Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone 6 Kaliteli Duvar Kağıtları

iPhone 6 Kaliteli Duvar Kağıtları

Iphone 6 Duvar Kagidi Kapak

iPhone 6 Kaliteli Duvar Kağıtları HD çözünürlükte bulunmaktadır. Bir dizi Apple telefonunda sunulan değişiklik ve eklemelerden bazıları bayrak gemilerine taşınırken, diğerleri zamanla ortadan kalkar. Bu duvar kağıtları, herhangi bir Android veya iOS destekli akıllı telefona uygulanabilir. Bugün iPhone 6 cihazından birkaç duvar kağıdı paylaşıyoruz.

iPhone 6 Hazır Duvar Kağıtları Nasıl İndirilir

İndirme dosyası FHD’de iPhone 6 duvar kağıdı içerir. Ayrıca, duvar kağıtları canlı ve güzel. Cihazın ekranına mükemmel bir şekilde eklerler. Duvar kağıtlarının çözünürlüğü en boy oranıyla birlikte 1334 x 750 pikseldir.

Diğer Duvar Kağıtları yakında eklenecek. Duvar kağıdının bir kısmını bir makale yapıştırabiliriz ve doğrudan indirebilirsiniz. Üstelik, tüm bu duvar kağıdını tek bir zip dosyasında tutuyoruz ve aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Duvar Kağıtları Nasıl Kurulur

 1. Giriş düğmesine basın   (gerekirse Giriş ekranınızın kilidini açın). Boş bir alana uzun dokunun ve ardından bir dizi küçük resim görünecektir.
 2. DUVAR KAĞIDI öğesine dokunun
 3. Bir kategoriye dokunun.
 4.  Kendi Fotoğraf Galerinizden bir resim kullanmak için Fotoğraflarım öğesine dokunun.
 5. Önceden yüklenmiş bir görüntü seçmek için küratörlü bir kategoriye dokunun. Yeni duvar kağıtlarını Google Play Store’dan da indirebilirsiniz.
 6.  Her gün yeni bir resim görmek istiyorsanız Günlük Duvar Kağıdı üzerine dokunun.
 7.  Kademeli olarak değişen bir duvar kağıdını istiyorsanız Canlı öğesine dokunun.
 8. İndirdiğiniz bir duvar kağıdını seçin. Ana ekranda görüntülenmesini istediğiniz resme ve ardından Duvar Kağıdı Olarak Ayarla öğesine dokunun  . Seçtiğiniz görüntü Ana ekranda görünecektir.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası

iPhone 6 Duvar Kağıdı Değişimi Nasıl Yapılır ( Resimli Anlatım )

 1. İlk olarak Ayarla giriniz.
 2. Ayarlar bölümünden Duvar Kağıdı kısmına tıklayınız.
 3. Daha sonrasında Yeni Bir Duvar Kağıdı Seç kısmına tıklayınız.
 4. Son olarakta indirmiş olduğunuz duvar kağıdını seçiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iphone 6 duvar kağıdı hd, iphone 6 duvar kağıdı boyutu, iphone 6 duvar kağıdı ayarlama, iphone 6 duvar kağıdı boyutu ayarlama, iphone 6 duvar kağıdı tumblr, iphone 6 duvar kağıdı galatasaray, iphone 6 duvar kağıdı kurt, iphone 6 duvar kağıdı deniz, iphone 6 duvar kağıdı orijinal, iphone 6 duvar kağıdı araba, iphone 6 duvar kağıdı apple, iphone 6 duvar kağıtları apple