Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 6 Donma Sorunu Ve Çözümü

iPhone 6 Donma Sorunu Ve Çözümü

Iphone 6 Donma Sorunu Ve Çözümü

iPhone 6 donma sorunu ve çözümü akıllı telefon kullanıcıları tarafından ilgi gören en iyi telefon markaları arasında gösterilen iOS telefonların özellikleri sağlamlıkları bakımından oldukça en iyi iddialı telefonlar arasında yer almaktadır.

iPhone 6 donma sorunu ve çözümü en iyi telefonlar arasında gösterilen telefonlar bile zaman zaman kullanıma bağlı sorunlar nedeni ile iPhone 6 takılma sorunu gibi çeşitli duruma gelebilmekte hatta donanımsal sıkıntılar nedeni ile bozulabilmektedir. Kısa süre önce iPhone aldıysanız ve gelen güncellemelerle donuyor ise bu makalemize göz atmanızda fayda var. Çoğu iPhone kullanıcısı yeni aldığı iPhone’da donma sorunları meydana geldiğini dile getirmektedir.  Özellikle iPhone 6 ve 5 modellerinde kullanıcıların şikayetleri donma sorununda yoğunlaşmaktadır. Bu iPhone sorununu çözmenin bir kaç yöntemi bulunmaktadır.

Telefon Takılmaları Ve Donmaları Tamir Edilir Mi ?

Kullanmış olduğumuz akıllı telefonun markası ne olursa olsun, donma ve takılma sorunları olabilmektedir. Takılma sorunu gibi şeyler size sorun oluşturuyorsa hemen bir telefon tamircisine giderek telefonu tamir ettirebilirsiniz. Teknik Servisimize %100 Müşteri Memnuniyeti Vardır.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi

Donmaya ve Bozukluk Nedenleri

Şarja takılıyken oyun oynamak hem şarj soketini bozacağı gibi daha sonradan telefonda donmalara ve bazı arızlara yol açar. Çakma şarj aleti ve powerbank kullanımı telefonda bozukluklara ve tamir gerektiren sorunlara sebep olabilir ve bazı uygulamalarda telefonda donmaya yol açar.

Donma Sorunu iPhone 6 Telefonlarda Nasıl Çözülür

Telefonunuz zaman içerisinde donabilir ya da yavaşlayabilir Bu iPhone 6 model telefonlarda kullanıcılar tarafından sıklıkla dile getirilen bir konudur.

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone 6 Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.