Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 6 Kilitlendi

iPhone 6 Kilitlendi

Iphone 6 Kilitlendi

iPhone 6 Kilitlendi, en çok sevilen cihazların başında yer alıyor. Sadece ülkemizde değil dünyada da ıphone kullanıcı sayısı son derece fazladır. Bu cihazın bu denli talep görerek kullanılmasının amacı, farklı işlevlerini bünyesinde bulunduruyor olmasından kaynaklı diyebiliriz. Iphone cihazlarını kullanan kişiler cihazlarında ki muhteşem performanstan fazlasıyla hoşnut kalıyor. Eğer ki sizlerde cihazı kullanıyor ve birtakım sorunlar yaşıyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

iPhone cihazlarıyla ilgili olarak yaşanabilecek olumsuz vakalardan birisi de kilitlenmedir. iPhone 6 cihazlarında bazı zamanlar kilitlenme sorunları gün yüzüne çıkabiliyor. Böyle durumda da iPhone 6 cihazını kullanan kişilerde ne yapacağını bilemez hale gelmeye başlıyor. iPhone 6 Kilitlendi ve ne yapmanız gerektiğinizi bilmiyorsanız sizlere yol göstereceğiz. Her cihazda olduğu gibi ıphoiPhone ne cihazlarında da donma ve kilitlenme gibi sorunlar yaşanabiliyor. Hal böyle olunca da bu durum direk olarak ekrana yansıyor.

iPhone 6 Kilitlendi Ne Yapmalıyım?

iPhone 6 cihazın ekranında hiçbir şey görünmez hale gelebiliyor. iPhone ve iPad, yazılımsal durumlara bağlı olarak bazı anlarda donma ve kilitlenme gibi durumların ortaya çıkmasını sağlayabilir. iPhone 6 kilitlendi yaşanabilecek durumlardan birisidir. Böyle bir olayla karşılaştığınız sırada da paniğe girmenize gerek kalmayacak. iPhone 6 kilitlenen ekranlarınızın yeniden kullanabilir olmasını sağlamanız son derece kolay olacak.

Bu yüzden dolayı iPhone 6 kilitlenen hesaplarınız içinde uzman ekibimiz gerekli tüm müdahaleyi yaparak cihazınızın yeniden sorunsuz yoldan kullanılmasını sağlıyor. İlk olarak ıphone 6 kilitlenen cihazınızın yazılımsal mı yoksa farklı bir sebepten dolayı mı kilitlendiğini anlamaya çalışmalısınız. Eğer ki yazılımsal kaynaklı olarak bir kilitlenme olduğunu düşünüyorsanız o zaman yapmanız gereken ise iPhone cihazınızın açma kapama butonuyla birlikte ana ekran butonuna aynı anda basılı tutmanız olacaktır. Bu işlemi apple logosu gelinceye kadar yapmalısınız.,

İlginizi Çekebilir: iMessage Nedir

Iphone 6 Kilitlendi
Iphone 6 Kilitlendi

Karşınıza apple logosu çıktığı zaman ise basılı tutmaktan vazgeçin. Bu sırada 1-2 dakika boyunca hiçbir şekilde işlem yapmadan beklemeniz gerekiyor. Apple logosu sonrasında ise karşınıza açılış ekranı çıkacaktır. Bu sayede sorun çözülmüş olacak ve donmadan iPhone cihazlarınızı yeniden gönül rahatlığıyla kullanma şansına sahip olacaksınız.

Bu işlemi yapan kişilerinde akıllarında bazı sorunlar olabiliyor. Bunu yaptım diye cihazımın içerisinde yer alan verilerde silinme gibi bir durum söz konusu olur mu diye düşünebiliyor. Fakat bu konuyla ilgili bir açıklık getirmemiz gerekiyor. Sizlere söylemiş olduğumuz uzun süreli basarak cihazı kapatma işlem,inden sonra verileriniz asla silinmeyecektir. Cihazı yeniden aktif şekilde çalışmaya başladıktan sonra verilerinizin aynı şekilde duruyor olduğunu göreceksiniz. Bu konuda endişe etmemelisiniz.

İphone kilitlendi nasıl Açabilirim

iPhone 6 kilitlendi şikayetleri, son zamanda daha fazla olmaya başlıyor. Cihazın hafızasından kaynaklı olarak böyle bir sorun yaşanmış olabilir. Cihazınızın yazılımsal kaynaklı bir kilitlenme olmadığı zamanlarda ise ne yapmanız gerektiği çok önemlidir. Hiçbir neden gözetmeksizin cihazınız kendiliğinden kilitleniyorsa o zaman farklı bir takım durumlar olduğunu söylememiz gerekiyor.

Böyle bir kilitlenme olayında ise hiçbir sorun yaşamadan cihazınızı yeniden çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Cihazınızın şarjı bitmiş olsa bile yeniden çalıştırmanız mümkün olacak. Cihazınızı şarja taktıktan sonra aynı işlemi yeniden uygulamaya başlayabilirsiniz.

iphone kilitlendi iTunes bağlan diyor

Yapmış olduğunuz bu hareket sonrasında ise cihazınızın yeniden aktif şekilde kullanılabilir hale dönüştüğüne şahit olacaksınız. Fakat apple iPhone kullanıcılarına yönelik belirtmiş olduğumuz bu yollar da hala işe yaramıyorsa o zaman cihazınızla ilgili daha büyük çaplı sorunlar ortaya çıkmış olabilir. Daha büyük çaplı sorunları kendi başınıza halletmeye çalışmayın. Uzman kadromuz sayesinde bu konuya el atarak kilitlenen ve açılmayan iPhone cihazlarınızın yeniden verimli olarak kullanılmasını sağlıyor. Alacağınız hizmetler sonrasında iPhone 6 kilitlendi şikayetlerinizden tamamen kurtulmuş olacaksınız.

Bu konumuzu da İnceleyin: iPhone Kaç mAH?