iPhone 6 Ön Kameranın Kayması
/ Yazan:Teknisyen / Kamera Değişimi / / 0 Yorum

iPhone 6 Ön Kameranın Kayması

Kullandığınız akıllı telefonun ilerleyen zamanlar içerisinde pek çok farklı arıza problemi ortaya çıkabilir. Özellikle fotoğraf ve video kaydetmesi ile bilinen geniş potansiyele sahip olan kamera, kullanıcılar için gerçekten mükemmel fırsatlar oluşturmak durumundadır. Genellikle telefon kullanıcılarının istemediği bir sorun olarak karşımıza çıkan iPhone 6 ön kameranın kayması, görüntü bozukluğu ile birlikte bir an evvel uzmanlardan yardım almanızı gerekli hale getirebilir. Parça değişimi konusunda önemli yatırımlar yapmış olan uzmanlar aynı zamanda tamirat ve bakım konusunda gerçekten güvenilir bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ana sayfa » Haberler » Kamera Değişimi » iPhone 6 Ön Kameranın Kayması

Burada hem kamera arızası hem de telefonun genel anlamda oluşturduğu bir sorun ile birlikte verimli telefon kullanımı biraz daha zor hale gelebilir. Özellikle yüksek verim elde etmek istediğiniz kamera için, kaliteli bir telefonun özelliklerini çok daha iyi bilmek gerekiyor. Karşımıza çıkan ve önemli sorunlardan biri olarak kendini gösteren iPhone 6 ön kameranın kayması tamir ve bakım konusunda önemli bir sektör harekete geçirmiş durumda. Özellikle internetin de takibi ile birlikte bu konuda önemli kararlar alabilir ve uzman bir tamircinin desteğini en iyi şekilde görebilirsiniz.


iPhone 6 Ön Kameranın Kayması Garantiye Girer mi ?

Kimi zaman arızalar, garanti kapsamına giriyor mu, yoksa girmiyor mu? Bunları görmek çok önemli. Öncelikli olarak garanti kapsamının tam olarak neleri ortaya koyduğunu görmek ve binmek yine çok büyük önem taşıyor. iPhone 6 ön kamera kayması garanti kapsamına giriyor mu? Bunu öncelikli olarak telefon aldığınız zaman gözden geçirmeniz çok önemlidir. İstemediğiniz bir şekilde size sorun çıkaran iPhone 6 ön kameranın kayması ile birlikte burada uzman firmaların tamir ve bakım konusunda ortaya koyduğu sonuçlar, sizin için yol gösterici olabilecektir.

Bundan sonraki süreçte daha net ve kaliteli bir telefon kullanımı için, elbette ki seçtiğiniz markanın yine kullanışlı olması çok büyük önem taşımaktadır. Kaliteli ve kullanışlı markanın özellikle internet üzerinden tamir ve bakım konusunda çok önemli bir altyapıya sahip olduğunu biliyoruz. iPhone 6 ön kameranın kayması aynı zamanda uzman servisin kaliteli çalışmaları ile birlikte bertaraf edilecek bir problem haline gelmiş durumdadır. Sanal dünyada ve internet ortamında pek çok konuda hizmet adresleri karşınıza çıkmaya devam ediyor.


iPhone 6 Ön Kamera
iPhone 6 Ön Kamera

iPhone 6 Ön Kamera Kayması Çözümü

Pek çok arızada olduğu gibi iPhone 6 ön kamera kayması çözümü yine uzmanların devreye girmesiyle birlikte bertaraf edilen bir sorun haline gelmektedir. Hem kabiliyetli hem de hızlı ve güvenilir çalışma performansı ile birlikte bu konuda yatırım yapan tamirciler özellikle müşteriler üzerinde olumlu bir etki yaratmaya devam etmektedir. Tamamen kaliteli çalışma anlayışı ve yüksek performans ile birlikte çözümü kendisi bulan tamir firmaları, parça değişimi ve bakım onarım konusunda çok önemli adımlar atmaya devam ediyor. iPhone 6 ön kameranın kayması gibi bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda burada daha önceden uzmanların neler yaptığını görmeniz elbette ki önemli olacaktır.

Profesyonel bir çalışma anlayışı ve önemli bir kabiliyete sahip olan uzmanlar tamirat ve bakım konusunda ihtiyaçları yine en uygun şartlarda karşılamaya devam etmektedir. Sorunsuz bir şekilde kullandığınız telefon hiç ummadığınız bir arıza ortaya koyabilir. iPhone 6 ön kameranın kayması bu beklenmeyen sorunlardan biri olmakla beraber, bu konuda çözüm yine en iyi şartlarda karşımıza çıkmaya devam etmektedir. İnternetin renkli dünyası, tamirat, bakım ve tedarik noktasında ihtiyaç karşılama yolunda çok önemli adımlar atıyor. Özellikle akıllı telefonlar için ortaya konan çözümler sizi fazlasıyla memnun etmeye yetebilir.

iPhone ekran değişimi için tıklayınız

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


iPhone 6 Ekran Değişimi Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone 6 ekran değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

iPhone 6 Ön Kameranın Kayması
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir