iphone 6 Cam Degisimi

iphone 6 Cam Degisimi

Avrupa’da olduğu kadar Türkiye’de de iphone kullanıcıları oldukça fazladır. iphone camlarında sorun yaşanır ise iphone 6 Cam Değişimi hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. iphone ekranlarında çoğu zaman çatlama ya da dokunmatik ekranın kullanılamaması gibi bir takım problemler yaşanabiliyor. Tonlarca para vermiş olduğunuz akıllı telefonlarınızın zaman geçtikçe kullanılamaz hale gelmesi de doğal olarak sizleri en çok üzen temel sorunlardan biri haline geliyor.

İphone 6 ve Plus Cam Degisimi
İphone 6 ve Plus Cam Degisimi

iphone camında meydana gelen her türlü arızaların giderilmesi adına gerekli tüm işlemler yapılmaktadır. Ekran değişimi yapılarak yeniden ıphone cihazlarınızın en güzel şekilde kullanılması sağlanıyor. iphone ekranlarında ne tür bir sorun ile karşı karşıya kalsanız bile en kısa süre içerisinde sorun ortadan kaldırılıyor. Garantili teknik servis hizmetleri günün her anında devam ettiğinden dolayı ne zaman isterseniz isteyin artık sizlerde gönül rahatlığı ile yararlanmaya başlayacaksınız.

 

iphone 6 Cam Değişimi
iphone 6 Cam Değişimi

iphone modellerinin hemen hepsi için cam değişimi yapılmaktadır. iphone 6 Cam Değişimi ile cihazlarınızın ekranı daha sağlam ve yeni olacaktır. En yeni teknolojilerden biri olan iphone 6larda çoğu zaman sık karşılaşılan temel sorunların başında ise camla ilgili problemler yer alıyor. Fakat artık bu sorunlarınızdan bir an önce kurtulmaya başlamak sizin içinde hiçbir sorun teşkil etmeyecektir. iphone 6 telefonum camı kırıldı ne yapmalıyım diye serzenişte bulunmadan ilk olarak iphone 6 Cam Değişimi yoluna başvurmanız yeterli olacaktır. Camları birinci sınıf kaliteli ve tamamen orijinal parçalarla değiştirilerek tekrardan kullanıma hazır bir hale de başarıyla getirilmeye de çalışılıyor. iphone 6 Cam Değişimi konusunda ortaya koymuş olduğumuz hizmetleri görebilmek adına hemen teknik servisimiz de ki yetkili kişilerle hızlı şekilde irtibata geçmeye de başlayabilirsiniz.

Teknik servis garantisi ile artık müşterilerimize memnun kalacağı bir hizmet ortaya koymakta ve onları da fazlası ile mutlu etmekteyiz. Sizin için son derece önemli olan iphone 6 cihazınızın cam değişimi en hızlı şekilde yapılmaktadır. Üstelik artık cihazın camı değişmesi içinde haftalarca bekleme gibi bir durum söz konusu da olmayacaktır. Günün her anında tüm ihtiyaç sahibi kişilere özel olarak hem hızlı, hem güvenli hem de kaliteli bir şekilde servis hizmeti de vermeye devam ediyoruz. Üstelik iphone 6 Cam Değişimi için de düşük bir fiyat verecek ve yüksek masraflardan da bir an önce kurtulmuş olacaksınız. Ön cam değişimi ya da farklı orijinal parça değişimleri içinde hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

Detay İçin : https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-6-ekran-cam-degisimi/


Price:149 ₺
Category: Cam Değişimi     Product #: İphone 6
Regular price:,TRY
(Sale ends 2016-08-22!)      Available from:
Condition: Good Yes! Order now!

İphone 6 Ekran Cam Değişimi by

1 Yorum

  • AYNUR AYKAÇ

    İphone 6 telefonumun camı kırıldığında servise gittim 500 lira fiyat verdiler. İnternetten araştırdığımda cep hastanesiyle karşılaştım.Bizzat kendim götürdüm. 1 saat bekledikten sonra tertemiz bir şekilde elime aldım. Elinize emeğinize sağlık teşekkürler..

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Loading Facebook Comments ...