iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi

iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi

iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi ; iPhone cep telefonları kalitesi ve kullanışlı olması ile en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. iPhone telefona sahip iseniz herhangi bir arıza durumunda uzman bir teknik servisten destek almanız gerekir. Bu sayede verimli bir sonuç alabilirsiniz. Firmamız telefon tamiri konusunda size profesyonel olarak destek sunar. Gerekli bakım ve onarım işlemeleri alanında uzman kadro tarafından kontrol edilerek yürütülmektedir.


iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi
iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi

iPhone 6 ekran çıtası değişimi konusunda da müşterilerine destek sunarak hizmet veren firmamız hizmetini kurumsal ilkelere bağlı olarak sürdürmektedir. Bu sayede telefonunuzun tamirini yaptırabilir ve daha uzun süreler kullanım sağlayabilirsiniz.

 


Telefon Tamiri Uzmanlık İster

Bu konuda titiz bir şekilde çalışma yapan firmamız tüm cep telefonlarının tamir işlemini gerçekleştirir. iPhone 6 ekran çıtası değişiminde orijinal parçalar kullanarak yapmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak istediğinizde telefonunuzu servisimize getirmeniz yeterli olacaktır. Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı içerisinde müşteri memnuniyetine önem verilerek destek sunulur. Cep telefonlarında arızalar genellikle ekran kırılması, dokunmatiği gibi nedenlerden kaynaklanmaktadır. Bu sorunlarda uzman olan firmamız size garantili olarak hizmet sunar ve telefonunuzun eski görüntüsüne ulaşmasını sağlar. Değişen parçalar için kaliteli seçenekler kullanılır. Bu sayede telefonunuzu uzun süreler kullanım sağlayabilirsiniz. iPhone 6 ekran çıtası değişimi’nde mutlaka orijinal parçaların kullanılmasına dikkat edilmelidir. Bu sayede telefondan verim alabilirsiniz. Ayrıca tamire verdikten sonra onarım işlemi sonrası kontrol etmeniz de önem taşır.

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Pendik Telefon Tamiri
Pendik Telefon Tamiri

Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Zamanında Onarım İşlemi

Servisimize gelen cep telefonları hızlı ve güvenilir bir şekilde tamir edilerek kısa süre içerisinde size teslim edilir. Onarımı biten telefonların gerekli çalışma testleri yapılarak size teslimi gerçekleştirilir. Bu sayede sağlıklı sonuç alabilirsiniz. Firmamız bu sektör içerisinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bundan dolayı tüm modeller konusunda gerekli destek ayrıcalıklı olarak sunulur. Kurumsal müşteri hizmetlerimizden de destek alabilir ve telefonunuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sektör içerisinde başarı grafiğimiz her geçen yükselmekte ve sizi daha iyi hizmet sunulmaktadır. Telefon tamiri uzmanlık istediğinden dolayı mutlaka kaliteli hizmet veren firmaları seçmeniz gerekir.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir