iPhone 6 Kasa Değişimi

250 TL

iPhone 6 Kasa Değişimi ,Apple’ın akıllı telefonu iPhone’un ortak sorun gruplarından biri durum problemidir. Bu sorun, çeşitli iPhone modellerinde farklı şekillerde oluşabilir. Tüm olaylar sorunlarını, yapılması gerekenleri ve garanti durumunu tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıda, iPhone kasa sorunları hakkında ayrıntılı yorumlar yapacağız.

Stok kodu: TQMYLMR5 Kategoriler:

Açıklama

iPhone 6 Kasa Değişimi Apple akıllı telefonu iPhone ortak sorun gruplarından biri durum problemidir. Bu sorun, çeşitli iPhone modellerinde farklı şekillerde oluşabilir.

Tüm olaylar sorunlarını, yapılması gerekenleri ve garanti durumunu tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıda, iPhone kasa sorunları hakkında ayrıntılı yorumlar yapacağız.

iPhone Kasa Değişimi Fiyatı – Mart Ayı

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone 6 Muadil Kasa Değişimi 250 TL
iPhone 6 Orijinal Kasa DeğişimiSorunuz.

iPhone 6 Kasa Değişimi ve Tamiri

Kırma, çizik ve kullanım nedeniyle etkileri nedeniyle kırık ve çatlaklar nedeniyle. iPhone akıllı telefon kasanız zamanla ezilebilir, çizilebilir veya çarpılabilir. Bazı durumlarda, renk solması ile kırılma ve çatlama meydana gelebilir. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında, çözüm kasiyeri değiştirmektir. iPhone 6 şasi değişimi, Cep Hastanesi’ndeki uzman Apple teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Dahası, bu değişim süreci için servise gelmenize gerek yoktur. İstanbul’da ikamet ediyorsanız, Cep Hastanesi teknisyenleri yerinize gelir ve değişim süreçlerini gözlerinizin önünde 30 dakika içinde gerçekleştirir. Yedek parça orijinal üründür ve 3 ay boyunca Cep Hastanesi garantisi altındadır. Bizi İstanbul dışına çıkartıyorsanız ve iPhone 6 kasanızı değiştirmek istiyorsanız, telefonunuzu ücretsiz bir şekilde sözleşmeli olduğumuz Yurt İçi Kargo ile gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: LG G4c Ekran Değişimi

iPhone 6 Kasasında Çizik Var. Garanti Kapsamından Çıkar mı?

Daha önce yaptığımız uyarı bu konuda özellikle geçerlidir. Önce ona iyi haber verelim. Apple, iPhone’un çizilmesini garantiden çıkmanın nedeni olarak görmüyor. Ancak, istisnai olarak, bazı çizikler iPhone garanti kapsamından çıkarabilir.

  • iPhone kasasındaki çizik garanti kapsamında tamir edilmez.
  • iPhone kasasında çizik olması, başka arızaları garanti kapsamında tamir ettirmenize engel değildir.
  • iPhone kasasındaki çizikler sizin için sorunsa Apple ücretli değişimi genelde kabul ediyor. Çoğu zaman da kendi teklif ediyor.

iPhone 6 Kasasında Eğiklik Yamukluk Var. Ne Yapılabilir? Değişim Olur mu?

Düşme, üzerine oturma gibi etkenlerden dolayı iPhone 6 kasasında eğiklik / yamukluk oluşabilir. Normalde iPhone belirli derecede bükülmeye karşı dayanıklıdır. iPhone modellerinin bükme testlerini Youtube üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Bu durum Apple yetkili servisleri tarafından garanti kapsamı dışında değerlendirilir. Yani;

  • iPhone yamulduysa servise gittiğinizde ücretsiz değişim veya tamir yaptıramazsınız.
  • iPhone yamulması, eğilmesi, bükülmesi fazla ısınmasından kaynaklansa dahi, kullanıcı hatası olarak görülür.
  • iPhone ücretli olarak değişimini servis teklif edebilir.
  • iPhone kasası yamulduğunda cihaz garanti kapsamı dışında kalır. Bu yüzden sadece diğer arızaları tamir ettirmek isterseniz, ücret talep edilir.

iPhone 6 Ekran Değişimi

Ek bilgi

Marka

iPhone

Model

iPhone 6 Kasa Değişim

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir