Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 6 Batarya Şişmesi Sorunu

iPhone 6 Batarya Şişmesi Sorunu

Apple Iphone 6 Batarya Şişmesi Sorunu Nasıl Çözülür

iPhone 6 Batarya Şişmesi Sorunu anladığınız ilk anda değişim işlemi yaptırmanız  hem cihazınızı sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilmenizi sağlayacak hem de sizi çok daha büyük paralar harcamak zorunda kalmaktan kurtaracaktır.

iPhone 6 Batarya Şişmesi Sorunu cihazınıza ve sizlere zarar verebilecek fark edildiği anda dikkate alınması gereken önemli bir problemdir. Batarya şişmesi sonrasında yapmanız ve bilmeniz gerekenler alanında tecrübeli uzmanların bilgilerine başvurularak sizlere bu yazımızda ihtiyacınız olan bütün detaylarıyla birlikte açıklanmıştır.

iPhone 6 Batarya Şişmesi Sonrasında Mutlaka Yapmanız Gerekenler

Öncelikle iPhone 6 cihazınızda batarya şişmesini fark ettiğiniz ilk an telefonunuzu hiç vakit kaybetmeden doğruca en yetkili teknik servise götürmenizi öneririz. iPhone 6 Batarya Şişmesi Sorunu batarya kısa sürede müdahale edilmezse ana karta ve ekrana baskı uygulayarak ekran kırılmasına, ana kartınızın ise çatlamasına neden olabilir.

Böyle bir durumda telefonunuz işlevsiz hale gelebilir, onu çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca batarya şişmesi durumlarının ileri safhalarında görülen batarya patlama problemi ile de karşılaşabilirsiniz.

iPhone 6 Batarya Şişmesi Sorunu Nedeni

Hayatımızda akıllı cihazların tanıtımı ile birçok kullanıcı sorunları getirmek bilinmektedir. Piller, önceden cep telefonu kullanan kişiler tarafından sıklıkla karşılaşılan bir sorundur, ancak iPhone cihazlarında şişme olarak görülürler ve kullanıcılar şikayet ederler. kimi kullanıcılar 1 ay içerisinde sıfır bir bataryanın şişmesine neden olabiliyorlar.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım

Orijinal olmayan şarj cihazları ve otomatik şarj cihazları bu sorunu hızlandırır. Şişmiş bir pilin kullanılması, pilin patlamasına veya telefon ekranına zarar vermesine sebep olabilir. Ekran kırılabilir veya dokunmatik çalışmayabilir. iPhone 6 Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 6 Batarya Değişimi fiyatı 140 TL olarak belirlenmiş olmakla birlikte farklı yerlerde değişiklik gösterebilir. Değiştirme işleminin tam anlamıyla sterilize edilmiş bir ortamda ve tecrübeli, uzman kişiler tarafından , 7/ 24 güvenlik kameralarının gözetimindeki bir alanda gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Bir diğer önemli husus değiştirme işlemi sırasında kesinlikle orijinal parça kullanılmasıdır.

Ucuz olduğu düşünülerek kullanılan sahte parçalar kısa süre içinde telefonunuzda kalıcı hasarlara yol açabilmektedirler.

iPhone 6 batarya değişiminiz teknik servise kendiniz başvurduğunuzda 30 dakika içinde, ücretsiz kargo gönderimi hizmetini kullanmayı tercih ettiğinizde 3 (üç) iş günü içerinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Apple iPhone 6 batarya şişmesi sorunu nasıl çözülür değişimi sonrasında telefonunuzda bulunan bilgiler korunur, silinmeleri gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

iPhone 6 bataryanızın değişmesiyle birlikte şişme sonucu azalan pil ömrünüz tekrar ilk günkü güçlü ve dayanıklı haline geri döner. Telefonunuzun performansı gözle görülür şekilde olumlu anlamda değişir. Aldığınız hizmetten memnun olmama ya da yaşadığınız tereddüt durumlarında ödediğiniz para tarafınıza sorgusuz sualsiz iade edilir.