iPhone 6 Ekran Parlaklık Sorunu Nasıl Çözülür
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iPhone 6 Ekran Parlaklık Sorunu Nasıl Çözülür

iPhone 6 Ekran Parlaklık Sorunu Nasıl Çözülür

iPhone 6 Ekran Parlaklık Sorunu Nasıl Çözülür ; Günümüzde telefon, vazgeçilmezler arasında yerini almakta neredeyse telefonsuz bir saniye bile geçirilmemektedir. Sabah kalktığımız da ilk aklımıza gelen telefonlar ile günü bitirirken son baktığımız ekran da telefon ekranı olmaktadır. Telefonsuz geçirilmeyen zaman dilimi düşünüldüğü zaman sağlık açısından bize zarar vermemesi adına, bazı ayarlarda değişiklik yapmak gerekmektedir.


iPhone 6 Ekran Parlaklık Sorunu Nasıl Çözülür
iPhone 6 Ekran Parlaklık Sorunu Nasıl Çözülür

Özellikle göz ile sürekli irtibatta olması, gözümüze gelen ışığın ayarlanması açısından önem arz etmektedir. Kullandığınız modele göre değişiklik gösteren bu ayarlar, bazı telefonlarda otomatik ayarlanırken, bazılarında ise el yardımı ile değiştirilebilmektedir. İphone marka telefonlar için, özellikle 6 modellerinde iPhone 6 Ekran Parlaklık Sorunu Nasıl Çözülür sorununa nasıl bir çözüm getirilebilir, neler yapılmalıdır bu konuya değinelim.

 

İphone 6 Ekran Parlaklık Sorunu Nasıl Çözülür sorununa çözüm getirmek isteyenler, öncelikle ayarlardan ekran ayarları bölümüne bir ziyaret yapmaları gerekmektedir.Sadece parlaklık ya da ışığı açmak için yapmanız gereken, telefonun home tuşu hizasında elinizi hafifçe yukarı kaldırın ve çıkan bölümden gözünüze zarar vermeyecek şekilde isteğinize göre ayarlamanızdır.Eğer çok kısa sürede ekran kararıyor diye bir şikayetiniz varsa eğer, ziyaret ettiğiniz ayarlar bölümünde ekran ayarlarından tuş kilitleme süresini uzatabilirsiniz. Ekranın kısa sürede kararmasını isteyenler de otuz saniyelik süre dilimini kullanabilirler.Yine aynı şekilde ekrandaki parlaklığın giderilmesi için gece modu kullanılabilir. Hem şarjdan tasarruf etmek adına, hem de gözünüzü yormadan rahatça mesajlaşabileceğiniz ve okuma yapabileceğiniz bir mod olan gece modu ayarlardan değiştirilebildiği gibi, home tuşu hizasından hafif yukarı kaydırma ile de bulunmaktadır.

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Sorun Çözülmüyor

Tüm bunları yapıyor, ama yine de İphone 6 Ekran Parlaklık Sorunu Nasıl Çözülür Sorusunun yanıtına ulaşamıyorsanız, bir türlü sorunu çözemiyorsanız, üretici hatasından kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünüyorsanız teknik servisimize başvurabilirsiniz.Eğer teknik bir problem mevcut değilse sizlere tavsiyemiz, telefon kullanım sürenizi minimuma indirmek ve gerekirse dinlendirici ya da kitap okuma gözlükleri, aynı zamanda bilgisayar ekranı için kullanılan gözlükleri tavsiye edebiliriz. Unutmayın hiçbir sorun çözümsüz ve imkansız değildir.Siz sorununuzu dile getirin, biz çözüm bulalım.Tüm hizmetler profesyonel çerçeve içerisinde sunulur.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone 6 Ekran Parlaklık Sorunu Nasıl Çözülür
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir