iPhone 6 Plus Dokunmatik Entegresi Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / iPhone / / 0 Yorum

iPhone 6 Plus Dokunmatik Entegresi Değişimi

İlk dokunmatik telefonu piyasaya süren iPhone markası o günden bugüne çok büyük gelişimler gösterdi. Son dereleri nitelikli ve kaliteli telefon modellerini piyasaya kazandıran marka arıza ve tamirat konusunda yine çok önemli çalışmalar yapıyor. iPhone 6 Plus dokunmatik entegresi değişimi bu çalışmaların bir karşılığı olarak dikkat çekmektedir. Sağlıklı ve kullanışlı telefon modellerinin tamiratı noktasında uzman firmaların ortaya koyduğu performansla elbette ki çok önemli. iPhone 6 Plus dokunmatik entegresi değişimi dediğimiz zaman tamirat noktasında başarılı bir firmanın yüksek performanslı çalışması karşımıza çıkıyor.

Sadece bir parçası bozulmuş olan telefon bu parça değişimi ile birlikte yine uzun ömürlü olabilir. Aynı zamanda çok uzun bir süre insanlara kaliteli bir hizmet sunabilir. Gerektiği zaman bir görev haline gelen iPhone 6 Plus dokunmatik entegresi değişimi ile birlikte, telefonun dokunmatik sorunu çözmek mümkündür. Dokunmatik özelliği ve nitelikli yapısı ile birlikte son derece kaliteli telefonlar piyasaya çıkmaya devam ediyor.

Ana sayfa » Haberler » iPhone » iPhone 6 Plus Dokunmatik Entegresi Değişimi

Özellikle ekran kabiliyeti ve dokunmatik avantajları ile birlikte her geçen gün daha modern ve kaliteli bir telefon önümüze gelmeye devam etmektedir. iPhone markasının bu konuda çok ciddi çalışmalar vardır ve özellikle entegrasyon konusunda parçaların telefon ile uyumlu gerçekten dikkat çekmektedir. Kullanışlı görsel olarak da etkileyici yapısı ile birlikte çok kaliteli telefonların tamirat işlemleri bu telefonların ömrünü uzatmaya devam etmektedir. Teknik servis ve yetkili hizmet noktasının özellikle tamir ve bakım konusunda gerçekten profesyonel çalışmaları bulunuyor. İhtiyaç duyduğunuz zaman bu ihtiyacı karşılayacak uzmanlar telefonun daha uzun ömürlü ve sağlıklı olması konusunda size gereken desteği sağlayacaktır.


iPhone 6 Plus Dokunmatik Entegresi Değişimi Fiyatı

Makul fiyatlarla kaliteli bir hizmet peşinde koşan çok sayıda insan aradığını internet üzerinden bulabilir. Özellikle tamir bakım ve değişim noktasında internetin bu konuda çok avantajlı sunumları insanların karşısına çıkmaya devam ediyor. Son derece kullanışlı ve akıcı bir özelliğe sahip telefon modelleri, noktasında gerekli parça değişimi ve gerekli hizmetler burada çok büyük önem taşıyor. iPhone 6 Plus dokunmatik entegresi değişimi için önemli bir uzmanın çalışma performansı ile birlikte size önemli derecede katkısı olabilir.

Ufak bir arıza bile olsa gerekli değişim ve tamirat ile birlikte bu arızanın giderilmesi mümkün olmaktadır. Önemli bir teknoloji ürünü ve önemli bir teknoloji kabiliyeti olarak karşımıza çıkan telefon modelleri, ihtiyaç duyduğunuz zaman bu ihtiyaçları zamanında karşılama noktasında çok önemli adımlar atmaya devam ediyor. Hem yüksek teknoloji hem de gelişmiş kabiliyet ile birlikte bu konudaki fırsatları ve değerlendirmeleri gözden geçirmeniz önemli.

iPhone ekran değişimi fiyatları için tıklayınız.

 

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


iPhone 6 Plus Entegre Fiyatı

Uygun rakamlarla kaliteli bir telefon elde etmek herkesin ortak hayali. Bununla beraber telefonu kullandığınız esnada çıkan arızalar ve sorunlar en kısa zamanda bertaraf edilmelidir. iPhone 6 Plus dokunmatik entegresi değişimi ile birlikte özellikle dokunmatik konusundaki sorunları çözmek çok daha kolay hale geldi. Son derece özenle hazırlanmış parçaların birleşmesiyle oluşan bu kaliteli telefon modelleri ihtiyaç sahiplerine önemli derecede avantaj sağlamaya devam ediyor

Entegre ve yedek parça konusundaki değişim çalışmaların ortasında yine uzmanlarının kabiliyeti çok önemli bir sonuç ortaya koymuş durumda. Telefonun dokunmatik özelliği hayati bir kilit noktayı temsil etmektedir. Bu gibi sorunlarda sorunu bertaraf edecek çözümler gerçekten dikkat çekiyor iPhone 6 Plus dokunmatik entegresi değişimi bir çözüm olarak karşımıza çıkarken, bu konuda uzmanların yaptığı başarılı çalışmaları önemli bir değerlendirme olarak gözden geçirmek gerekiyor. Böylelikle telefonu daha uzun ve sağlıklı bir şekilde kullanmak için önemli bir avantaja sahip oluyorsunuz. Elinize geçen fırsatlarla beraber akıllı telefonların en iyisini yine tamir ve bakım desteği ile birlikte uzun süre kullanabilirsiniz.

Buradan iPhone Ekran Değişimini İzleyebilirsiniz


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

iPhone 6 Plus Dokunmatik Entegresi Değişimi
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir