilir
Iphone Anakartı Nasıl Tamir Edilir

iPhone Anakartı Nasıl Tamir Edilir?

Firmamız iPhone cihazlarını onarmak için çok özenli bir çalışma yürütmektedir. Anakart durumunda, bu kart yeniden yerleştirilmeli ve cihazdaki eski kart düzgün bir biçimde çıkarılmalı ve yeni anakart takılmalıdır. Bu aşamada Firmamız farklı iPhone modelleri için uygun anakartlara sahiptir.

Bu anakartlar, üretici tarafından sağlanan orijinal parçalardır. Anakartı kırık bir iPhone koyarsanız, bu anakart parçaları problemsiz çalışır. Firmamız iPhone modelinizle uyumlu bir anakart kullanacağından, cihazda herhangi bir hasar veya uyumsuzluk olmayacaktır.

Yıllar boyunca iPhone için parça onarımı yapan teknik servisimiz, size güven veren bir hizmet anlayışla çalışmaktadır. Bu anlamda, cihazınızı anakarta teslim ettiğinizde, yakında tamir edileceğinden ve telefonunuzu ilk gün size teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 6 anakart değişimi fiyatı ankara , iphone 6 anakart değişim ücreti , iphone 6 plus anakart değişimi fiyatı , iphone 6 s anakart değişimi fiyatı , iphone 6 anakart değişimi , iphone 6s anakart değişimi fiyatı , iphone 6 anakart tamir fiyatı iphone 6s anakart değişimi fiyatı apple , iphone 6 anakart değişimi ne kadar , iphone 6s anakart değişimi ne kadar , iphone 6 anakart değişimi nasıl yapılır , iphone 7 anakart değişimi fiyatı , iphone 6s anakart tamir fiyatı , 6 plus anakart değişimi.