Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 6 Orta Tuş Tamiri

iPhone 6 Orta Tuş Tamiri

Iphone 6 Orta Tuş Tamiri

iPhone 6 Orta Tuş Tamiri Aşağıdaki onarımlar ve fiyatlar iPhone 6 için geçerlidir. İşlem hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz onarım işlemi altındaki bilgi bağlantısını tıklayarak öğrenebilirsiniz. Tüm tamirler 3 ay garantilidir. iPhone orta ana düğmesi bozuksa ve hiç basmıyorsa, değişiklik yapılmalıdır. Teknik servisimizde, ev anahtar değişiklikleri uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından özel ekipman kullanılarak yapılmaktadır.

Orta anahtar değişikliğinin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edildi ve statik elektrik içermiyor. Ayrıca 7/24 güvenlik önlemleri ile gözetim altında tutulmaktadır. Giriş tuşunun değiştirilmesinden sonra, cihazdaki bilgiler olduğu gibi kalır. 2 taraflı Cep Hastanesi kapsamındaki kargo teslimat hizmetimizi, teknik servisimize geldiğinde 30 dakika, değişim süresi 3 (üç) iş günüdür. Değiştirme işleminden sonra, Orta tuş sorunsuz çalışmaya devam eder.

iPhone 6 Home Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone 6 Orta Tuş Tamiri fiyatı aşağıdaki tablodan detaylı olarak paylaşılmaktadır. Sizlerde sahip olduğunuz telefon modelinin karşısında bulunan ücret karşılığında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından home tuşu değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 6 Orta Tuş Değişimi Fiyatı90 TL

iPhone 6 Orta Tuşu Olmadan Telefonumu Kullanabilir Miyim ?

iPhone ana anahtarı Cep telefonu kullanıcıları tarafından Sıkça Sorulan Sorular’dan biri bozuk olan cihazımızı ana sayfa anahtarı olmadan kullanmaya devam edip edemediğimdir. Tabi bu iPhone asistanı dokunuşunu açmakla mümkün. Asistan dokunma özelliğini açmanın 3 farklı yolu vardır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Kablosuz Şarj Hangi Modellerde Var

  1. Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Erişilebilirlik Kestirmesi’ne gidin ve AssistiveTouch’ı açabilirsiniz
  2. Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > AssistiveTouch’a giderek AssistiveTouch’ı açabilirsiniz
  3. Siri’ye “AssistiveTouch’ı açarmısın” diyerek açabilirsiniz

iPhone ana anahtarının onarımı / değiştirilmesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, hemen aşağıdaki yorumlar bölümünde bize yazmak isterseniz teknik servisimizi arayabilirsiniz. Profesyonel APPLE teknisyenlerimiz, sorduğunuz her soruyu ayrıntılı olarak cevaplayacaktır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 6s orta tuş tamiri fiyatı , iphone 6s orta tuş tamiri , iphone 6 home tuşu tamiri , iphone 6 home tuşu tamiri fiyat , iphone 6 home tuşu tamiri ne kadar , iphone 6s home tuşu tamiri , iphone 6 orta tuş , 6s orta tuş tamiri , iphone 6 plus orta tuş tamiri , iphone 6 plus home tuşu tamiri fiyat.