iphone 6 cam değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 1 Yorum

iphone 6 Cam Degisimi

iphone 6 Cam Değişimi ile cihazlarınızın ekranı daha sağlam ve yeni olacaktır.iphone camında meydana gelen her türlü arızaların giderilmesi adına gerekli tüm işlemler yapılmaktadır. başlayacaksınız. iphone modellerinin hemen hepsi için cam değişimi yapılmaktadır.

iphone 6 Cam Değişimi
iphone 6 Cam Değişimi

iphone 6 Cam Degisimi

Avrupa’da olduğu kadar Türkiye’de de iphone kullanıcıları oldukça fazladır. iphone camlarında sorun yaşanır ise iphone 6 Cam Değişimi hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. iphone ekranlarında çoğu zaman çatlama ya da dokunmatik ekranın kullanılamaması gibi bir takım problemler yaşanabiliyor.

Tonlarca para vermiş olduğunuz akıllı telefonlarınızın zaman geçtikçe kullanılamaz hale gelmesi de doğal olarak sizleri en çok üzen temel sorunlardan biri haline geliyor.

Camları birinci sınıf kaliteli ve tamamen orijinal parçalarla değiştirilerek tekrardan kullanıma hazır bir hale de başarıyla getirilmeye de çalışılıyor. iphone 6 Cam Değişimi konusunda ortaya koymuş olduğumuz hizmetleri görebilmek adına hemen teknik servisimiz de ki yetkili kişilerle hızlı şekilde irtibata geçmeye de başlayabilirsiniz.

İphone 6 ve Plus Cam Degisimi
İphone 6 ve Plus Cam Degisimi

Cam Değişimi Faydaları 

En yeni teknolojilerden biri olan iphone 6larda çoğu zaman sık karşılaşılan temel sorunların başında ise camla ilgili problemler yer alıyor. Fakat artık bu sorunlarınızdan bir an önce kurtulmaya başlamak sizin içinde hiçbir sorun teşkil etmeyecektir. iphone 6 telefonum camı kırıldı ne yapmalıyım diye serzenişte bulunmadan ilk olarak iphone 6 Cam Değişimi yoluna başvurmanız yeterli olacaktır.

Teknik servis garantisi ile artık müşterilerimize memnun kalacağı bir hizmet ortaya koymakta ve onları da fazlası ile mutlu etmekteyiz. Sizin için son derece önemli olan iphone 6 cihazınızın cam değişimi en hızlı şekilde yapılmaktadır. Üstelik artık cihazın camı değişmesi içinde haftalarca bekleme gibi bir durum söz konusu da olmayacaktır. Günün her anında tüm ihtiyaç sahibi kişilere özel olarak hem hızlı, hem güvenli hem de kaliteli bir şekilde servis hizmeti de vermeye devam ediyoruz. Üstelik iphone 6 Cam Değişimi için de düşük bir fiyat verecek ve yüksek masraflardan da bir an önce kurtulmuş olacaksınız. Ön cam değişimi ya da farklı orijinal parça değişimleri içinde hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

Detay İçin : https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-6-ekran-cam-degisimi

Yada bize ulaşın kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

1 Yorum

  • AYNUR AYKAÇ

    İphone 6 telefonumun camı kırıldığında servise gittim 500 lira fiyat verdiler. İnternetten araştırdığımda cep hastanesiyle karşılaştım.Bizzat kendim götürdüm. 1 saat bekledikten sonra tertemiz bir şekilde elime aldım. Elinize emeğinize sağlık teşekkürler..

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir