iPhone 6 Kaç mAh
/ Yazan:Teknisyen / Batarya Değişimi / 0 Yorum

iPhone 6 Kaç mAh

iPhone 6 Kaç mAh iPhone marka telefonların hepsinde çok nitelikli özellikler bulunmaktadır. Özellikle bu telefonların şarj konusundaki avantajları uzun süreli kullanım için iyi bir sonuç ortaya koymak durumundadır. Yıllardan beri kullanılan ve kullanıldığı her yerde insanları avantaj sağlayan iPhone marka telefonlar, güçlü enerji desteği ile birlikte uzun süreli kullanımı konusunda iyi bir avantaj ortaya koyuyor. Gerek 32GB gerekse de değişik boyutlardaki telefon modellerinin, gerçekten nitelik ve kabiliyet olarak ortaya koyduğu sonuçlar büyük önem taşımaktadır.

Ana sayfa » Haberler » Batarya Değişimi » iPhone 6 Kaç mAh

iPhone 6 1810 mAh değeri ile birlikte kendini göstermektedir. iPhone 6 kaç mAh dersek, iPhone 6 Plus ise 2915 mAh enerji seviyesi ile birlikte önemli bir ayrıcalık ortaya koyduğunu göstermektedir. Telefon kabiliyeti ve enerji düzeyi burada çok büyük önem taşıyor. Sağlıklı ve kullanışlı bir telefon avantajı için elbette ki mevcut imkânları gözden geçirmek ve değerlendirmeleri yapmak büyük önem taşımaktadır.

Son derece hızlı ve kontrollü bir şekilde karşımıza çıkan telefon gelişimi noktasında, enerji performansı ve enerji potansiyeli yine burada çok büyük önem taşımaktadır. iPhone 6 kaç mAh ve potansiyeli nedir dersek, burada doğru cevaba ulaşabiliriz. Gün boyu kullandığınız ve kullandığımız zaman enerjisini saklama kabiliyeti olan bir telefon ile birlikte, iletişim sisteminden en iyi şartlarda faydalanma şansını bulabilirsiniz.


İPhone 6 Kaç MAh

iPhone 6S 1715 mAh enerji potansiyeli ile karşımızdadır. iPhone 6S Plus ise 2750 mAh enerji seviyesi ile birlikte gerçekten dikkat çekici bir sonuç ortaya koymak durumundadır. GSM iletişimi noktasında telefonların her geçen gün daha fazla kabiliyet kazandığı bilinmektedir. iPhone 6 kaç mAh cevabı ile özellikle de müşteri memnuniyeti için ortaya konulmuş olan etkiler, buradaki önemli sonuçlarla beraber belli bir kabiliyeti ve avantajı yansıtmaya devam etmektedir.

Teknoloji bazlı gelişimleri noktasında buradaki avantajlı seçenekleri gerçekten tüm detayları ile birlikte gözden geçirmek büyük önem taşıyor. Ancak bu şekilde uzun ömürlü bir kullanım ve kabiliyetli bir telefon avantajı için mevcut imkânları gözden geçirme şansına sahip olabilirsiniz. iPhone marka telefonların burada ortaya koymuş olduğu nitelikli sonuçlar ve belli bir kabiliyet, gerçekten insanlar için bir çıkış noktası ve avantaj oluşturmak suretiyle herkese yardımcı olmaya devam etmektedir.


iPhone 6 Kaç mAh

iPhone 6 Batarya Gücü

Batarya gücü mAh olarak değerlendiriliyor ve karşımıza bu şekilde çıkıyor. Özellikle de teknoloji konusunda ortaya konan sonuçlarla birlikte mevcut batarya gücünü değerlendirmek daha objektif sonuçlar veriyor. iPhone markasını tercih etmek bile gerçekten burada önemli bir kabiliyeti temsil etmektedir.

iPhone 6 batarya gücü dediğimiz de özellikle karşımıza çıkan oran ve sonuçlar uzun süreli kullanım için iyi bir avantaj vermeye devam ediyor. Son derece renkli ve ışıltılı bir telefon markasının özellikle de kullanım gücü burada büyük önem taşımaktadır. iPhone 6 kaç mAh dediğimiz zaman ise bu konuda sorumuza gerçekten ciddi bir cevap bulma durumu kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

Önemli ve nitelikli üretim kabiliyeti ile birlikte telefonun ihtiyacı konusunda çok önemli çalışmalar yapılıyor. Özellikle de mevcut potansiyeli ile birlikte bu kabiliyetin telefonların insanlar üzerindeki pozitif etkisini hepimiz çok iyi biliyoruz. Telefonun gün içerisinde sorunsuz bir şekilde kullanılması için, onun sağlamış olduğu güç miktarı büyük önem taşıyor.

Hem kabiliyetini yansıtan hem de avantajlarıyla beraber insanlara kullanım kolaylığı ve fırsatları sağlayan telefon modelleri, pek çok avantajı bünyesinde bulundurmaya devam ediyor. Son derece hızlı ve kabiliyetli bir gelişim ile birlikte, telefonun mevcut enerji potansiyeli gücüne en iyi şekilde değerlendirmeye şansına sahip olabilirsiniz.

iPhone 6 ekran değişimi için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


iPhone 6 ekran değişimi videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone 6 ekran değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

iPhone 6 Kaç mAh
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir