iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı
/ Yazan:Teknisyen / Batarya Değişimi / 0 Yorum / 45 Görüntülenme

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Ülkemizin en çok tercih edilen telefon serilerinden bir olan iPhone 6 kendine özgü tasarım anlayışı ve özellikleriyle birçok kullanıcının tercihi olmaya devam başladı bile.

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı Apple firmasının yeniliklerle dolu telefonu büyük bir beklenti içerisinde karşılandı. İşlemci hızı ve renk zenginliği ile dikkat çeken telefon modelinin kullanıcıları cihazlarının şarj ömründen genellikle memnunken, bazı kullanıcılar için; her telefon modelinde olduğu gibi; batarya/pil sorunları yaşanabiliyor.

Ana sayfa » Haberler » Batarya Değişimi » iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı
iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 6 tutkunları böyle sorunlar meydana geldiği zaman sorunlarının neden kaynaklandığını, bataryanın değiştirilip değiştirilmemesi gerektiğini ve  iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatını merak etmeye başlıyorlar. iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı farklı teknik hizmet veren firmalara göre değişiklik gösteriyor. Bizler Cep Hastanesi – iPhone Teknik Servisi olarak en uygun fiyatı, en hızlı hizmetle birleştirip, sizlere eşsiz bir onarım ve değişim hizmeti veriyoruz. Ancak bizim kaliteli hizmetimizden faydalanmadan önce sorununuzun gerçekten batarya değişimi  ile çözülmesi gereken bir sorun olup olmadığından emin olmak isteyebilirsiniz.

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.

Get Lucky – Daft Punk ft. Pharrell


iPhone 6 Plus Telefonunuzda Batarya Değişimine Neden Olacak 3 Şey

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Servisi
iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Servisi

Elbette bize yolladığınız cihazınızın farklı bir sorunu varsa biz bu konuda sizi uyarıyoruz. Cihazlarınız hangi sorun nedeniyle elimize ulaşmış olursa olsun, hiçbir ücret talep etmeden cihazınızı baştan aşağı inceliyoruz. Yine de iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatının ne olduğuna gelmeden önce, sorununuzun batarya kaynaklı olup olmadığınızı anlamanıza yardımcı olacak birkaç püf noktasını sizlerle paylaşalım:

  1. Telefonunuzu şarj ettikten sonra veya şarjınız yüksek değerdeyken çok kısa sürede düşük seviyeye iniyorsa bataryanızda bir problem olabilir ve telefon bataryanızın değişmesi gerekebilir. Şarj sırasında cihazınız tam şarj olurken kapanıyor veya kapanıp açılıyorsa bunun nedeni yine bataryanızdaki bir sorun olabilir.
  2. iPhone 6 Plus telefonunuzun bataryası şişerse batarya değişim işlemi yapılması gerekir. Batarya şişmesi sonucu sorun yaratan bataryanın tamiri oldukça zor ve gereksiz bir maliyete neden olan bir işlemdir.. Eğer batarya şişmesi sonucunda sorun yaşıyorsanız uzman teknisyenlerimizden değişim işlemini yapmalarını talep edebilirsiniz. Batarya şişmesi sorunu yaşamamak için telefonunuz şarjdayken telefon görüşmesi yapmayın ve telefonunuzda orijinal şarj cihazı kullanın.
  3. Telefonunuzun görüşme sırasında veya durup dururken kapanması, geri açılmaması gibi durumlar batarya arızası kaynaklı olması muhtemel sorunlardır.

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Gorseli
iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Gorseli

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı konusunda size en uygun değişim ücretini sunan firmamıza kargo ücreti ödemeden cihazınızı güvenle gönderebilirsiniz.  Yalnızca iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatını bütçenizi sarsmadan ödemekle kalmaz aynı zamanda orijinal batarya değişimi yaptırarak cihazınızı olası arızalardan koruyabilirsiniz. Firmamızda tüm onarım işlemleri konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

iPhone 6s Plus Batarya Değişimi hakkında bilgi ve fiyat:

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Batarya Değişimi » iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?
iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir