iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Ekran Değişimi / 0 Yorum / 24 Görüntülenme

iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi

iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi ; iPhone cep telefonları kalitesi ve kullanışlı olması ile en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. iPhone telefona sahip iseniz herhangi bir arıza durumunda uzman bir teknik servisten destek almanız gerekir. Bu sayede verimli bir sonuç alabilirsiniz. Firmamız telefon tamiri konusunda size profesyonel olarak destek sunar. Gerekli bakım ve onarım işlemeleri alanında uzman kadro tarafından kontrol edilerek yürütülmektedir.

iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi
iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi

iPhone 6 ekran çıtası değişimi konusunda da müşterilerine destek sunarak hizmet veren firmamız hizmetini kurumsal ilkelere bağlı olarak sürdürmektedir. Bu sayede telefonunuzun tamirini yaptırabilir ve daha uzun süreler kullanım sağlayabilirsiniz.

 


Telefon Tamiri Uzmanlık İster

Bu konuda titiz bir şekilde çalışma yapan firmamız tüm cep telefonlarının tamir işlemini gerçekleştirir. iPhone 6 ekran çıtası değişiminde orijinal parçalar kullanarak yapmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak istediğinizde telefonunuzu servisimize getirmeniz yeterli olacaktır. Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı içerisinde müşteri memnuniyetine önem verilerek destek sunulur. Cep telefonlarında arızalar genellikle ekran kırılması, dokunmatiği gibi nedenlerden kaynaklanmaktadır. Bu sorunlarda uzman olan firmamız size garantili olarak hizmet sunar ve telefonunuzun eski görüntüsüne ulaşmasını sağlar. Değişen parçalar için kaliteli seçenekler kullanılır. Bu sayede telefonunuzu uzun süreler kullanım sağlayabilirsiniz. iPhone 6 ekran çıtası değişimi’nde mutlaka orijinal parçaların kullanılmasına dikkat edilmelidir. Bu sayede telefondan verim alabilirsiniz. Ayrıca tamire verdikten sonra onarım işlemi sonrası kontrol etmeniz de önem taşır.

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatı1800,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺


Pendik Telefon Tamiri
Pendik Telefon Tamiri

Zamanında Onarım İşlemi

Servisimize gelen cep telefonları hızlı ve güvenilir bir şekilde tamir edilerek kısa süre içerisinde size teslim edilir. Onarımı biten telefonların gerekli çalışma testleri yapılarak size teslimi gerçekleştirilir. Bu sayede sağlıklı sonuç alabilirsiniz. Firmamız bu sektör içerisinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bundan dolayı tüm modeller konusunda gerekli destek ayrıcalıklı olarak sunulur. Kurumsal müşteri hizmetlerimizden de destek alabilir ve telefonunuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sektör içerisinde başarı grafiğimiz her geçen yükselmekte ve sizi daha iyi hizmet sunulmaktadır. Telefon tamiri uzmanlık istediğinden dolayı mutlaka kaliteli hizmet veren firmaları seçmeniz gerekir.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Ekran Değişimi » iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi
iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir