iPhone 6 Batarya Değişim Ücreti
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 345 Görüntülenme

iPhone 6 Batarya Değişim Ücreti

iPhone 6 Batarya Değişim Ücreti , Apple, geçen yıl iPhone pilinin eski cihazlarda uygun değişiklikler yapacağını açıkladı. Bu pil değiştirme indirim bant cihazı yavaşlama işareti politikası sonra Apple markası tarafından alınan bir karardı. Ancak iPhone indirimli pil değişimi, 31 Aralık 2018 tarihli son kullanma tarihine ulaşmadan patlamaya başladı!

Servis isteğini başlattıktan sonra pil sizi ilgili müdahale notuna götürür. Şimdiye kadar her şey normal. Ancak bazı ülkelerde bu konuda sorunlar görüyoruz. İndirimli iPhone pil değiştirme uygulanan indirim politikası belirli bir süre için geçerlidir. Bu süre zarfında her iPhone modeli bu uygulamadan yararlanamaz.

 iPhone 6 Batarya Sorunu

iPhone pil hareketi dediğimde görevden alınmış gibi görünen Apple, beklentilerin altında. Birçok insanın kurban olduğu birçok farklı senaryo vardır. Pil telefona takıldıktan 2 saat sonra, Cihaz başarısız oldu; ilk değişimin pil şarjı olmasına rağmen, çok fazla gösterilmemesine rağmen.

İPhone 6 için iPhone indirimli pil değişimi ülkemizde ilk talebe uygulanan fiyat 140 TL’dir. Alınan duyumlara göre, bazı ülkelerde, yetkili hizmetlerin fiyat üzerinde hile yapması dikkat çekicidir. Biz marka bu kadar basit ama olumsuz müşteri etkileyen sorunları çözebilir umuyoruz.

Samsung Orta Kasa Değişimi

iPhone 6 Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 6 batarya değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte 140 TL‘dir. Teknik servisimizde batarya (pil) değişimi profesyonel APPLE teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakika içerisinde yapılır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. “iPhone 6 batarya değişimi” yapılırken orjinal 1716 mAh batarya kullanılır.
  2. Batarya değişimi süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
  4. Cep Hastanesi onaylı 6 ay garanti verilmektedir.

iPhone 6 pil değişimi yapılan servis odamız periyodik olarak belirli aralıklarla sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 farklı güvenlik kameraları denetim altında tutulur ve cihaz güvenliği için özel olarak sigortalanmıştır.

iPhone 6 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 6 batarya (pil) değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından batarya değişimi yapılırken vidoe kayıtları alınır. Hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile Cep Hastanesi’nde  iPhone batarya değişimi nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

Kendi Cep Telefonu Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Cep Hastanesi resmi Youtube Kanalı‘nı ziyaret ederek de teknik servisimizde iPhone 6 ekran, kasa, şarj soketi, kamera ve diğer parçaların değişimleri nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone 6 Batarya Değişim Ücreti iphone 6 batarya değişimi sonrası, iphone batarya değişimi ne kadar sürer, iphone 6 ekran değişimi, iphone pil değişimi ekşi, iphone 6 batarya fiyatı teknosa, iphone 5s ekran değişimi, apple pil değişimi süresi, iphone 6 orjinal batarya nasıl anlaşılır

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir