Iphone 6 Hoparlör Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone 6 Hoparlör Değişimi

iPhone 6 hoparlör değişimi 75 TL’ dir. Telefonun sesini yapan hoparlörün sağ alt köşesindesin. Bir ızgara gibi görünen noktalı alanın üstünde. Bu alandan toz ve benzeri parçacıkların telefonun altına girmesi, sıvı-nem […]

Telefon 6 hoparlör değiştirme fiyatı . Hoparlör, cihazın sağ alt kısmında yer alır. Bir ızgara gibi görünen noktalı alanın üstünde Telefonun altından bu alana giren toz ve benzeri parçacıklar, oksitlenme, darbe alması veya ani ses değişiklikleri sonucu sıvı-nem teması hoparlör arızasına neden olabilir

iPhone 6 Hoparlör Değişimi

Genel olarak, sorun Hoparlör  ses yok, tırmalama sesi yok veya istenen 78 desibel sesine ulaşılamıyor. iPhone 6 hoparlör arızasının tek çözümü onu değiştirmektir. Cep Hastanesi iPhone 6 hoparlör değiştirme özel üretim teknisyeni ekipman ve orijial Ürün kullanarak, kendi alanında uzman olan Apple teknisyenleri tarafından yapılır.

iPhone 6 hoparlör değişimi nasıl yapılır

Hoparlör değişimi süresi teknik servisimize uğradığınız taktirde ortalama 45 dakika iken tek taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Hoparlör değişimi yapılan teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi sigortalıdır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Değişimi Maltepe

&Quot;≪Yoastmark

  • eğişiklik işlemleri esnasında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz asla silinmeyecek.
  • Hoparlör ses kalitesi ilk günün performansına geri döner.
  • Ses kalitesini istediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir şüpheniz varsa geri ödeme alma hakkına sahipsiniz.
  • Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi  hoparlör garanti kartı ile teslim edilir.

iPhone 6 hoparlör değişimi ile ilgili aklınıza takılan sorular mevcut ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz. Tüm sorularınız uzmanlar tarafından cevaplandırılır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 6 hoparlör değiştirme , iphone 6 plus hoparlör değişimi fiyatı , iphone 6 ş hoparlör değişimi fiyatı , iphone 6 kulak hoparlör değişimi , iphone 6 ahize hoparlör değişimi , iphone 6 alt hoparlör değişimi , iphone 6 hoparlör değişim fiyatı iphone 6 dış hoparlör değişimi , iphone 6 s hoparlör değişimi , iphone 6 ahize ve hoparlör değişimi

iPhone 6 hoparlöründe karşılaşılan sorunlar

iPhone’da karşıdan arama geldiğinde, bazen sesi geliyor, bazende açık olsa bile ses gelmiyor. IPhone 6 bir kulaklık takılı gibi görünüyor. Ses düğmelerine bastığımda, bir kulaklık sesi gibi görünüyor. Ancak, iPhone kulaklığa bağlı değil.

Bu nedenle, iPhone ses gelmiyor. IPhone 6 hoparlöründe gelen aramayı aldığımda sesi duyamıyorum. iPhone oynarken sorun yok, ancak video izlerken ses yok. İPhone’dan müzik dinlerken, ses cızırtılı. Hparlörü çalışmıyor veya arızalı olan iPhone 6 kullanıcıları iPhone Servisimizden bir çözüm bulabilirler.