iPhone 6 Anakart Değişimi Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 18 Yorum / 4948 Görüntülenme

iPhone 6 Anakart Değişimi Fiyatı

iPhone 6 Anakart Değişimi Fiyatı; Anakart telefonunuzun temel parçasıdır. Ekran, bağlantı noktaları, pil ve aklınıza gelebilecek tüm diğer parçalar anakartta buluşuyor. Anakart hasar iPhone başına gelebilecek en iyi değil şeylerden birisidir. Nitekim, diğer parçaların arızalanması durumunda, hem onarımı daha kolay hem de daha az maliyetlidir.

iPhone 6 Anakart Değişimi Fiyatı; Anakart başarısız olursa, kartın değiştirilmesi gerekir. Kartın yenilenmesi, cihazınızı yenilemek olarak da ifade edilebilir. Firmamız iPhone anakart onarım işlemini en ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

iPhone Anakart Tamiri ve Değişim Süreci

iPhone 6 Anakart Değişimi Fiyatı; Kullanıcılarımızın sorun yaşamamasını sağlamak amacıyla dahili hizmetimizde büyük bir hızla iPhone anakart onarımı ve işlemleri gerçekleştiriyoruz. Anakart arızaları, akıllı telefonlarda onarılması en zor olan en sinir bozucu arızalardan birisidir. Bu anakart arızaları genelde darbe, elektrik kısa devre, sıvı teması ve pil şişmesi sebebiyle oluşan hasarlardan kaynaklanır.

Cep Hastanesi olarak, anakart arızalarını onarmak ve mümkün olan en kısa zamanda ortalama onarım maliyetini belirlemek ve size bir fiyat teklifi sunmak için cihazınızı ücretsiz nakliye ve kurye servisimizle alıyoruz. Eğer arıza onarım maliyetini kabul, biz en kısa zamanda cihazınızı tamir ve ücretsiz kargo veya kurye ile size teslim.

Anakart arıza tipleri oldukça farklı olduğundan, belirli bir fiyat vermek mümkün değildir. Akıllı telefonunuzun bu en önemli parçasını Cep Hastanesi kalitesiyle tamir ettiğiniz taktirde müşteri memnuniyeti ilkemiz gereği herhangi bir sıkıntı yaşamamanız adına çok detaylı bir tamir işlemi gerçekleştiriyoruz.

Cep Hastanesi olarak ülkemizdeki en hızlı hizmetlerden biri olma iddiamızı devam ettirme ve müşterilerimizin gün geçtikçe memnuniyet düzeyini artırma çabalarımızı sürdürüyoruz. Gözlerinizin önünde iPhone anakart onarımı gibi her çeşit harici onarıma sahip olmak için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6S Plus Batarya Değişimi

Ekran Yanarsa İçindekiler Kaybolur

Sizlere yeni anakartı taktığımız iPhone 6s cihazınızı teslim ettiğimizde, cihazınızı ilk günkü kadar stabil bir şekilde çalıştığını göreceksiniz. Fakat anakart temel bir parçadır ve tüm veriler bu kartta bulunmaktadır.

Dolayısıyla yanan bir anakartta tüm veriler de kaybolmuş olur. Ancak senkronize edilmiş ve harici hafızada bulunan verileriniz için bu geçerli değildir. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek şey kullanıcı hesabınızla giriş yaparak, senkronize edilmiş olan kişisel verilerinizi geri getirmektir.

iPhone Anakartı Nasıl Yanar
iPhone Anakartı Nasıl Yanar

iPhone Anakartı Nasıl Yanar, Neden Yanar?

iPhone’unuzu düşürürseniz veya su ile temas ederse, anakartın hasar görmesi muhtemeldir. iPhone sıvı ve darbelere dayanıklı bir cihaz olmasına karşın, hasar görmeyeceği garanti edilmez. Anakartın yanmasına neden olabilecek farklı nedenler de vardır. Bununla beraber, iPhone telefon modelleri genelde su ve darbelerle temas halindedir.

Bu cihazların yazılımı ve şarj cihazları istikrarlı bir biçimde çalıştığından, anakart android işletim sistemine kıyasla bu sebeplerden dolayı yanmaz. Cihaz asla açılmadığında iphone’unuzun anakartının yandığını söyleyebilirsiniz.

Açma / kapatma tuşuna uzun süre basarsınız, ancak telefonunuz açılmaz. Bu durumda cihazınızı teknik servis noktamıza götürmelisiniz. Sorunu derhal belirleyeceğiz ve size makul bir fiyat sunacağız. Fiyatı onayladığınızda, kısa zamanda iPhone anakart onarımını gerçekleştireceğiz.

Sıklıkla Karşılaşılan iPhone 6 Anakart Problemleri

Siz de bir iPhone 6 kullanıcısı olarak, telefonunuzun ana kartının bozulma problemiyle karşılaştıysanız, belkide telefonunuzun başına gelebilecek en kötü sorunla karşı karşıya olabilirsiniz.

Samsung Silinen Fotoğrafları Geri Nasıl Getiririm

iPhone 6 anakart sorununun en muhtemel sebebi, cihazınızı düşürürseniz veya su ile temas ederseniz anakartın hasar görmesidir. iPhone sıvı ve darbelere dayanıklı bir cihaz olmasına karşın, hasar görmeyeceği garanti edilmez. Tabii ki, anakartın yanmasına neden olabilecek başka nedenler de var.

Bununla beraber, iPhone telefon modelleri genelde su ve darbelerle temas halindedir. iPhone cihazlarının yazılımı ve Android cihazından daha fazla şarj edilmesi, anakartla karşılaştırıldığında Android işletim sisteminden çok daha kararlı çalışmakta olduğu için yazılım veya şarj problemleri sebebiyle yanmaz.

Bize sıklıkla gelen kullanıcı sorunları şu şekildedir;

 • iPhone 6s anakartım arızalandı
 • Cihazım açılmıyor, ne yapmalıyım
 • iphone cihazımın açma tuşu çalışmıyor
 • Telefonumun ekranına görüntü gelmiyor
 • iPhone 6s anakart tamiri yaptırmak istiyorum
 • iPhone anakartı yandı ne yapmalıyım

iPhone Anakartı Yandı Ne Yapmalıyım?

Kullandığınız iPhone’un anakartı yandığında, şimdi yapacak çok şey yok. Bu cihazı bile açamazsınız. Makalenin başında belirttiğimiz gibi, anakart telefonun beyni gibidir. Bu kart hasarlıysa, cihazınızın çalışması mümkün değildir.

Örneğin, sadece cihazın ekranı veya pili hasar gördüyse, telefonunuz yeniden başlatılabilir ve veri kaybı olmaz. Bu aşamada, firmamız senelerdir iPhone anakart ve genel onarım hizmetleri vermektedir. Biz cihazınız için mümkün olan en makul fiyatlandırma yapmak ve kısa zamanda anakart onarım teslim.

iPhone anakart onarımını gerçekleştirdiğimizde, cihazınızı herhangi bir sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Anakartınız tamamen değiştirileceğinden, telefon belleğindeki bazı bilgiler silinecektir.

Ancak, senkronizasyon ayarlarınız açıksa, yeni anakart setinden sonra cihazınızın hesaplar bölümüne hesabınızı yeniden girdiğinizde eski bilgilerinize erişebilirsiniz. Ancak, söylediğimiz gibi, bu yalnızca senkronize edilmiş veriler için geçerlidir.

iPhone Anakartı Nasıl Tamir Edilir
iPhone Anakartı Nasıl Tamir Edilir

iPhone Anakartı Nasıl Tamir Edilir?

Firmamız iPhone cihazlarını onarmak için çok özenli bir çalışma yürütmektedir. Anakart durumunda, bu kart yeniden yerleştirilmeli ve cihazdaki eski kart düzgün bir biçimde çıkarılmalı ve yeni anakart takılmalıdır. Bu aşamada Firmamız farklı iPhone modelleri için uygun anakartlara sahiptir.

Bu anakartlar, üretici tarafından sağlanan orijinal parçalardır. Anakartı kırık bir iPhone’a koyarsanız, bu anakart parçaları problemsiz çalışır. Firmamız iPhone modelinizle uyumlu bir anakart kullanacağından, cihazda herhangi bir hasar veya uyumsuzluk olmayacaktır.

Yıllar boyunca iPhone için parça onarımı yapan teknik servisimiz, size güven veren bir hizmet anlayışla çalışmaktadır. Bu anlamda, cihazınızı anakarta teslim ettiğinizde, yakında tamir edileceğinden ve telefonunuzu ilk gün size teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz.

iPhone Anakartı Fiyatları Ne Kadar?

iPhone için anakart fiyatları, modellere ve parçanın nerde ve nasıl teslim edildiğine bağlı şekilde değişir. Bir arıza durumunda cihazınızın anakartının onarımı, sağlıklı ve orijinal bir anakartla mümkün olacaktır. Orijinal ve sıfır olmayan bir anakart kullanılıyorsa, aygıtta yazılım problemleri olabilir veya anakart gelecekte Yanabilir. Firmamız cihazınıza sıfır ve orijinal anakart yükler.

Bu, yıllarca sürmesini sağlar. Anakartın cihazınızın en temel parçası olduğunu ve değiştirirken sıfır ile değiştirmenin önemli olduğunu unutmayın. Ancak o zaman telefonunuz sıfıra ayarlanacak ve çok daha iyi çalışacaktır. Piyasaya bir bütün olarak bakarsanız, iPhone anakart fiyatlarının değiştiğini göreceksiniz. Bunun sebebi, bazı onarım merkezlerinin telefona ikinci el parçalar koymasıdır.

Bu, parçanın daha önce nasıl kullanıldığına ve ne kadar süre kullanıldığına bağlı şekilde farklı fiyatlarla sunulduğu manasına gelir. Ancak, orijinal, garantili anakartlar hiçbir şekilde kullanılmadığından, böyle bir anakartın cihazınıza takılması daha pahalı olacaktır. Pahalı ama can sıkıcı olsa da, cihazınızın daha sağlıklı ve daha uzun süre çalışacağından emin olabilirsiniz. Bu anlamda firmamız güvenilir iPhone anakart onarım hizmeti sunmaktadır.

18 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Merhaba malesef anakart bulunmuyor şuan elimizde.

 • öner altınok

  mrb iphone 6 anakart varmı

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar anakart elimizde yok malesef.

 • SEDA

  MRB LAR İPHONE 6 PLUS ANA KARTI VARMI ELİNİZDE ?

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar Yaşar bey;
  Maalesef şuanda iPhone 6 anakart elimizde yok.
  İyi günler dileriz…

 • Yaşar Çalışkan’

  Merhaba
  İPhone 6 anakart değişimi yapıyormusunuz?
  Fiyatı ne kadar?

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar elimizde şuan iphone 6 anakart yok malesef.

 • Eman Nayab

  Şuan elinizde iPhone 6 anakartı mevcutmu ?
  Mevcut değilse bile fiyatını ne kadar olabilir söyleseniz sevinirim

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar Akın bey;
  Maalesef şuanda elimizde iPhone 6 Anakart mevcut değil.
  Cep Hastanesi Sağlıklı Günler Diler.

 • akın

  iyi günler ıphone 6 ana kart mevcutmu mevcutsa fiyat nedir

 • Cep Hastanesi

  Merhaba malesef elimizde anakart yok suanda

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; STOKLARIMIZDA YOK MALESEF

 • Yaşar Çalışkan

  Merhaba
  İki adet iPhone 6 nın ikisininde sistem entegresi bozuk Anakartı değişimi gerekiyor.Sizde iPhone 6 anakartı varmı değiştirebilirmişsiniz?

 • mahur hasa

  iphone 7 anakart varmı elinizde ücreti nedir

 • Cep Hastanesi

  merhabalar; SİZİNDE DEDİĞİNİZ GİBİ KÖTÜ BİR YERDE İŞLEM GÖRDÜĞÜ İÇİN YAPILAMAZ MALESEF ŞUANDA STOKLARIMIZDA 6S ANAKART YOK EFENDİM

 • cengizhan açar

  merhaba 6s cihazım var anakart ölmüş durumda işlem gördü maalesef bilimçsiz şekilde kötü bir yere verdik ve işlem gördü ondan sonraki her telefoncu tamir olmaz dedi anakart tamiri değilde değişimi varmı acaba veya tamir olma şansı varmı

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; malesef yok beyfendi kusura bakmayın

 • özcan aykut

  merhabalar elinizde iphone 6 anakart varmıdır cloutsuz sıkıntısız tr kayıtlı varsa fiyatı nedir

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir